0 A.D. Download

0 A.D. pobierz

0 A.D. to opracowana z myślą o komputerach osobistych z systemem Windows gra strategiczna. Tytuł udostępniany jest graczom całkowicie za darmo. Produkcja przygotowana została przez deweloperów ze studia Wildfire Games, którego członkowie zasłynęli między innymi opracowaniem dodatkowej zawartości Age of Empires II: The Age of the Kings w formie modyfikacji.

0 A.D. Download – Pełna Wersja PC

0 A.D. pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze 0 A.D.

Akcja gry 0 A.D. ma miejsce na przestrzeni tysiąclecia, od V wieku przed naszą erą, aż do V wieku naszej ery. Historia opowiada o ziemskich cywilizacjach, które odcisnęły szczególne piętno na rozwoju ludzkości przez ten czas. Początkowo gracze mieli do dyspozycji tylko niektóre z tych cywilizacji, między innymi Rzymian, Greków czy Celtów. Z czasem jednak tytuł został znacznie rozbudowany, a tym samym uzupełniony o kolejne. Rozwiń własną cywilizację i pobierz 0 A.D. Download, aby zostać prawdziwym znawcą i miłośnikiem historii. Tytuł trzyma się autentycznych realiów w dość wysokim stopniu, przede wszystkim pod względem rzeczywistego wyglądu broni czy budynków. Nie opowiada jednak o żadnym konkretnym konflikcie, dzięki czemu gracze mogą samodzielnie wyznaczyć bieg historyczny.

Rozgrywka w grze 0 A.D.

0 A.D. jest typowym przedstawicielem gatunku strategii rozgrywanych w czasie rzeczywistym i praktycznie wszystkie rozwiązania typowe dla tego rodzaju produkcji. Zabawa polega przede wszystkim na kierowaniu losami jednej z odtworzonych cywilizacji. Gracz musi dbać o rozwój swoje nacji przez wszystkie stulecia. Jeżeli chcesz zatroszczyć się o własny lud, pobierz 0 A.D. Download i odnajdź w sobie cechy przywódcy. Do stałych elementów rozgrywki należy gospodarowanie opanowanym terytorium, przede wszystkim poprzez zapewnianie mieszkańcom żywności, wznoszenie budowli oraz zbieranie surowców. Gracz ma możliwość budowania zarówno świątyń czy wież strażniczych, jak i baraków, sklepów oraz zagród hodowlanych. Wszystkie obiekty mają określone zastosowania, które spełniają wymagania przedstawicieli cywilizacji oraz zapewniają im stały rozwój. Gracz musi także dobrze przygotować swoją nację na ewentualną wojnę, werbując żołnierzy, odpierając ataki oraz samodzielnie podbijając pobliskie osady.

Kwestie techniczne gry 0 A.D.

Technologia wykorzystana do produkcji gry opracowana została specjalnie z myślą o 0 A.D. Autorski silnik Pyrogenesis oferuje wysoki poziom oprawy graficznej. Dodatkową zaletą tytułu jest fakt, że udostępniany jest graczom za darmo. Jeżeli chcesz sprawdzić swoje zdolności w dziedzinie strategii RTS, pobierz 0 A.D. Download i zagraj w doskonałą produkcję bez żadnych opłat. Tytuł nie zawiera żadnych reklam ani systemu mikropłatności. Twórcy udostępnili ponadto graczom możliwość korzystania z różnorakich modyfikacji. Elementy projektu mogą być swobodnie wykorzystywane przez społeczność, jednak niezbędne jest wówczas spełnienie kilku warunków. Początkowo gra 0 A.D.opracowywana była jako modyfikacja do Age of Empires II: The Age of Kings, ale twórcy szybko zdecydowali się na przygotowanie samodzielnej wersji.

0 A.D. Pobierz grę na PC

0 A.D. download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz 0 A.D. Crack Chomikuj
  • Free Download 0 A.D. Torrent Pebx
  • Exsite 0 A.D. Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *