CarX Drift Racing Download

Lubisz driftować? Ta gra jest dla Ciebie. Poczuj się jak prawdziwy kierowca i pobierz grę na PC. CarX Drift Racing to efektowna gra wyścigowa, w której główną osią zabaw jest tytułowy drifting. Produkcja jest dziełem rosyjskiego studia CarX Technologies. Jeżeli chcesz przeżyć fascynujący drifting, zainstaluj CarX Drift Racing Download i zabaw się na wymagających trasach. Produkcja posiada bardzo dobrej jakości oprawę graficzną, która generowana jest przez CarX Engine, będący całkowicie autorskim sinikiem.  Data premiery: 17.11.2017. Platformy: PC, AND, iOS.

CarX Drift Racing Pobierz Codex

CarX Drift Racing pobierz

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka

Głównym celem rozgrywki w grze CarX Drift Racing jest pokonywanie licznych tras wyścigowych, które zlokalizowane zostały w trzech zróżnicowanych pod względem wyglądu i warunków sceneriach. Jednak w przeciwieństwie do wielu innych podobnych tytułów, w przypadku CarX Drift Racing znaczenie ma nie tylko pierwsze miejsce na mecie oraz bicie rekordów. Równie istotne są punkty specjalne, przeliczane na wirtualną walutę w grze. Można je uzyskać w zamian za wykonanie odpowiednio efektownych driftów na poszczególnych wirażach. Aby zrealizować marzenia o profesjonalnym driftingu, pobierz za darmo CarX Drift Racing Download i pokaż swoje umiejętności na najbardziej wymagających arenach. Oprócz standardowego trybu jednoosobowego, podczas zabawy można również wziąć udział w zmaganiach multiplayer dla maksymalnie ośmiu graczy. Dodatkową zaletą jest wsparcie techniczne dla padów oraz kierownic, co dodatkowo potęguje wrażenia podczas zabawy.

Samochody

Dzięki zdobytym podczas efektownego driftingu punktom specjalnym, za pośrednictwem wirtualnej waluty można odblokować zupełnie nowe modele samochodów. Można pośród znaleźć zarówno typowo klasyczne, sportowe oraz turystyczne modele, jak i półciężarówkę. Aby odblokować dostęp do fantastycznych pojazdów, ściągnij grę i osiągaj jak najlepsze wyniki. Pośród dostępnych pojazdów nie ma niestety modeli licencjonowanych, jednak samochody te w bardzo wierny sposób odzwierciedlają swoje słynne odpowiedniki z rzeczywistego rynku motoryzacyjnego. Dodatkową atrakcją jest możliwość prostego, ale przyjemnego tuningu wizualnego. Ciekawą grą zręcznościową jest Guts and Glory do pobrania.

Realizm pojazdów

Dzięki zaangażowaniu twórców gry, szczególny nacisk w CarX Drift Racing położony został na realistyczne zachowanie wszystkich samochodów podczas jazdy i driftowania. Dzięki temu wrażenia podczas rozgrywania kolejnych zawodów są bardzo dobre. Aby poczuć się jak prawdziwy kierowca driftowy, pobierz grę CarX Drift Racing PC Download żeby docenić niezwykle dopracowany silnik fizyczny podczas zmagań. Dodatkowym plusem rozgrywki jest możliwość modyfikowania przyczepności poszczególnych maszyn, za sprawą dostępnych schematów specyficznych ustawień, takich jak Drift, Racing, Turbo czy Stock. Mniej doświadczeni gracze mogą także skorzystać z wielu ułatwień, pozwalających na wspomaganie hamowania lub sterowania.

CarX Drift Racing Download reloaded

CarX Drift Racing download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo E6700 2.66 GHz/AMD Athlon 64 X2 6000+ 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 512 MB Nvidia GeForce 8800 GT/AMD Radeon HD 2900 PRO lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD
  • System: Windows Vista SP2/7/8/10

  • CODEX CarX Drift Racing Free Download
  • Pebx CarX Drift Racing Pobierz za darmo PC
  • Steam Download CarX Drift Racing Crack Exsite
  • Reloaded CarX Drift Racing Torrent Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.