Empires of the Undergrowth Download

Poprowadź do boju kolonię mrówek! Empires of the Undergrowth jest oryginalną grą strategiczną. Produkcja pozwala graczom na przejęcie kontroli nad mrowiskiem. Tytuł jest dziełem deweloperów z niezależnego studio Slug Disco. Jeżeli lubisz nietypowe strategie, pobierz Empires of the Undergrowth Download i zostań zarządcą świata insektów. Data premiery: 01.12.2017. Platformy: Windows PC.

Empires of the Undergrowth PC Download reloaded

Empires of the Undergrowth pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja gry Empires of the Undergrowth osadzona została w mrowisku. Wszystkie poczynania gracza uzupełniane są narracją, w której głos z perspektywy pierwszej osoby opowiada o aktualnej sytuacji kolonii. Narrator omawia między innymi poczynania Królowej, okoliczności towarzyszące pojawieniu się pierwszego miotu czy aktualne zajęcia robotnic. Całość sprawia wrażenie przyrodniczego filmu dokumentalnego o mrówkach, z którego gracze mogą dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy na temat tych owadów oraz metod ich funkcjonowania. Jeżeli chcesz poznać fakty z życia mrówek, ściągnij Empires of the Undergrowth PC Download i sam zaopiekuj się prawdziwym mrowiskiem.

Mechanika gry

Jako strategia czasu rzeczywistego, Empires of the Undergrowth oferuje możliwość zarządzania całym rozwijającym się środowiskiem mrowiska. Gracz ma możliwość wpływania na rozwój swojej kolonii, włącznie z budowaniem poszczególnych tuneli oraz komnat. W ten sposób można zyskać nie tylko miejsce na przechowywanie zapasów, ale również wychowywanie młodych. Akcja gry osadzona jest także na powierzchni, gdzie trwa nieustanna walka o terytorium. Waleczne mrówki muszą zmierzyć się między innym z bezwzględnymi pajęczakami oraz żukami, ale zagrożenie stanowią także inne kolonie mrówek. Aby zaspokoić potrzeby swojego mrowiska, pobierz grę Empires of the Undergrowth Download i uporaj się wszystkimi czyhającymi na kolonię niebezpieczeństwami. Inną ciekawą grą strategiczną jest Driftland The Magic Revival.

Rozgrywka

Podstawą efektywności w prowadzeniu mrowiska jest odpowiedni projekt gniazda, a także optymalny rozmiar armii mrówek. Niezbędne jest także przeprowadzanie w odpowiednich momentach ataku, aby uniknąć nieprzewidzianego podstępu ze strony przeciwników. Produkcja pozwala na sprawdzenie tych możliwości w kilku trybach gry. Należy do nich między innymi Formicarium, który polega na zarządzaniu kolonią specyficznego gatunku mrówek. Przedstawicielki tej odmiany są w stanie przejąć DNA swoich oponentów, a tym samym asymilować należące do nich cechy. Każdy z obecnych w grze gatunków mrówek posiada charakterystyczne cechy, w tym silniejsze i słabsze. Aby wypróbować wszystkie warianty, pobierz za darmo Empires of the Undergrowth i stań się prawdziwym specjalistą od mrówek.

Strona techniczna

Oprawa graficzna Empires of the Undergrowth przygotowana została w pełnym trójwymiarze i prezentuje wysoki poziom wykonania. Dużą szczegółowością animacji cechują się modele nie tylko mrówek, ale również pozostałych gatunków zwierząt. Na uznanie zasługują także lokacje, zarówno podziemne, jak i te znajdujące się na powierzchni. Aby poznać niezwykły mikrokosmos, pobierz grę i weź udział w zabawie.

Empires of the Undergrowth Pobierz prophet

Empires of the Undergrowth download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-4340 3.6 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz Empires of the Undergrowth Torrent Pebx
  • Free Download Empires of the Undergrowth Crack Exsite
  • Chomikuj Empires of the Undergrowth Free download
  • CODEX Empires of the Undergrowth Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.