Community Inc Download

Pełna wersja Community Inc jest grą strategiczną, którą wzbogacono o elementy symulacji życia oraz survivalu. Przejmujemy w niej kontrolę nad grupą osadników, którzy zwą się Lings. Jeśli chcesz stopniowo rozbudowywać wioskę oraz dbać o wszystkie potrzeby jej mieszkańców Pobierz Community Inc Download jedną z najciekawszych gier strategicznych. W przypadku nieodpowiedniego wypełniania swoich obowiązków względem mieszkańców wioski, ich zły nastrój może doprowadzić do niepokojów, zamieszek i wybuchu konfliktu, co w najgorszym scenariuszu zdarzeń zakończyć się może upadkiem całej osady. Oprawa graficzna jest utrzymana w atrakcyjnej barwnej i kreskówkowej stylistyce. Data premiery: 03.08.2017. Platformy: Windows PC.

Community Inc Download reloaded

Community INC pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Community Inc została stworzona przez brazylijski zespół T4 Interactive, a wydana przez firmę tinyBuild. Jeśli chcesz rozwijać od podstaw wioski LIngs i doprowadzać je do potęgi na zróżnicowanych mapach Pobierz za darmo Community Inc Download świetną grę strategiczną. Mapy generowane są proceduralnie mogą być też tworzone od podstaw przez samych graczy.

Rzecz ma się podobnie ja w wielu innych grach strategicznych, opartych na rozwoju gospodarczym, głównym motywem rozgrywki jest pozyskiwanie surowców oraz rozbudowanie wioski przez stawianie kolejnych budynków. Różnorodność budynków jest naprawdę duża, pośród dostępnych budowli znajdują się konstrukcje produkcyjne, jak i budynki o charakterze typowo użytkowym. Jeśli chcesz tworzyć rozbudowaną sieć dróg, łączących budynki Pobierz grę Community Inc free Download grę strategiczną firmy tinyBuild. Sieć dróg usprawnia komunikację oraz zwiększa prędkość poruszania się mieszkańców. Rozbudowana infrastruktura drogowa napędza całą machinę produkcyjną osady. W grze istnieje bardzo rozbudowany system craftingu, istnieje możliwość wytwarzania ponad stu pięćdziesięciu przedmiotów, pojawiły się nawet takie przedmioty specjalistyczne jak szafki, które zwiększają przestrzeń magazynową. Ciekawym symulatorem jest Junkyard Simulator pobierz.

Podczas zabawy cały czas musimy pamiętać o tym, by należycie zaspokajać potrzeby indywidualne mieszkańców wioski, którą zarządzamy – Tylko w ten sposób sprawimy, że jest nasza wioska będzie należycie prosperowała i ciągle się rozwijała. Kiedy mieszkańcy będą niezadowoleni albo sfrustrowani mogą sprawiać niemałe problemy – kłótnie i swary spowodowane złym samopoczuciem często przeradzają się w większe konflikty, co zwykle kończy tragicznie dla całej osady. Jeśli chcesz sprawdzić, czy potrafisz właściwie zarządzać podwładnymi ściągnij Community Inc PC Download grę strategiczną opartą na gospodarce. Dlatego też bardzo istotne jest zapewnienie poddanym odpowiedniego dachu nad głową, stałego źródła utrzymania, żywności i odpowiednich ubrań.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy zdołasz obronić swój lud przed agresywnymi istotami rodem z krainy mrocznych fantazji Pobierz interesującą grę strategiczną. Oprócz tych kreatur dodatkowe zagrożenie stanowią nieprzewidywalne, niekiedy  gwałtowne, warunki atmosferyczne. Należy również pamiętać o zachowywaniu pokojowych, przyjemnych stosunków z innymi rasami, to umożliwi pomyślne prowadzenie z nimi handlu, który jest jednym z filarów rozwoju gospodarczego, rządzonej przez nas wioski.

Community Inc Pobierz CODEX

Community Inc download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Dual Core 2.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce 9800 GT lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 1 GB HDD
  • System: Windows 7/10

  • Torrent Community Inc pelna wersja
  • Download Community Inc chomikuj
  • PC Warez Community Inc exsite
  • Do pobrania Community Inc Pebx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.