Call of Duty Black Ops III Download

Miłośnicy strzelanek nie mają w ostatnich tygodniach powodów do narzekania. Systematycznie wzrasta liczba gier tego typu dostępnych w sprzedaży, a o wielu z nich nie można mówić inaczej niż jak o pozycjach obowiązkowych. Z sytuacją taką mamy do czynienia między innymi w przypadku gry komputerowej Call of Duty Black Ops III będącą wyczekiwaną z utęsknieniem kontynuacją znanej serii. Decydując się na pobranie gry (FPP) dzięki opcji Call of Duty Black Ops III kliknięcia w Download po raz kolejny możemy przenieść się do odległej przyszłości i kontynuować historię, którą zainaugurowała gra Black Ops II. Już na wstępie warto jednak podkreślić, że zadanie spoczywające na naszych barkach będzie wyjątkowo trudne, a świat science fiction gry jeszcze bardziej ponury niż w poprzednich odsłonach serii. Data premiery: 6 listopada 2015. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360. Producentem recenzowanej gry ackji jest Treyarch a jej wydawcą Activision Blizzard.

Call of Duty Black Ops III Download PC

Call of Duty Black Ops 3 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Tym razem mamy już rok 2065, a więc od ataku dronów przygotowanego przez Raula Menendeza minęło już czterdzieści lat. Świat nadal stara się pozbierać po tamtej katastrofie, a jednym z pomysłów jest specjalny system obronny. I gdy wydaje się, że ludzie mają szansę na stabilizację, okazuje się, że próbując przeciwstawić się dronom pominięto szereg innych zagrożeń. Teraz problemem stają się między innymi zmiany klimatyczne i nieuchronnie kończące się surowce. Świat zmaga się też z konfliktem ideologicznym na tle roli i zasadności modyfikacji genetycznych. Społeczeństwo jest coraz bardziej podzielone, a wojny – coraz krwawsze. I choć wydaje się, że gorzej już być nie może, w błędzie jest każdy, kto tak myśli. Problemem jest również rosnąca świadomość maszyn, a i odkrycie dawno zapomnianych wojskowych projektów nie miało miejsca w najszczęśliwszym dla ludzkości okresie. Spróbujmy swoich sił grając na konsolach XONE, PS4, X360, PS3 lub komputerze PC

Pobierając Call of Duty: Black Ops III PC już na wstępie dowiadujemy się, że jedna z drużyn wysłanych na misję odłącza się. Dochodzi do ogromnego wycieku rządowych danych i nikt nie wie, co wpłynęło na dziwne zachowanie komandosów. Na szczęście, właśnie wtedy pojawiamy się my – gracze – i podejmujemy się zadania polegającego na rozwikłaniu zagadek. Co ważne, kampania, której początek został tu opisany, jest możliwa do przejścia nie tylko dla pojedynczego gracza, ale również w trybie kooperacji, w czasie którego możemy liczyć na wsparcie ze strony czterech innych osób. Wspólna zabawa jest zresztą możliwa nawet na jednym ekranie. Początkowo może to rodzić pewne komplikacje, z czasem okazuje się jednak, że mówimy o wyjątkowo satysfakcjonującym trybie. Nie jest to zresztą jedyne rozwiązanie, które zwiększa atrakcyjność rozgrywki (FPS). Docenić wypada między innymi to, że struktura map jest bardziej otwarta niż miało to miejsce do tej pory, a przed każdą misją nasza drużyna ma szansę na przygotowanie się do niej nie tylko poprzez opracowanie możliwie najlepszej strategii, ale i poprzez wybór odpowiadającego naszym potrzebom ekwipunku.

Trailer – Call of Duty Black Ops III PS4, XONE, PC

Jeśli zdecydujemy się na pobranie gry, możemy liczyć również na to, że bardzo pozytywnie zaskoczy nas tryb multiplayer. Call of Duty Black Ops III Download to między innymi możliwość odgrywania roli jednego z dziewięciu specjalistów z unikatowymi broniami dodatkowymi i specjalnymi umiejętnościami. Tym razem można też zarówno biegać po ścianach, jak i strzelać pod wodą, choć więc rozmiary map nadal nie są zbyt duże, można liczyć na ich głębię. Rozgrywka multiplayer nadal jest wyjątkowo dynamiczna, ponadprzeciętne tempo jest zaś tym, za co seria została pokochana przez miliony graczy. I jeśli na cokolwiek można narzekać, jest to jedynie oprawa graficzna. Nie jest ona wcale zła, nie jesteśmy jednak świadkami zbyt wielu zmian, gdy porównujemy nową odsłonę gry z jej poprzednią częścią. Całość tych wywodów jest owocem pracy nad silnikiem IW engine który został wykorzystany także przy kolejnej części strzelanek Call of Duty Infinite Warfare.

Call of Duty Black Ops III Download – Pełna Wersja

CoD Black Ops III Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5-2500K 3.3GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 760.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 60 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Zainstaluj CoD Black Ops 3 Chomikuj
 • Download Call of Duty Black Ops III Exsite
 • spolszczenie CoD Black Ops 3 do pobrania za darmo
 • Pebx Call of Duty Black Ops III Download Free
 • Reloaded CoD Black Ops III PC Download
 • Torrent CoD Black Ops III zainstaluj na PC

Oficjalna strona: https://www.callofduty.com/blackops3.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.