RIDE 3 Download

Wielki powrót gry o motocyklach! RIDE 3 PC to symulacyjna gra wyścigowa, pozwalająca graczom na wzięcie udziału w zawodach motocyklowych. Wydany na komputery osobiste z systemem Windows tytuł stanowi kontynuację popularnej serii, zapoczątkowanej w 2015 roku. Produkcja jest dziełem studia Milestone z Włoch, który poza wcześniejszymi częściami RIDE ma na swoim koncie również takie cykle jak MotoGP czy Sueprbike. Jeżeli jesteś fanem gier wyścigowych, pobierz RIDE 3 Download i weź udział w motocyklowych zmaganiach. Data premiery: 30.11.2018. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

RIDE 3 Pobierz grę na PC

RIDE 3 download

Pobierz za Darmo!

Mechanika

W RIDE 3 PS4, PC, XONE gracz ma okazję zasiąść za sterami motocykla. Zabawa opiera się przede wszystkim na braniu udziału w różnego rodzaju wyścigach. W zależności od wybranego widoku kamery, akcja gry obserwowana może być z różnej perspektywy. Do dyspozycji pozostawiono kilkaset różnych jednośladów, a na dodatek deweloperzy pozyskali licencje od wielu znanych producentów motocykli. Zasiądź za sterami ukochanych modeli i pobierz grę RIDE 3 PC Download, aby ukończyć każde wyzwanie. Poszczególne maszyny zostały odtworzone z wyjątkową drobiazgowością. Motocykle różnią się między sobą zarówno wyglądem, jak i parametrami technicznymi czy sposobem zachowania na drodze. Jednoślad da się również do pewnego stopnia modyfikować, korzystając w tym celu z systemu, pozwalającego na rozbudowę maszyny przy wykorzystaniu ponad pięciuset części.

Rozgrywka

W RIDE 3 gracz ma możliwość ścigania się na kilkudziesięciu różnych trasach, zróżnicowanych pod względem układu oraz poziomu trudności. Produkcja kładzie duży nacisk na realizm rozgrywki. Maszyny są szybkie, ale zapanowanie nad nimi okazuje się niełatwe. Dodatkowym utrudnieniem są zmienne warunki jazdy, spotęgowanym dzięki usprawnieniu systemu fizyki oraz kolizji. Wyrusz na każdą z dostępnych tras i ściągnij RIDE 3 free Download, aby nauczyć się motocyklowej jazdy. Poziom zachowywania się pojazdów na drodze również jest bardzo realistyczny. Twórcy przygotowali jednak dla początkujących graczy szereg ułatwień, dzięki czemu zabawa jest w stanie zadowolić miłośników symulacji wyścigowych na każdym poziomie zaawansowania. Podobna gra do pobrania TT Isle of Man Ride on the Edge.

Tryby i kwestie techniczne

RIDE 3 oferuje zarówno tryb dla pojedynczego gracza, jak i multiplayer. W kampanii singlowej największe znaczenie ma World Tour, który pozwala na rywalizację z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję w rozmaitych rejonach świata. Oprócz standardowych zawodów, gracz ma możliwość wzięcia udziału w wyścigach równoległych czy też wyzwaniach czasowych. Uzyskane wyniki mają wpływ na rozwój kariery zawodnika oraz jego ogólną reputację. Tryb multiplayer oferuje natomiast zarówno pojedyncze wyścigi z rywalami, jak i mistrzostwa wieloosobowe. Weź udział w każdym z dostępnych wariantów rozgrywki i pobierz za darmo RIDE 3 Download, aby jak najszybciej dojechać na metę. Produkcja wyróżnia się trójwymiarową grafiką, która nie odbiega od dzisiejszych standardów. Modele jednośladów, trasy oraz inne wykreowane elementy rozgrywki prezentują poziom wyższy, niże te znane z poprzednich odsłon cyklu RIDE.

RIDE 3 Download – Pełna Wersja PC

RIDE 3 pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz / AMD FX-8100 2.8 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7950 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 23 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz RIDE 3 Cracked Chomikuj
  • Free Download RIDE 3 Torrent Pebx
  • CODEX RIDE 3 Free Download
  • SKIDROW RIDE 3 Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *