SpinTires Pobierz

Dzisiaj prezentujemy świetną grę, a mianowice Spintires do pobrania tylko u Nas ! Wspomniana przed chwilą gra to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach, które lubią naprawdę duże wyzwania, mamy bowiem do czynienia z zaawansowanym symulatorem jazdy samochodami ciężarowymi. Gracz wciela się tu w postać zawodowego kierowcy, który dostarczając towar do wskazanego miejsca przemierza rosyjskie bezdroża nieustannie troszcząc się nie tylko o odpowiedni poziom paliwa, ale również o bezpieczeństwo samego ładunku.

Więcej informacji o grze

Komputerowa gra jednoosobowa i wieloosobowa powstała z inicjatywy niezależnego brytyjskiego studia Oovee Games znanego między innymi z dodatków do tytułów takich, jak choćby Flight Simulator X. Data premiery została zaplanowana na 13 czerwca 2014 i dostępna jest tylko na platformy z system operacyjny Windows PC. Wydawcą recenzowanej gry jest IMGN.PRO. Ocena użytkowników 8.5.

Gra to istny symulator ciężarówek off-road

Spin tires Download jest zaawansowanym symulatorem jazdy off-road dużymi samochodami ciężarowymi. Kariera gracza rozpoczyna się w dość zaskakującym okresie, mamy bowiem koniec lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia i znajdujemy się w dawnym Związku Radzieckim. Do naszej dyspozycji zostają oddane różne typy ciężarówek, jest przy tym w czym wybierać, skoro możemy zasiąść choćby za kierownicą Urala 4320. Naszym zadaniem w grze jest przewożenie drewna z jednego punktu do drugiego – nie jest to wcale takie łatwe zadanie o czym sami się przekonacie.

Wyznaczanie trasy odbywa się na podstawie punktów orientacyjnych, warto jednak pamiętać o tym, że ogromne znaczenie ma również to, aby ładunek trafił do celu w nienaruszonym stanie. Kolejne zlecenia pozwalają nam na odblokowywanie nowych fragmentów mapy, możemy też liczyć na znajdujące się tam tartaki, garaże, a zwłaszcza – stacje benzynowe. Mamy też dostęp do coraz nowszych modeli samochodów modyfikowanych zgodnie z naszymi aktualnymi potrzebami podczas postoju w garażu. Tylko od nas zależy więc, czy zdecydujemy się na dodatkowe oświetlenie, czy też na nowe typy opon.

Grafika w grze SpinTires – musimy przyznać jest bardzo ładna

Gra bazuje na amatorskim silniku VeeEngine, ten jednak korzysta z możliwości, jakie otwiera przed nim Havok Physics. W rezultacie mamy do czynienia nie tylko z fotorealistyczną grafiką, na którą można liczyć nawet w przypadku komputerów o słabszych parametrach, ale również ze znakomitą fizyką, która może budzić zazdrość nawet wśród autorów tak zwanych produkcji wysokobudżetowych.

Duże znaczenie dla twórców ma również bardzo wysoki realizm, należy więc pamiętać o regularnym tankowaniu samochodu oraz o tym, że każde nasze niefrasobliwe zachowanie może prowadzić do powstania poważnego defektu, a nawet całkowitego zagrzebania się w błocie, co uniemożliwi zakończenie misji. Fani tego typu symulatorów powinni zagrać w najnowszą część tej serii Spintires: MudRunner.

Spintires Pobierz powstał od podstaw, natomiast w grze możemy dodatkowo liczyć nie tylko na klasyczną kampanię przeznaczoną dla jednego gracza. Ciekawym pomysłem jest również kooperacyjny tryb wieloosobowy, w którym swoje siły może łączyć nawet czterech graczy. Cena gry na steam: 40 PLN. Ocena użytkowników 8.5.

SpinTires Download – Zainstaluj pełną wersję Spin Tires na PC !

zainstaluj Spintires download

 

Spintires PC Download “Zwiastun / Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.5 GHz / Intel Pentium Dual Core 2.0 GHz
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM lub.
 • Karta graficzna: 512 MB NVIDIA® GeForce® 9600 GT.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 1 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows XP, Windows 7 (64-bit), Windows Vista, Windows 8, Windows 10, Linux, Mac.
 • Direct X: DX 9.
 • licencja Spintires mods Download
 • Spintires Pobierz chomikuj mapy
 • Download Spintires mudrunner
 • ocena Pobierz Spintires 2020
 • Spintires pobierz na komputer
 • Pełna wersja Spintires zainstaluj
 • jazdy w grze Spintires torrent

Oficjalna strona: http://spintires.com/.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *