Stronghold Crusader 2 Download

Stronghold Crusader 2 Download – Pobierz pełną wersję w języku polskim. Jest to strategia w czasie rzeczywistym, która jest kontynuacją z 2002 roku brytyjskiego studia FireFly. Komputerowa gra jednoosobowa i wieloosobowa zapoczątkowała swoją serię w Polsce znaną jako Twierdza Krzyżowiec. Data premiery recenzowanej produkcji twórcy Simona Bradbury odbyła się dnia 23 września 2014.

Wcielamy się w dowódcę armii na Bliskim Wschodzie w epoce krucjat. Przyjdzie nam stanąć po stronie zachodniego rycerstwa lub sił arabskich. Jak w poprzednich częściach zarządzamy zamkiem, przeprowadzamy działania wojenne oraz odpieramy ataki nieprzyjaciela. Musimy opanować wiele elementów zarządzania naszą Twierdzą. Związane jest to z produkcją żywności czy też uzbrojenia. W grę możemy zagrać tylko na platformie Microsoft Windows PC.

Stronghold Crusader 2 (RTS) rozbudowuje nowe elementy znane nam z poprzedniej części. Stawiamy wyzwanie mocniejszym przeciwnikom, walki będą się odbywać na nowych mapach. Będziemy korzystać z nowych pułapek czy jednostek i planów zamków. Zamki zostały wykonane na dużą skalę, a więc oblężenia nabrały znacznie większych rozmiarów.

Krzyżowcy jak i Araby dostali dziesięć nowych jednostek, a każda z nich została wyposażona w nowe zdolności specjalne. Nowe jednostki to m.in.: medyk, krzyżowiec, zabójca, konny łucznik, derwisz oraz nadzorca niewolników.

Druga część została wzbogacona o nowy silnik graficzny Vision. Oprawa posiada wiele szczegółów i efektów, został rozbudowany system fizyki. Nową funkcją jest możliwość swobodnego obrotu kamery, oraz został poprawiony interfejs użytkownika.

Stronghold Crusader 2 umożliwia w trybie dwuosobowym wspólne zarządzanie zamkiem. Gracze kontrolują zamek, dzieląc między sobą obowiązki – stronę ekonomiczną i militarną. Komunikują się oni za pomocą czatu głosowego który został zintegrowany z steam. Stronghold Crusader 2 Download – Pobierz za darmo Polską wersję i graj już teraz za darmo w najnowszą odsłonę Twierdzy Krzyżowiec. Cena gry ekonomicznej na steam: ‎39,99 USD.

Stronghold Crusader 2 Download PL

Stronghold Crusader 2 Download

Pobierz za Darmo!

Stronghold Crusader 2 Download – Pobierz Pełną Wersję PL

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.6 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® 8800 GT.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Stronghold Crusader 2 Download
 • Download Stronghold Crusader 2 spolszczenie
 • Stronghold Crusader 2 Pobierz kody
 • Stronghold Crusader 2 Pobierz za Darmo
 • Pobierz Stronghold Crusader 2
 • Pełna wersja gry Stronghold Crusader 2
 • Twierdza Krzyżowiec Download

Oficjalna strona gry: http://strongholdcrusader2.com/.

Podobne Darmowe Gry

Routine pobierz

Routine Download

Routine to gra w typie survival o bardzo mrocznej, mrożącej krew w żyłach akcji. Stworzona przez małe i niezależne, trzyosobowe studio Lunar Software pochodzące z Anglii, dla którego Routine do pobrania będzie stanowiło pierwsze dziecko. Przy tworzeniu gry obecny był […]

Samorost 3 pobierz

Samorost 3 Download

Samorost 3 pełna wersja, to trzecia odsłona gry przygodowej, stworzonej przez czeskie studio Amanita Design. Produkcja jest jednocześnie pierwszą edycją gry komputerowej, która pojawiła się nie tylko na standardowych blaszakach, ale też na urządzeniach mobilnych. Data premiery gry twórcy Jakuba […]

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *