Gears of War 4 Download

Któż z nas, graczy, nie zna legendarnego cyklu strzelanek Gears of War? Pierwsza część serii ukazała się w 2007 roku i zdobyła wysokie noty wśród graczy i krytyków. Jednak czy mogło być inaczej, skoro za produkcję zabrali się twórcy innej bestsellerowej serii – Unreal? Teoretycznie wszystko jest możliwe, więc doświadczeni twórcy gier komputerowych zapewne mogli wypuścić na rynek słabszą pozycję, jednak wyszło jak wyszło – wspaniale tak, że palce lizać. Gears of War 4 to strzelanka z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPS) osadzona w oryginalnym świecie science fiction. Część czwartą serii wyprodukowało kanadyjskie studio The Coalition (wcześniej Black Tusk) oraz wydawca Microsoft Studios. Studio przejęło opiekę nad serią od firmy Epic Games, która w 2014 sprzedała Microsoftowi prawa do marki. Nigdy nie grałeś w żadną z części z cyklu, a chcesz się dowiedzieć czym zachwycają się całe rzesze graczy? Pobierz Gears of War 4 download. Data premiery odbyła się dnia 11 października 2016 na platformach Xbox One oraz Microsoft Windows.

Gears of War 4 Download PC

Gears of War 4 Pobierz

Pobierz za Darmo!

PLANETA OPANOWANA PRZEZ BURZE

Opowieść z Gears of War 4 rozgrywa sie 25 lat po wydarzeniach, które znamy z części trzeciej. Po wyniszczającej wojnie z Locustami zaszły diametralne zmiany na globie planety Sera w wyniku czego raz po raz przechodzą przez niego i szaleją po nim potężne burze. Ludzie zamieszkujący planetę chronią się przed nieprzyjaznymi warunkami pogodowymi oraz stworami, które również na niej żyją, w specjalnych miastach-twierdzach. W grze Gears of War 4 na PC lub XONE poznajemy losy trzech bohaterów: JD Feniksa, który jest synem Marcusa Feniksa, Kait Diaz oraz Delmonta „Del” Walkera. JD Feniks oraz Delmont Walker służyli w COG, jednak w wyniku pewnych wydarzeń oboje zostali zmuszeni do opuszczenia szeregów tejże organizacji i poszukać schronienia u Outsiderów – partyzanckiego odłamy COG. Stamtąd wywodzi się Kait. Przed żołnierzami stoi wielkie niebezpieczeństwo, któremu będą musieli razem stawić czoła w walce na śmierć i życie. Już czujesz dreszczyk emocji i też chcesz wziąć udział w walce na planecie Sera? Pobierz Gears of War 4 download.

TRZECIOOSOBOWA STRZELANKA Z SYSTEMEM OSŁON

Jak już było mówione wcześniej gra Gears of War jest strzelanką z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, twórcy zaimplementowali tu system osłon, który w czwartej części cyklu został rozbudowany. Ogólnie rzecz biorąc produkcja w dużej mierze przypomina poprzednie części pod względem rozgrywki jednak są też usprawnienia. Przykładem rozwoju systemu osłon jest na przykład możliwość strącenia pociskami kawałków sufitu na głowę naszego adwersarza, który znajduje się za przeszkodą, możemy też wrogów atakować nożem. Ponieważ na planecie Sera, w której cała rzecz się dzieje szaleją gwałtowne burze, developerzy postanowili włączyć je do rozgrywki i mają one mniejszy lub większy wpływ na przebieg walki. Burze można podzielić na cztery kategorie, burze z dwóch ostatnich kategorii mają duży wpływ na to co dzieje się na polu walki. Silny wiatr może dla przykładu zmienić tor lotu naboju lub zwiększyć zasięg jego lotu. Najsilniejsze wichury mają jeszcze większy wpływ, gdyż bijące z chmur błyskawice zagrażają naszemu życiu i musimy ich unikać, by walczyć o przetrwanie. Jesteś fanem tego gatunku gier, a wszystkie starsze pozycje już dawno przeszedłeś? Pobierz Gears of War 4 download.

TRYBY GRY

W grze oprócz kampanii single player jest też dostępny tryb gry wieloosobowej. Rod Fergusson potwierdził, że gra będzie cały czas aktualizowana o nowe mapy, z których każda będzie grywalna w trybie hordy. Pod koniec roku map ma być 24. Większość rozrywki w grze nastawiona jest w trybie kooperacji, natomiast technicznie wykorzystano silnik Unreal Engine 4 użyty także w Gears 5 który zostanie wydany w 2019 roku.

Gears of War 4 Pobierz pełną wersję gry

Gears of War 4 Downlaod

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5-4690 3.5 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
 • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 1060.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 80 GB HDD.
 • System: Windows 10 (64-bit).
 • Direct X: DX 12.
 • Exsite Gears of War 4 poradnik Download
 • Pobierz Gears of War 4 Crack Torrent
 • Free Download Gears of War 4 Chomikuj
 • Pebx Gears of War 4 Pobierz za darmo
 • Pełna wersja steam Gears of War 4 Download PC

Oficjalna strona: https://gearsofwar.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.