SpinTires Pobierz

Dzisiaj prezentujemy świetną grę, a mianowice Spintires do pobrania tylko u Nas ! Wspomniana przed chwilą gra to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach, które lubią naprawdę duże wyzwania, mamy bowiem do czynienia z zaawansowanym symulatorem jazdy samochodami ciężarowymi. Gracz wciela się tu w postać zawodowego kierowcy, który dostarczając towar do wskazanego miejsca przemierza rosyjskie bezdroża nieustannie troszcząc się nie tylko o odpowiedni poziom paliwa, ale również o bezpieczeństwo samego ładunku.

Więcej informacji o grze

Komputerowa gra jednoosobowa i wieloosobowa powstała z inicjatywy niezależnego brytyjskiego studia Oovee Games znanego między innymi z dodatków do tytułów takich, jak choćby Flight Simulator X. Data premiery została zaplanowana na 13 czerwca 2014 i dostępna jest tylko na platformy z system operacyjny Windows PC. Wydawcą recenzowanej gry jest IMGN.PRO. Ocena użytkowników 8.5.

Gra to istny symulator ciężarówek off-road

Spin tires Download jest zaawansowanym symulatorem jazdy off-road dużymi samochodami ciężarowymi. Kariera gracza rozpoczyna się w dość zaskakującym okresie, mamy bowiem koniec lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia i znajdujemy się w dawnym Związku Radzieckim. Do naszej dyspozycji zostają oddane różne typy ciężarówek, jest przy tym w czym wybierać, skoro możemy zasiąść choćby za kierownicą Urala 4320. Naszym zadaniem w grze jest przewożenie drewna z jednego punktu do drugiego – nie jest to wcale takie łatwe zadanie o czym sami się przekonacie.

Wyznaczanie trasy odbywa się na podstawie punktów orientacyjnych, warto jednak pamiętać o tym, że ogromne znaczenie ma również to, aby ładunek trafił do celu w nienaruszonym stanie. Kolejne zlecenia pozwalają nam na odblokowywanie nowych fragmentów mapy, możemy też liczyć na znajdujące się tam tartaki, garaże, a zwłaszcza – stacje benzynowe. Mamy też dostęp do coraz nowszych modeli samochodów modyfikowanych zgodnie z naszymi aktualnymi potrzebami podczas postoju w garażu. Tylko od nas zależy więc, czy zdecydujemy się na dodatkowe oświetlenie, czy też na nowe typy opon.

Grafika w grze SpinTires – musimy przyznać jest bardzo ładna

Gra bazuje na amatorskim silniku VeeEngine, ten jednak korzysta z możliwości, jakie otwiera przed nim Havok Physics. W rezultacie mamy do czynienia nie tylko z fotorealistyczną grafiką, na którą można liczyć nawet w przypadku komputerów o słabszych parametrach, ale również ze znakomitą fizyką, która może budzić zazdrość nawet wśród autorów tak zwanych produkcji wysokobudżetowych.

Duże znaczenie dla twórców ma również bardzo wysoki realizm, należy więc pamiętać o regularnym tankowaniu samochodu oraz o tym, że każde nasze niefrasobliwe zachowanie może prowadzić do powstania poważnego defektu, a nawet całkowitego zagrzebania się w błocie, co uniemożliwi zakończenie misji. Fani tego typu symulatorów powinni zagrać w najnowszą część tej serii Spintires: MudRunner.

Spintires Pobierz powstał od podstaw, natomiast w grze możemy dodatkowo liczyć nie tylko na klasyczną kampanię przeznaczoną dla jednego gracza. Ciekawym pomysłem jest również kooperacyjny tryb wieloosobowy, w którym swoje siły może łączyć nawet czterech graczy. Cena gry na steam: 40 PLN. Ocena użytkowników 8.5.

SpinTires Download – Zainstaluj pełną wersję Spin Tires na PC !

zainstaluj Spintires download

 

Spintires PC Download “Zwiastun / Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.5 GHz / Intel Pentium Dual Core 2.0 GHz
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM lub.
 • Karta graficzna: 512 MB NVIDIA® GeForce® 9600 GT.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 1 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows XP, Windows 7 (64-bit), Windows Vista, Windows 8, Windows 10, Linux, Mac.
 • Direct X: DX 9.
 • licencja Spintires mods Download
 • Spintires Pobierz chomikuj mapy
 • Download Spintires mudrunner
 • ocena Pobierz Spintires 2020
 • Spintires pobierz na komputer
 • Pełna wersja Spintires zainstaluj
 • jazdy w grze Spintires torrent

Oficjalna strona: http://spintires.com/.

Podobne Darmowe Gry

Symulator Prac Leśnych 2015

Symulator Prac Leśnych 2015 Download

Pobierz i zainstaluj najnowszy Symulator Prac Leśnych 2015 Download w pełnej wersji na PC. UIG Entertainment to studio znane między innymi z gier takich, jak choćby Symulator Transportu Ciężkiego, czy też Symulator Robót Drogowych. Teraz jego pracownicy przygotowali dla nas […]

ARK Survival Evolved pobierz gre

ARK Survival Evolved Download

Gra ARK Survival Evolved Download toczy się w świecie otwartym, jest to tak zwany sandboksowy symulator przetrwania, który już dziś przyciąga oraz kusi wielu graczy, choć jego ostateczna data premiery wciąż nie jest znana. Jest to debiut studia Wildcard, które […]

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *