My Summer Car Download

Samochodowy survival dla wytrwałych! My Summer Car PC to nietypowa gra niezależna, łącząca w sobie elementy survivalowe i symulator majsterkowicza. Produkcja wydana na komputery osobiste z systemem Windows jest dziełem zaledwie jednej osoby, która posługuje się pseudonimem Amistech. Jeżeli lubisz nietypowe gry, pobierz My Summer Car Download i weź udział w niezwykle oryginalnej zabawie. Platformy: Windows PC. Data premiery 24.10.2016.

My Summer Car Pobierz grę na PC

My Summer Car pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze My Summer Car ma miejsce w ostatniej dekadzie XX wieku, podczas pięknego fińskiego lata. Gracz wciela się w postać oddanego miłośnika motoryzacji, który pragnie zmodernizować swój stary samochód sportowy. My Summer Car to produkcja symulacyjna, która pomimo jednoznacznie humorystycznego i lekkiego charaktery kładzie spory nacisk na realizm rozgrywki. Świat gry pozostaje otwarty, dzięki czemu gracz może sam decydować o swoich poczynaniach i nic nie jest mu narzucane. Jedyny zauważalny wskaźnik postępu w grze to sposób, w jaki samochód bohatera ulega zmianom. Aby wziąć udział w nietypowej zabawie, pobierz grę My Summer Car PC Download i skutecznie zmodernizuj własny pojazd.

Rozgrywka

Akcja gry My Summer Car ma miejsce na fińskim odludziu, przez co początkowo trudno znaleźć tam cokolwiek poza własnym domem oraz samochodem. Bohater dysponuje jednak vanem, którym może podróżować zanim auto będzie gotowe do jazdy. Poza majsterkowaniem przy samochodzie, gracz ma więc również możliwość wybrania się na przykład w podróż do lasu. Podczas wycieczek wskazane jest jednak powstrzymywanie się brawurowej jazdy, ponieważ brak rozwagi może się zakończyć śmiertelnym wypadkiem. Zgon oznacza konieczność rozpoczęcia całej zabawy od początku, przez co gra jest stosunkowo trudna. Van pozwala na przewożenie zakupów potrzebnych do przetrwania kolejnych dni, czyli na przykład jedzenia oraz picia. Rozmaite części tuningowe z katalogu zamówić można pocztą, jednak wymaga to zdobycia pieniędzy. W tym celu gracz musi wykonywać nieskomplikowane zadania dla mieszkańców okolicy. Inna gra z serii symulatorów mechanika samochodowego jest Car Mechanic Simulator 2018.

Mechanika

Poziom szczegółowości w modernizowaniu pojazdu jest w My Summer Car bardzo wysoki. Gracz musi korzystać z konkretnych narzędzi do odkręcania określonych części, które z kolei wymagają zastosowania unikalnych akcesoriów. Nie dotyczy to wyłącznie jednostki napędowej, ale również innych elementów, na przykład deski rozdzielczej, kół, zawieszenia czy nawet radia i głośników samochodowych. Gra w stosunkowo realistyczny sposób odwzorowuje rzeczywistość, włącznie z możliwością pokazania napotkanym postaciom środkowego palca. Główny bohater może tez pić alkohol, a nawet zasiadać za kółkiem w stanie wskazującym. Jeżeli lubisz humorystyczne symulatory, ściągnij My Summer Car free Download i skorzystaj ze swobody oferowanej głównemu bohaterowi. Produkcja oferuje dość prostą, ale przy tym czytelną i przyjemną dla oka oprawę graficzną. Rozgrywka prezentowana jest z perspektywy pierwszej osoby. Zaletą tytułu jest realistyczny silnik fizyczny, którego atuty odczuwalne są zwłaszcza podczas jazdy samochodem.

My Summer Car Download – Pełna Wersja PC

My Summer Car download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Dual Core 3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 650 Ti lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 1 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • Pobierz My Summer Car Cracked Chomikuj
  • Free Download My Summer Car Torrent Pebx
  • CODEX My Summer Car Free Download
  • SKIDROW My Summer Car Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *