Call of Duty: Vanguard Pobierz

Tytuł Call of Duty: Vanguard stanowi osiemnastą główną część serii gier akcji Call of Duty, za którego wydanie odpowiada firma Activision, a za opracowanie gry odpowiada studio Sledgehammer Games. Gra, która swojej premiery doczeka się za niecałe dwa miesiące, ukaże się dostępna dla użytkowników PC oraz konsol: PS4 i PS5, Xbox ONE oraz Xbox Series X/S.

Producent: Sledgehammer Games
Wydawca: Activision Blizzard
Data premiery: 5 listopada 2021
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Liczba graczy: 1-48
Język: Polski, Angielski, Francuski (Francja), Hiszpański, Niemiecki, Rosyjski, Włoski
Ocena użytkowników: 7/10
Ilość pobrań: 12588

Call of Duty: Vanguard Download Pełna Wersja

Ultimate Edition

Call of Duty: Vanguard pobierz

Wersji tej części serii Activision oferuje naprawdę sporo. I o ile ceny wersji poszczególnych czy to na PlayStation 4, PlayStation 5 czy Xbox znacznie się nie różnią, to w kwestii poszczególnych edycji wręcz nie da się nie zauważyć rozbieżności.

Przyjrzyjmy się więc zawartości poszczególnych edycji Call of Duty: Vanguard. Według dostępnych informacji w podstawie znajdziemy: kampanię fabularną, wczesny dostęp do Bety wieloosobowej, schemat Arcydzieła do BOCW/WZ oraz pakiet broni na fronty. Cross-Gen oferuje dodatkowo 5 godzin 2PD broni.

Ultimate Edition zawiera wszystko to, co poprzednie wersje odsłony gry plus pakiet 1. Grupy Uderzeniowej, Zestaw Karnetu Bojowego Vanguard i kolejne 5 godzin 2PD broni. Jest w czym wybierać, prawda?

Fabuła Call of Duty: Vanguard

Akcja tytułu rozgrywa się w czasie II wojny światowej. W czasie rozgrywki będziemy mogli wcielać się w jednego z różnych głównych bohaterów. Z upływem czasu i rozwojem historii ścieżki protagonistów przecinają się i tworzą oni pierwszy oddział sił specjalnych, a ich zadaniem staje się powstrzymanie operacji Projekt Feniks.

Arthur Kingsley, członek dziewiątego batalionu spadochronowego, Polina Petrova, snajperka należąca do 138. dywizji karabinowej, Wade Jackson, pilot z szóstej estakady zwiadowczej, która uczestniczyła w bitwie o Midway oraz Lucas Riggs z dwudziestego batalionu – to właśnie na nich leży odpowiedzialność za przerwanie tajemniczej operacji.

Mechanika gry

Tak jak pozostałe odsłony CoD, również ten tytuł daje nam możliwość obserwowania rozgrywki z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Jeśli interesuje Cię seria CoD sprawdź również Call of Duty: Modern Warfare 2019 za darmo.

Studio Sledgehammer Games oferuje nam grę, w której możemy brać udział w bitwach II wojny światowej znajdujących się w różnych lokacjach. I tak zostajemy wysłani na fronty działań wojennych rozgrywających się w Europie Wschodniej i Zachodniej, na Pacyfiku oraz w Afryce Północnej – oczywiście wszystko to z wcielaniem się naprzemiennie w bohaterów gry.

Do głównych elementów kampanii COD Vanguard należy wypełnianie misji, przydzielanych poszczególnym protagonistom. A także eliminowaniu przeciwników, do czego mamy możliwość wykorzystać szeroki arsenał broni dostępny w grze.

Do dyspozycji graczy w Call of Duty pozostaje podjęcie decyzji, co do stosowanej strategii. Mamy możliwość skradania się, unikania ataków, skakania, przeszukiwania pomieszczeń czy zaglądania do nie przez uchylone drzwi… Opcji jest wiele i lokacje umożliwiają wykorzystanie ich.

Tylko ostrożnie!

Nasza zabawa i podejmowane działania mogą mieć wpływ na otocznie. Nie chcemy przecież zniszczyć wszystkiego dookoła… A może i chcemy? Pobierz Call of Duty: Vanguard.

Tryby gry

Oprócz kampanii fabularnej tytuł oferuje również tryb multiplayer oraz tryb zombie, opracowany przez firmę Treyarch Studios, a który poprzedza wydarzenia dostępne do rozegrania w Call of Duty: Black Ops – Cold War.

A czy Ty wypróbujesz swoje umiejętności w odpieraniu niekończącego się ataku hord zombie? W trybie wieloosobowym na początek dostępne będzie 20 map, w tym 16 przystosowanych do znanych potyczek 6 na 6 graczy. Tytuł został zintegrowany z battle royale Call of Duty Warzone.

Call of Duty: Vanguard Pobierz za darmo

Call of Duty: Vanguard download pc

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

 • Procesor: Intel Core i3-4340 3.6 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960 / 4 GB Radeon RX 470
 • Miejsce na dysku: 36 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

 • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 1600X 3.6 GHz
 • Pamięć: 12 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 580
 • Miejsce na dysku: 61 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10/11 64-bit

Ultra: (4K)

 • Procesor: Intel Core i9-9900K 3.6 GHz / AMD Ryzen 9 3900X 3.8 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 10 GB GeForce RTX 3080 / 16 GB Radeon RX 6800 XT
 • Miejsce na dysku: 125 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10/11 64-bit

instalacji gry call of duty vanguard download pc pobraniu gry modern warfare najlepsze gry advanced warfare tryb wieloosobowy infinity ward serię call sukces fortnite wykonywanie misji czasów drugiej wojny światowej pobierzesz z naszej strony walczyć będziemy w ii wojnie światowej możesz pobrać system punktacji jednostkę specjalną call of duty vanguard pełna wersja najważniejsze aspekty pełnej wersji call of duty modern warfare pełna wersja gry wykonywać uniki postaci splatają pierwszy rzut oka ii wojny światowej jesteście ciekawi ii wojna światowa wydawca sledgehammer otwarte drzwi samego początku

Call of Duty 2021 | CoD Vanguard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.