Farm Manager 2018 Download

Nadciąga rolnicza strategia w wersji po polsku. Farm Manager 2018 to ekonomiczna gra strategiczna, opracowana z myślą o komputerach osobistych z systemem Windows PC. Tytuł pozwala graczom na zarządzanie własną farmą. Opracowany został przez studio Cleversan Software z Łodzi, a jego wydaniem zajęła się firma PlayWay. Jeżeli chcesz zostać profesjonalnym farmerem, pobierz Farm Manager 2018 Download i rozpocznij karierę rolnika. Data premiery: 06.04.2018.

Farm Manager 2018 Pełna Wersja PC

Farm Manager 2018 gra

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka

Zadaniem gracza jest przejęcie obowiązków właściciela kawałka ziemi, który pragnie przeobrazić swoje poletko w potężne gospodarstwo rolne. Podczas zabawy uprawiać można rozmaite zboża, warzywa oraz owoce, których łącznie przygotowano ponad dwadzieścia typów. Zadaniem gracza jest sadzenie oraz zbieranie plonów, a także angażowanie do tego celu profesjonalnych maszyn rolniczych oraz wynajętych pracowników fizycznych. Jeżeli myślisz o zarządzaniu własnym gospodarstwem, pobierz za darmo Farm Manager 2018 Download i sprawdź swoje umiejętności. O rośliny gracz musi się zatroszczyć nie tyko bezpośrednio przed zbiorami. Po ich zakończeniu konieczne jest przechowywanie plonów w odpowiednich warunkach oraz przez określony czas. Poszczególne rośliny wymagają także ustalonej częstotliwości nawadniania.

Mechanika

Uprawa nie jest jedynym elementem zabawy w Farm Manager 2018. Oprócz zajmowania się plonami, z czasem do obowiązków gracza dołączyć może także hodowla różnych gatunków zwierząt. Można je wykorzystać do produkcji wielu istotnych wyrobów, na przykład produktów mięsnych, nabiału czy miodu. Gracz musi jednak pamiętać o korzystaniu z usług weterynarza oraz inseminatora, a także dopilnować innych aspektów związanych z zarządzaniem tą sferą biznesową. Aby zatroszczyć się o własne zwierzęta, pobierz grę Farm Manager 2018 free Download i rozpocznij efektywną hodowlę. Podczas rozgrywki korzystać można z blisko czterdziestu rozmaitych maszyn rolniczych. Do dyspozycji pozostawiono całkowicie nowe egzemplarze, jak i znacznie tańsze modele z drugiej ręki. Mimo atrakcyjnej ceny, mogą one być o wiele bardziej awaryjne i narażone na usterki, a tym samym zwiększają ryzyko opóźnienia realizacji prac. Zabawa pozwala ponadto na stawianie własnych obiektów budowlanych, na przykład przetwórni wyrobów, szop czy garaży. Polecamy również symulator farmy Farmer’s Dynasty.

Tryby i kwestie techniczne

Farm Manager 2018 oferuje graczom kampanię standardową, a także zestaw kilkunastu swobodnych scenariuszy. W trybie tym nie ma żadnych odgórnie ustalonych celów lub wymaganych zadań do spełnienia, dzięki czemu zabawa jest mniej ograniczona. Gra wyróżnia się obecnością systemu pogodowego, który bezpośrednio wpływa na funkcjonowanie farmy. Gracze muszą się uporać na przykład z powodziami, suszami czy przymrozkami. Oprócz tego twórcy przygotowali dostęp do narzędzi moderskich, dzięki którym najambitniejsi gracze mogą samodzielnie rozwijać zawartość Farm Manager 2018 i dodawać do niej zupełnie nowe elementy.

Farm Manager 2018 Pobierz grę na PC

Farm Manager 2018 pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 560 / Radeon HD 7850 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • Pobierz Farm Manager 2018 Crack Chomikuj
  • Steam Download Farm Manager 2018 Torrent Pebx
  • Exsite Farm Manager 2018 Pobierz za darmo
  • CODEX Farm Manager 2018 Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *