TT Isle of Man Ride on the Edge Download

TT Isle of Man: Ride on the Edge to gra wyścigowa, opierająca się na rzeczywistej imprezie motocyklowej. Tytuł opracowany został przez studio Kylotonn z siedzibą we Francji. Zespół deweloperów ma na swoim koncie wiele innych podobnych produkcji wyścigowych, takich jak Truck Racer czy Motorcycle Club. Jeżeli lubisz wyścigówki, pobierz TT Isle of Man Ride on the Edge Download i weź udział w niezwykle intensywnym rajdzie. Wydawcą gry jest Bigben Interactive. Data premiery PC: 27.03.2018. Platformy: PC, PS4, XONE

TT Isle of Man Ride on the Edge Pobierz grę na PC

TT Isle of Man Ride on the Edge download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja gry osadzona została w realiach imprezy motocyklowej, która od 1907 nieprzerwanie organizowana jest na Wyspie Man. Lokacja ta należy do Imperium Brytyjskiego i stanowi niezwykłą atrakcję dla miłośników ekstremalnej jazdy motocyklowej. TT Isle of Man: Ride on the Edge to produkcja licencjonowana, opracowana dzięki zgodzie uzyskanej od patronatu Rządowego Departamentu Rozwoju Ekonomicznego Wyspy Man. W latach 1949 – 1975 wydarzenie to oficjalnie uznawane było za część Motocyklowych Mistrzostw Świata, które regularnie organizowała federacja związkowa FIM. Aby wziąć udział w niebezpiecznych zawodach motocyklowych, pobierz za darmo TT Isle of Man Ride on the Edge PC Download i poznaj ich wymagające realia. Na przestrzeni kilku dekad festiwalu kilku sportowców poniosło nawet śmierć, co wiąże się z wieloma kontrowersjami wokół imprezy.

Rozgrywka

Arena festiwalu została odtworzona w TT Isle of Man: Ride on the Edge wyjątkowo wiernie. Tor wyścigowy Mountain Course liczy blisko sześćdziesiąt kilometrów i w całości zlokalizowany jest na publicznych drogach wyspy. Aby uniknąć ryzyka wypadków, na czas imprezy jezdnie te wyłączane są z aktywnego ruchu. Produkcja wyróżnia się udziałem licencjonowanych maszyn oraz autentycznych zawodników i drużyn. Aby zasiąść za kierownicą wirtualnego motocyklu, ściągnij TT Isle of Man: Ride on the Edge free Download i wciel się w jednego z dostępnych kierowców. Popularną grą motocyklową jest RIDE 3 pobierz za darmo.

Strona techniczna

Produkcja przygotowana z olbrzymią starannością pod niemal każdym względem. Dotyczy to przede wszystkim doskonałej oprawy graficznej, która pozwala na podziwianie bardzo efektownych wizualnie wyścigów. Wszystkie detale i niuanse związane z motocyklowymi zmaganiami zostały w TT Isle of Man: Ride on the Edge odtworzone bardzo szczegółowo. Doskonale odwzorowane zostały zarówno same pojazdy, jak i charakterystyczne budynki, znaki drogowe czy roślinność porastająca Wyspę Man. Podczas zabawy dostrzec można nawet studzienki, które stosowane są jako punkty orientacyjne przez prawdziwych rajdowców i służą na przykład do określenia obszarów pozwalających na wyhamowanie. Jeżeli chcesz poczuć się jak doświadczony motocyklista, pobierz grę TT Isle of Man: Ride on the Edge Download i weź udział w jednej z najbardziej prestiżowych imprez sportowych na całym świecie.

TT Isle of Man Ride on the Edge Download Pełna Wersja PC

TT Isle of Man Ride on the Edge pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD Phenom II X2 550 3.1 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7770 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz TT Isle of Man Ride on the Edge Crack Chomikuj
  • Free Download TT Isle of Man Ride on the Edge Torrent Pebx
  • Exsite TT Isle of Man Ride on the Edge Pobierz za darmo
  • SKIDROW TT Isle of Man Ride on the Edge Free Download

Dodaj opinie o grze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *