Spintires Pobierz

Dzisiaj prezentujemy świetną grę, a mianowice Spintires do pobrania tylko u Nas ! Wspomniana przed chwilą gra to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach, które lubią naprawdę duże wyzwania, mamy bowiem do czynienia z zaawansowanym symulatorem jazdy samochodami ciężarowymi. Gracz wciela się tu w postać zawodowego kierowcy, który dostarczając towar do wskazanego miejsca przemierza rosyjskie bezdroża nieustannie troszcząc się nie tylko o odpowiedni poziom paliwa, ale również o bezpieczeństwo samego ładunku. Komputerowa gra jednoosobowa i wieloosobowa powstała z inicjatywy niezależnego brytyjskiego studia Oovee Games znanego między innymi z dodatków do tytułów takich, jak choćby Flight Simulator X. Data premiery została zaplanowana na 13 czerwca 2014 i dostępna jest tylko na platformy Microsoft Windows PC. Wydawcą recenzowanej gry jest IMGN.PRO.

Spin tires Download jest zaawansowanym symulatorem jazdy off-road dużymi samochodami ciężarowymi. Kariera gracza rozpoczyna się w dość zaskakującym okresie, mamy bowiem koniec lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia i znajdujemy się w dawnym Związku Radzieckim. Do naszej dyspozycji zostają oddane różne typy ciężarówek, jest przy tym w czym wybierać, skoro możemy zasiąść choćby za kierownicą Urala 4320. Wyznaczanie trasy odbywa się na podstawie punktów orientacyjnych, warto jednak pamiętać o tym, że ogromne znaczenie ma również to, aby ładunek trafił do celu w nienaruszonym stanie. Kolejne zlecenia pozwalają nam na odblokowywanie nowych fragmentów mapy, możemy też liczyć na znajdujące się tam tartaki, garaże, a zwłaszcza – stacje benzynowe. Mamy też dostęp do coraz nowszych modeli samochodów modyfikowanych zgodnie z naszymi aktualnymi potrzebami podczas postoju w garażu. Tylko od nas zależy więc, czy zdecydujemy się na dodatkowe oświetlenie, czy też na nowe typy opon.

Gra bazuje na amatorskim silniku VeeEngine, ten jednak korzysta z możliwości, jakie otwiera przed nim Havok Physics. W rezultacie mamy do czynienia nie tylko z fotorealistyczną grafiką, na którą można liczyć nawet w przypadku komputerów o słabszych parametrach, ale również ze znakomitą fizyką, która może budzić zazdrość nawet wśród autorów tak zwanych produkcji wysokobudżetowych. Duże znaczenie dla twórców ma również bardzo wysoki realizm, należy więc pamiętać o regularnym tankowaniu samochodu oraz o tym, że każde nasze niefrasobliwe zachowanie może prowadzić do powstania poważnego defektu, a nawet całkowitego zagrzebania się w błocie, co uniemożliwi zakończenie misji. Fani tego typu symulatorów powinni zagrać w najnowszą część tej serii Spintires: MudRunner.

Spintires Pobierz powstał od podstaw, natomiast w grze możemy dodatkowo liczyć nie tylko na klasyczną kampanię przeznaczoną dla jednego gracza. Ciekawym pomysłem jest również kooperacyjny tryb wieloosobowy, w którym swoje siły może łączyć nawet czterech graczy. Cena gry na steam: 11,99 USD.

Spintires Download – Zainstaluj pełną wersję Spin tires na PC !

zainstaluj Spintires
Pobierz za Darmo!

Spintires PC Download “Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.5 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® 9600 GT.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Spintires mods Download
 • Spintires Pobierz chomikuj
 • Download Spintires
 • Pobierz Spintires
 • Spintires pobierz na komputer
 • Spintires zainstaluj
 • Spintires torrent

Oficjalna strona: http://spintires.com/.

6 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *