Symulator Farmy 2016 Download

Gry ekonomiczne cieszą się wielką popularnością wśród miłośników wirtualnej zabawy. Trudno jednak się temu dziwić. Otrzymujemy w nich niesamowitą możliwość budowania własnej firmy czy nawet całych miast i państw, praktycznie od podstaw. Te bardziej rozbudowane tytuły dają graczom bardzo szerokie możliwości, przez co rozgrywka jest tu bardzo realistyczna. Pełna wersja Professional Farmer 2016 Download do pobrania już za darmo. Gry takie są nie tylko świetną zabawą – mogą także pełnić funkcje edukacyjne, szczególnie dla młodych graczy. Świetnie uczą podstaw ekonomii i pokazują, jakimi mechanizmami rządzą się rynki. Wpajają także odpowiedzialność za swoje czyny i świadomość, że każda podjęta decyzja może mieć różne skutki. Gry ekonomiczne same w sobie stanowią niezwykle obszerną dziedzinę. Istnieją w niej tytuły które zajmują się bardzo kuriozalnymi na pozór tematykami, które jednak zdobyły wielkie grono miłośników na całym świecie. Idealnym przykładem jest tutaj Symulator Farmy. Data premiery: 19 czerwca 2015. Platformy: Microsoft WIndows PC.

Professional Farmer 2016 Download

Professional Farmer 2016 Download

Pobierz za Darmo!

Symulator Farmy 2016 to tym razem gra autorstwa studia VIS Games wcześniej PlayWay. Wydawcą recenzowanej gry jest studio Ravenscourt.Twórcy już wcześniej zaskakiwali graczy kilkoma ciekawymi tytułami poświęconymi tej właśnie tematyce. Pomimo tak oryginalnych pomysłów, gry te są naprawdę ciekawe i rozbudowane. W każdym przypadku oferują użytkownikowi wiele interesujących możliwości w kwestii rozbudowy własnej farmy. Trudno zatem dziwić się temu, że szybko zdobyły one znaczną popularność wśród miłośników tego gatunku.

Professional Farmer 2016 to najnowsze dzieło studia VIS Games. Jak sama nazwa wskazuje, gracz wciela się tutaj w farmera, zaś jego zadaniem jest stworzenie dochodowego i prężnie działającego gospodarstwa rolnego. Pieniądze zarabia się tu oczywiście na sprzedaży swoich płodów rolnych. Można następnie przeznaczać je na rozwój swojego gospodarstwa w wielu dziedzinach. Gracz może zainwestować w zasianie na swoich polach nowych gatunków roślin lub zakup dodatkowych gruntów i maszyn rolniczych. Wszystko to należy robić ostrożnie, według przygotowanego wcześniej planu. W grze, podobnie jak w życiu – bardzo łatwo popełnić błąd, który zaowocuje potem sporymi stratami. Pobierz pełną wersję gry Symulator Farmy 2016 Download i zostań najlepszym farmerem. Jeśli jesteś zainteresowany tym gatunkiem gier warto przyglądać się produkcji Farm Manager 2018.

Na szczególne uznanie zasługuje fakt, że gra symulacyjna jest naprawdę rozbudowana. Twórcy postarali się, aby gracz miał jak najwięcej możliwości w kwestii rozwoju własnego gospodarstwa i wybraniu jego konkretnej charakterystyki. Do wyboru mamy tutaj wielką ilość zbóż oraz innych roślin, które można uprawiać. Gracz może zdecydować się także na hodowlę zwierząt lub drzewek owocowych – te także są bardzo zróżnicowane. W zależności od charakterystyki prowadzonej przez siebie działalności, gracz musi inwestować w zupełnie inne maszyny rolnicze – poszczególne z nich przeznaczone są do konkretnych zadań. Tu również otrzymujemy wielkie możliwości, bowiem do dyspozycji mamy aż 170 różnych maszyn. Zostały one wprowadzone do gry na licencji, dzięki czemu bardzo dokładnie odwzorowują modele spotykane w rzeczywistym świecie. Ciekawym elementem rozgrywki jest moment, kiedy sami zasiadamy za ich sterami i wyruszamy po plony. Mechanika jazdy takimi wielkimi maszynami została tu bardzo dopracowana, przez co momenty te sprawiają wiele frajdy. Pod względem graficznym gra prezentuje się bardzo dobrze. Maszyny zostały przedstawione naprawdę szczegółowo – widać na nich nawet efekty zabrudzeń po pracy w polu. Gracz otrzymuje do dyspozycji dwie mapy, na których znajduje się łącznie 80 pól uprawnych.

Symulator Farmy 2016 Download jest bez wątpienia jedną z najciekawszych gier ekonomicznych ostatnich miesięcy. Świetna mechanika, przyjemna dla oka szata graficzna oraz szczegółowość sprawi, że tytuł ten na długie godziny wciągnie każdego miłośnika tego gatunku.

Symulator Farmy 2016 Download – Pełna Wersja

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad 3.2 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 660.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Professional Farmer 2016 Free Download
 • Professional Farmer 2016 Pobierz za darmo
 • Professional Farmer 2016 Download Free
 • Pobierz Symulator Farmy 2016 Exsite
 • Free Download Symulator Farmy 2016 Chomikuj
 • Symulator Farmy 2016 Download
 • Pebx Symulator Farmy 2016 Pobierz za darmo
 • Der Landwirt 2016 Download

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *