Northgard Download

Northgard to gra strategiczna czasu rzeczywistego dostępna na platformie Windows PC. Za powołanie do życia tego tytułu odpowiedzialne jest niezależne studio Shiro Games, które jest już znane na rynku dzięki cyklowi gier przygodowych Evoland. Akcja gry została osadzona w mitycznym świecie mitologii nordyckiej, której bohaterami są Vikingowie. Jeśli uwielbiasz filmy i seriale, które przedstawiają styl życia i podboje Vikingów, to ta gra z pewnością przypadnie Ci do gustu. Będziesz miał okazję wcielić się w jednego z nich i sprawdzić na własnej skórze, co to znaczy walczyć ramię w ramię z braćmi ze swojego klanu oraz okrywać sławą swoich mitycznych bogów. Koniecznie pobierz Northgard Download i zostań Vikingiem zwycięzcą, który nie wie co to strach i nie waha się przed podejmowaniem nawet najcięższych decyzji. Data premiery na Microsoft Windows PC zaplanowana została na 7 marca 2018.

Northgard Download – Pełna Wersja

Northgard Pobierz

Pobierz za Darmo!

Tytułowy Northgard to nic innego, jak owiana tajemnicą, mityczna kraina, na którą natrafiają wojownicy po długich latach tułaczki i żmudnej eksploracji innych lądów. Najodważniejsi Vikingowie kierują swoje ogromne okręty w stronę tej nieznanej krainy pragnąć zapisać się na kartach historii oraz przynieść sławę nie tylko sobie, ale przede wszystkim swoim klanom i pradawnym bogom. Niestety przyjdzie im stawić czoła niejednej mitycznej kreaturze i stoczyć niejedną walkę. Niebezpieczeństwa czyhają na nich za każdym rogiem – muszą mieć się na baczności na każdym kroku. Gracz wcielając się w rolę jednego z Vikingów ma do wyboru kilka dostępnych klanów. Ponadto musi podejmować rozważne decyzje napotykając kolejnych mieszkańców Northgardu – od niego zależy, czy stanie z nimi do walki czy z kolei będzie próbował zjednać ich sobie zyskując nowych przyjaciół.

Gra jest typowym RTS-em i ma bardzo wiele wspólnego z klasycznymi już grami z serii The Settlers, Age of Empires czy Age of Mythology. Oprócz standardowych schematów typu: pozyskiwanie surowców, rozbudowa osady czy walka sama w sobie, deweloperzy zadbali o nieszablonowość tytułu wprowadzając elementy survivalowe. Vikingowie muszą przetrwać niezwykle mroźne zimy, jakie zdarzają się w tej krainie. Ponadto bohaterowie muszą stawić czoło krwiożerczym wilkom czy nieumarłym wojownikom i zapewnić swoim klanom przetrwanie. Jak widać autorzy naprawdę postarali się, aby gracze nie uznali Northgard za kolejną, standardową grę strategiczną, którą bardzo łatwo jest zaszufladkować. Jeśli pragniesz wykazać się dla swojego klanu, zdobyć sławę i podbić mityczny ląd, to koniecznie pobierz Northgard Download, aby poczuć na własnej skórze co oznacza być prawdziwym Vikingiem. Walcz z nieznanymi stworami, broń swojej osady i nie cofaj się przed niczym, a nagroda będzie wielka!

Northgard to gra ukazana w widoku izometrycznym, która otrzymała wspaniałą, w pełni trójwymiarową grafikę w nieco komiksowym wydaniu. Gra z pewnością zawładnie sercami typowych strategów, którzy uwielbiają budować, podbijać, podejmować kolejne decyzje i walczyć. Jeśli uwielbiasz klasyczne gry typu RTS, wówczas ten tytuł koniecznie musi znaleźć się w Twojej kolekcji. Pobierz Northgard Download i sprawdź co to znaczy być prawdziwym Vikingiem z krwi i kości. Przemierzaj krainę poznając kolejne jej zakątki, stawiaj czoła niebezpieczeństwom i jeśli przyjdzie taka konieczność – stań do walki z kolejnymi kreaturami broniąc siebie i pozostałych osadników, którzy na Ciebie liczą! Cena na steam: 29,99 USD.

Northgard Pobierz na PC

Northgard download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-2400 3.1GHz.
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 660.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 400 MB HDD.
  • System: Windows 7.
  • Direct X: DX 10.
  • Free Download Northgard Crack Exsite
  • Pobierz Northgard Torrent Pebx
  • Chomikuj Northgard steam Download
  • CODEX Northgard Pobierz za darmo

Oficjalna strona: http://northgard.net/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.