Ultimate Fishing Simulator Download

To gra dla największych fanatyków wędkarskich! Ultimate Fishing PC to rozbudowany symulator wędkarstwa. Przeznaczony na komputery osobiste z systemem Windows tytuł jest dziełem studia Ultimate Games. Produkcja wydana została we współpracy z firmą PlayWay, mającą na swoim koncie gry takie jak Polska Farma 2017, Agony czy Car Mechanic Simulator. Jeżeli lubisz gry symulacyjne, pobierz Ultimate Fishing gr PC i poczuj się jak zawodowy wędkarz. Producentem gry jest: Bit Golem. Data premiery: 30.08.2018. Platformy: Microsoft WIndows, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Android, iOS.

Ultimate Fishing Simulator Pobierz grę na PC

Ultimate Fishing Simulator download

Pobierz za Darmo!

Mechanika

Ultimate Fishing na PS4, XONE, PC, Switch oraz smartfony jest symulatorem bardzo realistycznie odwzorowującym zmagania rybaka podczas połowu. Na graczy czeka aż siedem różnych, wiernie odtworzonych łowisk zlokalizowanych na całym świecie – między innymi w Stanach Zjednoczonych, Rosji, Kanadzie czy Panamie. Gra pozwala dzięki temu na łowienie ryb w różnych miejscach, na przykład w przeręblu, nad morzem czy w przy brzegu jeziora. Dzięki zróżnicowaniu lokacji, w wodach napotkać można ryby wielu gatunków. Do każdego z nich trzeba podejść w nieco inny sposób, wykorzystując również odmienne wyposażenie. Jeżeli interesujesz się wędkarstwem, pobierz grę Ultimate Fishing PC Download i przetestuj swoje umiejętności rybackie. Gracze mają do wyboru rozmaite wędziska, haczyki, przynęty, kołowrotki oraz wiele innych przydatnych akcesoriów, dzięki którym możliwe jest złowienie najbardziej interesujących okazów.

Rozgrywka

Cechą charakterystyczną Ultimate Fishing jest obecność zmiennych warunków pogodowych. Na graczy czeka również płynny cykl dnia i nocy, co w połączeniu z realistycznym silnikiem fizycznym wody znacząco podnosi nieprzewidywalność połowu. Niektóre z gatunków ryb można bowiem łatwiej złapać w nocy, a jeszcze inne na wzburzonym morzu lub spokojnym jeziorze. Wybierz niezbędne wyposażenie by spróbować swoich sił w wędkarskim fachu. Uzupełnieniem podstawowej rozgrywki jest rozbudowany edytor poziomów. Dzięki sporemu zaawansowaniu, pozwala on na utworzenie niemal dowolnego łowiska. Atrakcją produkcji jest również tryb multiplayer. Aby wziąć udział we wspólnym wędkowaniu, ściągnij Ultimate Fishing Simulator free Download i zaproś przyjaciół do turnieju.

Kwestie techniczne

W przeciwieństwie do wielu innych symulatorów wędkarstwa dostępnych na rynku, Ultimate Fishing Simulator zwraca uwagę dopracowaną oprawą wizualną. Projektanci bardzo starannie wykonali cały osprzęt, włącznie z przynętami oraz pozostałymi akcesoriami. Realistycznie prezentuje się również woda, co w połączeniu ze zróżnicowanymi modelami ryb zapewnia graczom bardzo intensywne wrażenia podczas zabawy. Jeżeli lubisz symulatory z dopracowaną grafiką, pobierz za darmo Ultimate Fishing Simulator Download i poczuj się jak na łonie natury. Na uwagę zasługują również wszystkie odgłosy otoczenia, dzięki którym produkcja zyskuje relaksujący oraz kojący charakter. Jeżeli chcesz zostać prawdziwym mistrzem wędkarstwa i chwytać najciekawsze okazy, zarzuć przynętę na haczyk i rozpocznij połowy.

Ultimate Fishing Simulator Download – Pełna Wersja PC

Ultimate Fishing Simulator pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 12 GB HDD
  • System: Windows 7/8/8.1/10

  • CODEX Ultimate Fishing Simulator Free Download
  • Pobierz Ultimate Fishing Simulator Crack Chomikuj
  • SKIDROW Ultimate Fishing Simulator Pobierz za darmo
  • Free Download Ultimate Fishing Simulator Torrent Pebx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *