Cattle and Crops Download

Debiutującą gra typu symulator rolniczy gości na naszej stronie. Cattle and Crops PC to rozbudowany symulator farmy. Tytuł jest dziełem studia Masterbrain Bytes z Niemiec, a środki na jego produkcję zebrane zostały dzięki akcji przeprowadzonej w serwisie Kickstarter. Jeżeli lubisz gry symulacyjne oferujące wiele możliwości, pobierz Cattle and Crops download i zagraj w tę kompleksową pozycję. Platformy: Microsoft Windows PC. Data premiery: 13.02.2018.

Cattle and Crops PC Download – do pobrania gra

Cattle and Crops steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła

W Cattle and Crops gracz ma okazję poprowadzić własne gospodarstwo. Zabawa nie ogranicza się jednak wyłącznie do pielęgnowania gleby i pozyskiwania plonów. Istotnym elementem rozgrywki jest korzystanie z pojazdów oraz maszyn rolniczych. W grze znaleźć można odpowiedniki czołowych produktów takich marek jak Merdcedez-Benz, Hawe, Horsch, Dammann, Claas czy Stapel. Uwagę przykuwa dopracowany model jazdy, w którym na prowadzenie pojazdów wpływa między innymi rodzaj gleby oraz szereg innych czynników. Nie bez znaczenia dla realizmu rozgrywki są poszczególne efekty dźwiękowe wydawane przez maszyny oraz możliwość samodzielnego ustawienia lusterek. Poczuj się jak zawodowy farmer, pobierz grę Cattle and Crops PC Dwonload i zasiądź za kierownicą profesjonalnych pojazdów użytkowych.

Rozgrywka

Podczas zabawy gracz ma dużo do zrobienia. Prowadzenie gospodarstwa wymaga zatrudnienia do pomocy robotników, którym przydzielać można różnego rodzaju zadania. Dotyczy to na przykład użyźniania gleby, zajmowania się uprawą czy też transportowania warzyw i owoców. Zatrudnieni ludzie zyskują z czasem doświadczenie, co wpływa na efektywność ich pracy. Istotnym elementem rozgrywki jest także hodowla zwierząt. Gracz musi zadbać o dostarczenie im pożywienia, a także zapobiegać chorobom oraz czyścić zagrody. Zatroszcz się o stan swojego gospodarstwa i ściągnij Cattle and Crops free Download, aby zostać najlepszym farmerem w świecie gry. Inną tego typu grą jest Farming Simulator 19 do pobrania.

Mechanika

Produkcja posiada realistyczny system pogodowy, którego zmiany pozostają nie bez wpływu na stan gospodarstwa. Długi okres suszy wymaga na przykład od gracza dodatkowego nawadniania pola, ponieważ występuje duże ryzyko zmarnienia plonów. Częste deszcze utrudniają z kolei prowadzenie poszczególnych maszyn i pojazdów, ponieważ podłoże ulega zmianie w uciążliwe błocko. Zmierz się z niewesołymi warunkami pracy na farmie, pobierz za darmo Cattle and Crops i stwórz dobrze prosperujący biznes rolniczy.

Tryby gry

Omawiana produkcja jest dziełem przeznaczonym nie tylko dla doświadczonych miłośników gatunku. Tytuł ma szansę spodobać się również osobom dopiero zaczynającym swoją przygodę z grami symulacyjnymi. Wiąże się to z obecnością różnorakich ułatwień. Wpływ pogody na przebieg rozgrywki można wyłączyć w opcjach, a także uruchomić system wybaczający błędy lub obniżyć realizm silnika fizycznego. Dopasuj poziom trudności do własnych upodobań i zagraj bez żadnych ograniczeń. Na graczy czekają trzy warianty zabawy, włącznie z kampanią fabularną, swobodnym trybem sandboksowym oraz multiplayerem. Podczas wspólnej zabawy gracze mogą nawzajem pomagać sobie w prowadzeniu ferm.

Cattle and Crops Pobierz skidrow PC

Cattle and Crops download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3 2.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 6700 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • Warez Cattle and Crops Torrent Pebx
  • Free Download Cattle and Crops Crack Exsite
  • Chomikuj Cattle and Crops Free download
  • CODEX Cattle and Crops Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *