Real Farm Sim Download

Zbiór pełnych wersji gier tylko u Nas. Zgodnie z tytułem, gra Real Farm Sim jest typowym przedstawicielem gatunku symulatorów rolnictwa. Produkcja jest dziełem Triangle Studio. Jeżeli zawsze marzyłeś o byciu rolnikiem, zainstaluj Real Farm Sim na PC i sprawdź swoje umiejętności w tym zakresie. Gra oferuje zabawę w trybie dla jednego gracza. Wydawcą gry jest Soedesco. Data premiery 20.11.2017. Platformy: Microsoft WIndows PC, Playstation 4, Xbox ONE.

Real Farm Sim Pobierz grę reloaded

Real Farm Sim torrent

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka

Gra Real Farm Sim pozwala wcielić się w rolnika, który stopniowo zdobywa coraz większą reputację na rynku i zaczyna gromadzić niemały majątek. Zadaniem gracza jest nie tylko hodowla zwierząt i doglądanie upraw, ale również wykonywanie zakresu działań wpływających na rozwój swojej działalności. Dotyczy to zarówno nieustannego poszerzania arsenału pól, handlowania nadwyżkami plonów czy zarządzania pracownikami, a także zapewnienia odpowiednio zaawansowanych technologii w postaci nowoczesnych maszyn i pojazdów. Jeżeli jesteś fanem symulatorów, pobierz za darmo Real Farm Sim Download i oceń swoje umiejętności w zakresie rolnictwa. Na gracza czekają także zmagania z konkurencją, której działania mają niemały wpływ na kształtowanie się wirtualnej gospodarki świata gry. Akcja toczy się w czasie rzeczywistym i uzupełniona jest pełnym cyklem dnia i nocy. Gra posiada intuicyjny i prosty system sterowania, a na bardziej niedzielnych graczy czeka zestaw szczegółowych samouczków. Dzięki temu produkcja skierowana jest nie tylko do wyjadaczy gatunku, ale również zwykłych amatorów tematyki rolnictwa.

Mechanika

Gra Real Farm Sim posiada dwa standardowe tryby. Pierwszym z nich jest opcja kariery, która pozwala na wcielenie się w początkującego rolnika. Rozbudowana symulacja umożliwia śledzenie jego historii, począwszy od awansu na profesjonalnego pracownika gospodarstwa, aż do osiągnięcia wyżyn w branży i otrzymania statusu rolniczego potentata. Jeżeli również pragniesz rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie rolnictwa, pobierz grę Real Farm i uruchom rozbudowany tryb kariery. Kolejny standardowy moduł w Real Farm tryb swobodnej gry, który pozwala na rozwijanie farmy we własnym tempie i stylu. Ten aspekt rozrywki przeznaczony jest dla graczy, którzy lubią symulatory pozbawione ograniczeń i określonych ram, a także nie wymagające wykonywania konkretnych zadań i celów. Polecamy także Farming Simulator 15.

Pod względem kwestii technicznych, produkcja zwraca uwagę przede wszystkim wysokiej jakości oprawą graficzną. Dotyczy to zarówno szczegółowo zaprojektowanych maszyn i pojazdów, jak i pełnego detali otoczenia, ze szczególnym wskazaniem na bogatą roślinność. Jeżeli marzysz o spędzeniu czasu na prawdziwej, wiejskiej farmie, ściągnij Real Farm Sim pełna wersja i odpręż się podziwiając starannie przygotowaną oprawę gry. Dodatkowe wrażenia może pogłębić fakt, że tytuł przystosowany został do działania w rozdzielczości 4K.

Real Farm Sim Download skidrow

Real Farm Sim Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.7 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GT 670 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD
  • System: Windows 7

  • Pobierz Real Farm Sim Torrent Pebx
  • Free Download Real Farm Sim Crack Exsite
  • Chomikuj Real Farm Sim Free download
  • CODEX Real Farm Sim Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *