Rugby League Live 4 Download

Sport to popularny gatunek gier na komputery PC. Zobacz jak prezentuje się gra Rugby League Live 4 jest to zaawansowana gra sportowa, będąca kolejną odsłoną uznanej serii. Produkcja pozwala graczowi na wzięcie udziału w wymagających meczach rugby i ponownie jest dziełem australijskiego studia Big Ant Studios. Jeżeli zawsze chciałeś zostać zawodnikiem rugby, pełna wersja Rugby League Live 4 zainstaluj i sprawdź swoje siły w tym niecodziennym sporcie. Wydawca gry Tru Blu Entertainment. Data premiery 13.09.2017. Platformy: PC, PS4, XONE.

Rugby League Live 4 Pobierz Codex

Rugby League Live 4 pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika

Podobnie jak produkcje z serii NBA 2K czy FIFA, Rugby League Live 4 jest symulatorem sportowym. Zadaniem gracza jest kierowanie drużyną zawodników rugby, którzy starają się zdobywać punktu za sprawą tzw. przyłożenia, czyli umieszczenia piłki w określonym miejscu na boisku lub kopnięcie jej do bramki. Jeżeli chcesz poczuć się jak profesjonalny zawodnik rugby, pobierz za darmo Rugby League Live 4 Download i zdobywaj punkty dla swojej drużyny. Gra oferuje bardzo szerokie możliwości prowadzenia teamu, jednak opiera się przede wszystkim na opracowaniu i ustaleniu taktyki pozwalającej na jak najlepsze dopasowanie się do metodologii oraz stylu gry aktualnego przeciwnika. Każde spotkanie pozwala na dynamiczne dostosowywanie się do bieżących sytuacji, co ułatwia dokonywanie zmian podczas meczu. Gracz może również w bezpośredni sposób kierować każdym sportowcem. Twórcy pozostawili do dyspozycji ponad 300 zawodników rugby należących do profesjonalnej ligi NRL.

Zdjęcia gry


Rozgrywka

Specyfika gry Rugby League Live 4 opiera się na realistycznym odtworzeniu reguł i zasad rządzących prawdziwymi rozgrywkami rugby. Aby pogłębić wrażenia, twórcom udało się wykupić i zamieścić w grze wiele licencjonowanych klubów. Dzięki czemu gracz może zagrać pod szyldem ponad setkę prawdziwych zespołów, które biorą udział w realnych zmaganiach rugby. Jeżeli jesteś prawdziwym fanem tego sportu, ściągnij grę i skorzystaj z dostępu do ogromnej ilości grywalnych drużyn. Można pośród nich znaleźć m.in. Canberra Raiders, Melbourne Storm,Brisbane Broncos, Manly-Warringah Sea Sydney Roosters, Eagles,North Queensland Cowboys, Canterbury-Bankstown Bulldogs, South Sydney Rabbitohs, St. George-Illawarra Dragons, Cronulla-Sutherland Sharks, Wests Tigers, Gold Coast Titans, Penrith Panthers, Newcastle Knights, Parramatta Eels czy New Zealand Warriors. Inną grą rugby jest Rugby Challenge 3 pobierz.

Trailer gry

Prawdziwe mistrzostwa i stadiony

Oprócz tego gracz wziąć udział w prawdziwych Mistrzostwach Świata oraz zawodach rugby, takich jak NRL, City v Country, State of Origin oraz Super League. Jeżeli pasjonują cię zmagania zawodników rugby, pobierz Rugby League Live Download 4 i weź udział w rzeczywistych meczach podczas autentycznych mistrzostw. Ogromną atrakcją dla miłośników sportu jest również fakt, że wszystkie mecze rozgrywane są na doskonale odwzorowanych murawach trzydziestu rzeczywistych stadionów. Jeśli zawsze chciałeś obejrzeć na żywo profesjonalny mecz rugby, pobierz grę i podejmij się wyzwania oferowanego przez grę.

Rugby League Live 4 Download reloaded

Rugby League Live 4 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-3210 3.2 GHz/AMD Athlon II X4 555 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GT 710/Radeon HD 6670 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 14 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • CODEX Rugby League Live 4 Free Download
  • Pebx Rugby League Live 4 Pobierz za darmo PC
  • Steam Download Rugby League Live 4 Crack Exsite
  • Reloaded Rugby League Live 4 Torrent Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *