Call of Duty Black Ops IIII Download

Zagraj w kultową serię gry z trybem battle royale i bez kampanii fabularnej. CoD Black Ops IIII to kolejna część uznanej serii strzelanek Call of Duty, a jednocześnie czwarta odsłona cyklu wydawanego pod szyldem Black Ops. Produkcja jest dziełem studia Treyarch, a jej pecetowa wersja powstała z pomocą Beenox Software. Jeżeli jesteś fanem tej kultowej serii strzelanek, pobierz Call of Duty Black Ops IIII Download i zagraj w jej najnowszą odsłonę. Wydawcą gry jest Activision Blizzard. Data premiery: 13.10.2018. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Call of Duty Black Ops 4 Pobierz grę PC

Call of Duty Black Ops IIII download

Pobierz za Darmo!

Mechanika

Gracz obserwuje akcję w Call of Duty Black Ops 4 PS4, XONE, PC z perspektywy pierwszoosobowej. Cechą charakterystyczną tytułu jest szereg zmian w mechanice rozgrywki. Najważniejsza z nich jest całkowita rezygnacja z systemu automatycznej regeneracji zdrowia, więc gracze muszą leczyć swoich bohaterów we własnym zakresie i dogodnych warunkach. Spróbuj swoich sił w nieco trudniejszym wariancie zabawy i pobierz grę Call of Duty Black Ops 4 Download i weź udział w pasjonującej rozgrywce. W najnowszej odsłonie cyklu rezygnowano również z biegania po ścianach oraz skoków wspomaganych. Nie ma także możliwości opuszczenia broni. Postać sterowana przez gracza może strzelać nawet podczas korzystania z wyrzutni kotwiczek lub wspinaczki.

Rozgrywka

Zmagania w trybie multiplayer pozwalają graczom na wcielenie się w specjalistów, dysponujących określonymi zdolnościami bojowymi. Bohaterowi ci mają swoje mocniejsze i słabsze strony, a ich przemyślane wykorzystanie okazuje się nierzadko kluczem do zwycięstwa. Specjalnością Recona jest na przykład świadomość sytuacyjna, dzięki której zyskuje lepsze zorientowanie w walce. Dzięki temu gracz może również rozwiać mgłę pokrywającą minimapę przy wykorzystaniu odpowiedniego sensora, wskazując tym samym pozycje wrogów swoim sprzymierzeńcom. Określ swoje zdolności i ściągnij Call of Duty Black Ops IIII free Download, aby wybrać najbardziej przydatnego specjalistę. Podczas zabawy gracz ma możliwość korzystania z bogatego arsenału. Wszystkie modele broni dysponują osobnym zestawem dodatków, pośród których na szczególną uwagę zasługują modułu operatora. Sposób działania tych elementów zależy głównie od specjalizacji wybranej przez użytkownika.

Tryby gry CoD Black Ops 4

Głównym wariantem rozgrywki w Call of Duty Black Ops IIII jest multiplayer, który opiera się przede wszystkim na starciach drużynowych. Specjalnie na potrzeby gry twórcy opracowali moduł battle royale, nazwany Blackout. Gracze trafiają w nim na rozległy obszar, w którym znaleźć można różne elementy charakterystyczne dla lokacji znanych z całego cyklu. Po mapie poruszać można się zarówno pieszo, jak i z pomocą pojazdów oraz maszyn wodnych, powietrznych czy lądowych. Gracze wcielają się w kultowych bohaterów serii. Jeżeli jesteś fanem zmagań w trybie battle-royale, pobierz za darmo Call of Duty Black Ops IIII Download i spróbuj swoich sił w walce na śmierć i życie. Zwycięzcą starcia jest gracz, który zdoła przetrwać do końca. Produkcja posiada również trym Zombie, w którym gracz przejmuje kontrolę nad bohaterami walczącymi ze starożytnym zakonem żywych trupów.

Call of Duty Black Ops IIII Download – Pełna Wersja PC

Call of Duty Black Ops IIII Pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-4340 3.6 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 60 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • CODEX Call of Duty Black Ops 4 Free Download
  • SKIDROW CoD Black Ops IIII Pobierz za darmo
  • Free Download CoD Black Ops 4 Torrent Pebx
  • Pobierz Call of Duty Black Ops IIII Crack Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.