Pro Evolution Soccer 2017 Download

Pro Evolution Soccer 2017 pełna wersja do pobrania, to – jak łatwo się domyślić – mniej znana wśród graczy odpowiedź studia Konami, na grę Fifa 17. Cóż, również i w świecie gier mamy do czynienia ze sporą konkurencyjnością. Czy to wystarczy, by pokochać nowego PES-a? Przekonajmy się. Data premiery: 13 września 2016.

PES 2017 Download

PES 2017 download

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

O ile nowa FIFA poszła raczej w stronę fabuły, o tyle Pro Evolution Soccer 2017, stał się typową grą symulacyjno – strategiczną. Można więc zaryzykować twierdzenie, że pozycja ta jest nieco trudniejsza od swojej bardziej znanej poprzedniczki. Producenci mogą się chwalić otrzymaniem nagrody The Game Award: Najlepsza gra sportowa/wyścigowa.

Niemniej, w Pro Evolution Soccer 2017 trudno znaleźć elementy fabularne. No chyba, że uznamy za nie elementy strategiczne. Ale naszym zdaniem, jest to zupełnie inna bajka. Jeśli więc chcesz pograć w typową kopaninę z elementami strategicznymi, koniecznie pobierz na swój komputer Pro Evolution Soccer 2017 Download. Przekonasz się, że również w grze studia Konami, jest sporo ciekawych nowinek. I to głównie obejmujących mechanikę gry…

Mechanika gry

Jak łatwo się domyślić, Pro Evolution Soccer 2017 jest kolejną grą symulacyjną. Tak, podobnie jak w poprzednich odsłonach cyklu, również i tu wchodzimy w skład jednej z drużyn piłkarskich, by móc walczyć z innymi drużynami na boisku. Z kolegami ze wspólną pasją jaka jest piłka nożna będziemy mogli zagrać na 2 osoby w podzielonym wspólnym ekranie. Fani recenzującej gry na pewno będą zainteresowani kolejną częścią tej serii Pro Evolution Soccer 2018.

Warto jednak dodać, że nowa odsłona Pro Evolution Soccer 2017, jest grą niezwykle realistyczną. Twórcy gry, szczególnie podkreślili rolę fizyki w grze. W nowym PES-ie, musimy uwzględnić zupełnie nowy system Precise Pass, który kontroluje zachowanie piłki podczas podań. Tym samym, gracz musi dokładnie wyczuć, kiedy posłać futbolówkę do określonego gracza z drużyny. Nie jest to proste, ponieważ sytuacja na boisku jest bardzo dynamiczna. Podobnie zresztą, jak na tradycyjnym spotkaniu piłkarskim…

Dużo zmieniło się również w kwestii taktyki. Pro Evolution Soccer 2017, daje możliwość zmiany nastawienia drużyny. Co ciekawe, zmiana ta może być wprowadzana bardzo szybko. Jeśli więc ścieramy się z teoretycznie silniejszą drużyną, możemy nastawić się na defensywny tryb gry i postawić wszystko na kontry. Jeśli zaś mamy do czynienia z przeciwnikiem słabszym, możemy postawić na tryb ofensywny i ryzykować ataki z kontry, które z pewnością nasi rywale przeprowadzą. Zagraj ze znajomymi na najnowszych konsolach XONE, PS4 lub PC.

Dużą zmianą w Pro Evolution Soccer 2017, są również… bramkarze. O skuteczny i celny strzał będzie nam teraz bardzo trudno. Zważywszy na to, że nasi goalkiperzy, będą posiadali znacznie większe pole manewru. Więcej zachowań, więcej ruchu i całkowicie nowe umiejętności – to wszystko sprawia, że pokonanie bramkarza w PES-ie będzie bardzo trudne.

Jeśli sam chcesz się przekonać, czy poradzisz sobie w kombinacyjnych atakach na bramkę przeciwnika, koniecznie pobierz na swój komputer Pro Evolution Soccer 2017 Download. Przekonasz się, że gry piłkarskie, to nie tylko tytuły znane z pierwszych stron gazet.

Tryby gry

Jak każda szanująca się gra symulacyjna (piłkarska), również i Pro Evolution Soccer 2017 jest pozycją, w której możemy prowadzić rozgrywkę zarówno w trybie single jak i multiplayer. Jednak to nie wszystko, co PES oferuje nam w kontekście trybów gry. Jednym z nich, jest między innymi tryb My Club, który pozwala na budowanie zespołu od podstaw. Tym samym, zachwyceni będą wszyscy fani popularnych strategii piłkarskich.

Podsumowując, Pro Evolution Soccer 2017 to gra, która łączy w sobie kilka form gier piłkarskich. Znajdziemy tu dużo ze zręcznościówek i gier strategicznych. Jeśli również i Ty kochasz taki mariaż, koniecznie pobierz Pro Evolution Soccer 2017 Download na swój komputer. Grafika i soundtrack to zasługa silnika Fox Engine.

Pro Evolution Soccer 2017 Pobierz

PES 2017 pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i3-530 2.9GHz.
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
  • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® GTX 260 v3.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
  • System: Windows 7.
  • Direct X: DX 9.

Podobne Darmowe Gry

Titanfall 2 PC Pełna Wersja

Titanfall 2 Download

Titanfall 2 jest drugą częścią wieloosobowej strzelanki, której pierwowzór został wypuszczony w 2014 roku. Zarówno pierwszą jak i drugą część wyprodukowało studio Respawn Entertainment założone przez byłych pracowników Infinity Ward. Również obydwie części wydało Electronic Arts. Jest to sieciowa pierwszoosobowa […]

Beyond Good & Evil 2 pobierz

Beyond Good & Evil 2 Download

Na uPlay znajdziemy popularną grę darmową na PC Windows. Beyond Good & Evil 2 PC to kolejna odsłona popularnej serii gier przygodowych o tej samej nazwie. Za jej stworzenie odpowiedzialne jest studio Ubisoft (producent oraz wydawca). Co ciekawe, w porównaniu […]

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *