Guts and Glory Download

Guts and Glory to wydana na komputery osobiste z systemem Windows, wymagająca gra wyścigowa. Produkcja jest dziełem deweloperów ze studia HakJak Productions. Jeżeli lubisz nietypowe wyścigówki, pobierz Guts and Glory Download i wykaż się umiejętnościami wytrwałego kierowcy. Wydawca to tinyBuild Games. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch. Data premiery: 19.07.2018.

Guts and Glory Pobierz grę na PC

Guts and Glory download

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka

Guts and Glory to trójwymiarowa gra wyścigowa / zręcznościowa, której koncept jest dość oryginalny. Twórcy obrali sobie za cel stworzenie produkcji, w której samo ukończenie wyścigu jest sporym wyzwaniem. Poszczególne tory zapełnione są różnego rodzaju niebezpiecznymi przeszkodami. Podczas zabawy na graczy czekają między innymi potężne kamienie, groźne bomby, siekające ostrza czy belki spadające prosto z nieba. Wszystkie przeszkody mogą w zaledwie ułamku sekundy zakończyć przygodę gracza na torze. Aby wystartować w wymagających i niełatwych do wygrania wyścigach, pobierz grę Guts and Glory PC Download i podejmij się tego wyzwania. Omawiana produkcja jest jednocześnie tytułem bardzo krwawym oraz brutalnym.

Mechanika

Akcja w Guts and Glory PS4, Switch, PC oraz XONE przedstawiona została z perspektywy trzecioosobowej, a gracz obserwuje swojego bohatera z tyłu. Sama koncepcja rozgrywki nie jest skomplikowana. Po wybraniu jednego z pojazdów oraz wyznaczeniu trasy, głównym celem zabawy jest dojechanie do końca wyścigu. Gracz musi jednak umiejętnie omijać napotykane przeszkody, które bardzo skutecznie utrudniają dotarcie do mety w jednym kawałku. Weź udział w brutalnej zabawie i ściągnij Guts and Glory free Download, aby ukończyć każdy krwawy wyścig.

Tryby w grze Guts and Glory

Guts and Glory oferuje graczom wyłącznie tryb single player. Tory dostępne w grze są bardzo zróżnicowane i zabawne. Do dyspozycji graczy pozostawiono zarówno klasyczne miasteczka oraz autostrady, jak i gęste lasy. Uczestnicy zabawy nie są jednak ograniczeni wyłącznie do standardowej zawartości gry. Guts and Glory dysponuje wbudowanym edytorem map, dzięki czemu gracze mogą samodzielnie tworzyć plansze wyścigowe. Aby zorganizować własny tor przeszkód, pobierz za darmo Guts and Glory i odpal edytor map. Integracja z Warsztatem Steam pozwala ponadto na współdzielenie się stworzonymi kreacjami. Podziel się efektami swojej pracy z innymi aby stworzyć własną planszę wyścigową. Bardzo podobną grą jest Goat Simulator.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa oprawa graficzna Guts and Glory jest bardzo prosta i nieskomplikowana, ale przy tym bardzo funkcjonalna i spełniająca swoje zadanie doskonale. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza krwawe i dość groteskowe sceny śmierci, przedstawione w formie widowiskowych animacji postaci. Największą szkodę kierowcy sterowanemu przez gracza wyrządzić mogą zwłaszcza ładunki wybuchowe, piły tarczowe czy wieżyczki strzeleckie. Praktycznie na żadnym etapie wyścigu nie ma możliwości złapania oddechu, bo wszystkie elementy otoczenia starają się uszkodzić samochód jak najdotkliwiej. Jeżeli jesteś miłośnikiem brutalnych wyścigówek, pobierz na PC Guts and Glory torrent Download i ukończ zmagania w jednym kawałku.

Guts and Glory Download – Pełna Wersja Gry PC

Guts and Glory pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Dual Core 2.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GT 650M lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 4 GB HDD
  • System: Windows 7

  • Free Download Guts & Glory Torrent Pebx
  • Pobierz Guts and Glory Cracked Chomikuj
  • RELOADED Guts and Glory Free Download
  • SKIDROW Guts & Glory Pobierz za darmo

Podobne Darmowe Gry

Dragon Age: Inkwizycja zainstaluj

Dragon Age Inkwizycja Pobierz

Dragon Age: Inkwizycja to długo wyczekiwana trzecia już odsłona gry komputerowej tworzonej przez BioWare sagi cRPG. Co ciekawe, na jej powstanie bardzo duży wpływ mieli entuzjaści serii. Słowa krytyki pod adresem jej drugiej części przyczyniły się do tego, że deweloper […]

Jumanji pobierz gre

Jumanji: The Video Game Download za darmo

Pobierz Jumanji: The Video Game to przygodowa gra akcji TPP, która z pewnością zachwyci miłośników tytułowego filmu. Produkcja przenosi nam w samo centrum niebezpiecznej dżungli. Naszym głównym zadaniem jest odzyskanie klejnotów Jumanji. Tylko wtedy uda nam się uchronić świat przed […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *