Rugby Challenge 3 Download

Rugby to za oceanem bardzo popularny sport, który dopiero po upływie kilku dekad zaczyna podbijać stary kontynent. Świadczy o tym nie tylko tworzenie coraz to nowych drużyn trenujących rugby, ale także zainteresowanie i ciepły odbiór znanego symulatora pod frazą Rugby Challenge 3 Download. W efekcie czego, w tym roku premierę miała trzecia odsłona serii – powstała tym razem przy współpracy Wicked Witch Software oraz Tru Blu Entertainment. Data premiery: 14 kwietnia 2016. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360.

Rugby Challenge 3 Download PC

Rugby Challenge 3 pobierz

zainstaluj na pc

Rugby Challenge komputerowa gra sportowa zyskała ogromną popularność wśród graczy jak i krytyków, stając się początkiem serii o tematyce footbally amerykańskiego. To wszystko za sprawą licencji, która dawała możliwość wykorzystania ligowych zespołów. Podobnie jak w każdej innej wirtualnej grze sportowej, gracz ma do dyspozycji wybór trybu sparingu, treningu lub wieloletniej kariery. Co więcej gracz może wcielić się w role selekcjonera dokonując transferów pomiędzy drużynami. Dodatkowo, w grze może przydać się umiejętność dobierania odpowiedniej strategii, zważywszy na sposobność planowania kariery drużyny. Spróbuj swoich sił grając na konsolach PS3, PS4, XONE, X360 lub komputerach stacjonarnych PC.

Gra zakłada zarówno możliwość samodzielnej rozgrywki jak i na multiplayerze, stwarzając idealne warunki dla zdrowej rywalizacji. Dzięki specjalnie do tego przygotowanym rankingom można regularnie sprawdzać postępy wykreowanej drużyny. Dwa lata od premiery pierwszej części, w 2013 roku pojawił się sequel gry Rugby Challenge 2. Podopnie jak pierwowzór gracz ma do dyspozycji światowe drużyny, może brać udział w samodzielnej rozgrywce lub za pośrednictwem multiplayera. To co jednak różni druga część od pierwszej to bardziej zaawansowana mechanika gry, większa ilość opcji manewrów.  Dodatkowo sfera audiowizualna jest jak na kontynuację przystało na wyższym poziomie niż pierwsza część.

Czego więc można się więc spodziewać po Rugby Challenge 3? Można to łatwo sprawdzić, pobierając grę Rugby Challenge 3 z sieci, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę Rugby Challenge 3 download lub zapoznać się z następującym opisem. Trzecia odsłona serii o footballu amerykańskim ukazała się w 2015 roku. Sidhe Interactive,  Tru Blu Entertainment po raz kolejny udowodniają, że wykorzystanie w grze sportowej licencji światowej sławy drużyn jest gwarancją sukcesu. Ta część dodatkowo została wzbogacona o kilkadziesiąt rodzajów turniejów. Dzięki takiemu działaniu, rozgrywka na długo staje się fascynującym zajęciem. Dodatkiem który przyciąga fanów gier Rugby jest fakt, że można się pobawić grając w 2 osoby na podzielonym wspólnym ekranie.

Zwiastun gry – Rugby Challenge 3 PS4, XONE, PC

Rugby Challenge 3 daje również możliwość trzech trybów rozgrywek, dlatego jest to gra właściwe dla każdego, niezależnie od jego stopnia zaawansowania. Niezwykłym dodatkiem, nie spotykanym we wcześniejszych seriach jest profesjonalny kreator pozwalający na stworzenie własnego zawodnika. Jednak w tej odsłonie, nie brakuje również punktów wspólnych z Rugby Challenge 1 i 2, ponieważ trzeciej odsłonie gracz również może wcielić się w rolę trenera, menagera drużyny dokonując trafnych transferów lub dokonując innych strategicznych wyborów.

Producenci przygotowali w tej części również opcje, pozwalającą na wcielenie się w footballowego żółtodzioba. Jest to szczególnie atrakcyjna alternatywa, ponieważ w efektowny sposób wizualizuje jego sportowy rozwój – co daje graczowi ogrom satysfakcji swoich poczynań. Widoczny gołym okiem jest progres w sferze audiowizualnej. Grafika na najwyższym poziomie, niezwykle realistyczne dźwięki sukcesywnie roztaczają wokół gracza aurę i ducha sportowej rywalizacji. Za sprawą tych czynników, każdy może poczuć się na Cotton Bowl lub Michigan Stadium – największych stadionach rugby na świecie. Cena na steam: 49,99 USD.

Rugby Challenge 3 Pobierz i zainstaluj

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i3-3210 3.2GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 650.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
 • System: Windows 7/8 (64-bit).
 • Direct X: DX 10.
 • Pobierz Rugby Challenge 3 Chomikuj
 • Free Download Rugby Challenge 3 Torrent
 • Spolszczenie Rugby Challenge 3 Pobierz za darmo
 • Pebx Rugby Challenge 3 Free Download
 • Exsite Rugby Challenge 3 Download Pełna Wersja
 • CODEX Rugby Challenge 3 PC Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.