Spintires MudRunner Download

Fani symulatorów oraz dużych ciężarówek i jazdy w terenie powinni zobaczyć Spintires MudRunner do pobrania, ponieważ jest to rozbudowana edycja dopracowanego pod względem realizmu symulatora jazdy ciężarówkami terenowymi Sprintires. Nowa wersja wyposażona została w zupełnie nową mapę oraz szereg nieobecnych wcześniej pojazdów. Tytuł wyróżnia się również znacznie ulepszoną grafiką oraz poprawionym silnikiem fizycznym. Wjedź na zupełnie nowe trasy i pobierz Spintires MudRunner Download, aby poczuć się jak kierowca wozu terenowego. Wydana przez firmę Focus Home Interactive produkcja jest dziełem zespołu Saber Interactive. Data premiery 31.10.2017. Platformy: PC, PS4, XONE, Switch.

Spintires MudRunner Pobierz CODEX

Spintires MudRunner pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika

W ulepszonej odsłonie gracz ponownie wciela się w kierowcę rosyjskich ciężarówek oraz specyficznych wozów terenowych. Rozgrywka polega na przemierzaniu rozległych połaci Syberii, przy jednoczesnym nawigowaniu wyłącznie za pomocą mapy oraz kompasu. Aby poznać trudy życia kierowcy ciężarowego pobierz za darmo Spintires MudRunner Download i wybierz najbardziej interesujący pojazd. Do dyspozycji graczy oddano kilkanaście zróżnicowanych pod względem parametru maszyn, które można poddawać modyfikacjom.

Inne dodatkowe elementy wyposażenia to między innymi wyciągarki i chwytki do drewna, które pozwalają na wyciągnięcie postaci z błota.

Mapy i eksploracja

Poza pięcioma otwartymi mapami znanymi z oryginalnej edycji gry, w Spintires MudRunner znaleźć można również teren dodatkowy, charakteryzujący się wysokim poziomem urozmaicenia. Aby zwiedzić rozległy świat gry pobierz Spintires MudRunner i weź udział w wielu różnych trasach. Oprócz swobodnej eksploracji, gra pozwala również na wykonanie rozmaitych zadań. Można to nich zaliczyć między innymi zbieranie i dostarczanie na czas drewna. Teren, po którym przemieszcza się gracz ulega dynamicznym deformacjom w czasie rzeczywistym, dlatego stoczenie się z urwiska lub zakopanie w błocie należy to częstych zagrożeń stawianych przed graczem.

Tryby rozgrywki

Twórcy gry Spintires MudRunner przygotowali do dyspozycji zarówno rozbudowaną rozgrywkę dla gracza pojedynczego, jak i możliwość kooperacji dla czterech różnych osób. Aby wziąć udział w samotnej wyprawie lub zabawić się ze znajomymi, ściągnij Spintires MudRunner PC Download i wypróbuj wszystkie oferowane możliwości. Jedną z nich jest absolutnie nowy tryb wyzwań, zawierający aż dziewięć dedykowanych map. Pod względem technicznym, gra Spintires MudRunner zyskała znacznie lepszą oprawę graficzną w porównaniu z oryginalnym Spintires. Produkcja może się również pochwalić wyjątkowo realistyczną symulacją fizyki, która generowana jest przez popularną i rozbudowaną technologię, czyli system Havok.

Spintires MudRunner Download

Spintires MudRunner download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
  • Karta grafiki: 512 MB GeForce 9600 GT lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 1 GB HDD
  • System: Windows Vista/7/8/10

  • CODEX Spintires MudRunner Free Download
  • Pebx Spintires MudRunner Pobierz za darmo PC
  • Steam Download Spintires MudRunner Crack Exsite
  • Reloaded Spintires MudRunner Torrent Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.