Junkyard Simulator Download

Junkyard Simulator to symulator złomowiska, a zarazem kolejna produkcja w tym gatunku opracowana przez firmę PlayWay (wydawca). Uznana marka ma w swoim portfolio między innymi popularny cykl gier symulacyjnych Car Mechanic Simulator. Produkcja jest dziełem debiutanckiego polskiego studia Rebelia Games (producent). Jeżeli lubisz wciągającą rozrywkę, pobierz Junkyard Simulator Download i zostań fanem symulatorów. Platformy: Microsoft Windwos PC.

Junkyard Simulator Pobierz grę za darmo

Junkyard Simulator download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

W grze Junkyard Simulator gracz ma okazję pokierować niedużym złomowiskiem. Podstawą zabawy jest stopniowe rozwijanie biznesu, a z czasem zdominowanie rynku i otworzenie kolejnych doskonale prosperujących obiektów. Aby osiągnąć sukces, właściciel złomowiska musi wykonać sporo ciężkiej pracy. Zostań największym potentatem na rynku i pobierz gre Junkyard Simulator PC Download, jeżeli zawsze chciałeś zarządzać własnym biznesem. Podczas zabawy gracz będzie musiał przede wszystkim zbierać duże ilości złomu, a także w odpowiedni sposób przygotowywać go do odsprzedaży. Na samym początku rozgrywki postać nie posiada żadnej gotówki, dlatego skazana jest na własnoręczne wykonywanie pracy fizycznej.

Mechanika

Rozgrywka w dużym stopniu opiera się na patrolowaniu posiadanego złomowiska oraz wyławianiu zbędnych elementów, które następnie trafiają do niszczarki. W miarę rozwoju działalności gracz zyskuje pieniądze umożliwiające inwestycję w maszyny ułatwiające wykonywanie prac oraz przyspieszające całą żmudną robotę. W ten sposób da się na przykład sprawniej ładować złom, a także przewozić go, modyfikować, rozdrabniać oraz paczkować. Wykaż się umiejętnością sprawnego zarządzania biznesem i pobierz Junkyard Simulator free Download, aby we własnym zakresie obrabiać złom.

Rozgrywka

Podczas zabawy gracz wykorzystuje rozmaite urządzenia i maszyny. Większe ładunki transportować można podnośnikiem i żurawiem warsztatowym, z kolei te najcięższe przy użyciu dźwigu wyposażonego w kosztowny elektromagnes. Przenoś, transportuj i rozdrabniaj złom, pobierz za darmo Junkyard Simulator i zabaw się dostępnym sprzętem na wszystkie inne możliwe sposoby. Bardzo istotna jest także odpowiednia segregacja, dzięki czemu klienci złomowiska będą w stanie odnaleźć interesujące ich materiały. Gracz musi przeprowadzać selekcję we własnym zakresie, ponieważ maszyny nie potrafią tego dokonać.

Strona techniczna

Junkyard Simulator przypomina pod wieloma względami inne symulatory, jak chociażby serię Car Mechanic Simulator. Dotyczy to zwłaszcza specyficznej stylistyki produkcji. Oprawa graficzna Junkyard Simulator prezentuje podobny poziom, co dzieła firmy Red Dot Games. Podczas zabawy gracz większość czasu spędza na zamkniętym złomowisku, więc nie ma co liczyć na zapierające dech w piersiach krajobrazy. Poszczególne zdezelowane samochody oraz inne zniszczone maszyny przygotowane zostały jednak z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Zostań fanem symulacji i ściągnij Junkyard Simulator crack Download, by spróbować swoich sił w tym gatunku.

Junkyard Simulator Download – Pełna Wersja PC

Junkyard Simulator pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • CODEX Junkyard Simulator Free Download
  • SKIDROW Junkyard Simulator Pobierz za darmo
  • Free Download Junkyard Simulator Torrent
  • Pobierz Junkyard Simulator Cracked Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *