Counter Strike Global Offensive Download

Counter Strike to ciesząca się ogromną popularnością strzelanka, która rozpoczynała swoją karierę jako jedna z modyfikacji Half-Life, aby szybko podbić cały świat. Counter Strike: Global Offensive to kolejna próba jej odświeżenia, choć sama filozofia rozgrywki nie ulega zmianie i nadal możemy cieszyć się ze stojącej na bardzo wysokim poziomie drużynowej gry akcji. Datę premiery gry komputerowej twórców Minh Le i Jess Cliffe zaplanowano na dzień 21 sierpnia 2012. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Xbox 360. Producentem recenzowanej gry jest Valve Software a jej wydawcą Valve Corporation.

Tym razem w centrum starcia stają dwa zespoły. Terrorystom przeciwstawiają się siły specjalne, które próbują ich powstrzymać. Zadaniem gracza jest eliminowanie przeciwnika, za każdego zabitego otrzymuje się bowiem gotówkę, którą można, przed kolejnym starciem, zamienić na lepszą broń i uzbrojenie. Opisywana gra może się pochwalić takimi wyróżnieniami jak The Game Award: E-sportowa gra roku.

Zwiastun – Counter Strike Global Offensive

Gra sieciowa oferuje nam aż cztery tryby rozgrywki. Na pierwszy plan wysuwa się wyścig zbrojeń, możemy jednak grać również w trybie demolki, systemie turniejowym oraz klasycznym. Pierwszy z trybów jest wariacją popularnego trybu deathmatch, w którym zabicie przeciwnika jest równoznaczne z uzyskaniem nowej broni. W drugim trybie zasada związana z otrzymywaniem ekwipunku jest taka sama, gra podzielona jest jednak na rundy tak, jak ma to miejsce w klasycznych trybach. Tryb trzeci jest przeznaczony dla początkujących graczy, którzy chcą poznać tajniki świata Counter Strike, co sprawia, że nie grozi im choćby tak zwany ogień przyjacielski. Tryb klasyczny turniejowy występuje w wersji uproszczonej, a to oznacza, że nie obowiązują w nim żadne udogodnienia. Grę (FPP) możesz pobrać w pełnej wersji Counter Strike Global Offensive Download wraz z kontem steam.

Nowa odsłona gry (FPS) dostępna na X360, PS3, PC to także siedem nowych plansz, wśród których pięć zakłada rozbrojenie lub podłożenie bomby, a dwie – odbijanie zakładników. Każda z nich wzorowana jest na klasycznych polach bitew, z pewnością więc spodoba się fanom poprzednich odsłon serii. Naturalnie, mamy do czynienia także z pewnymi zmianami, trudno jednak nie zgodzić się z tym, że ich wprowadzenie miało na celu przede wszystkim poprawienie jakości rozgrywki multiplayer. Na potrzeby gry wykorzystano silnik Source.

Counter Strike Global Offensive Download PC Steam

Na uwagę zasługuje i to, że o kilka pozycji rozszerzona została lista dostępnego uzbrojenia. Mamy zatem do czynienia z ośmioma nowymi narzędziami, wśród których możemy znaleźć choćby IMI, koktajl Mołotowa, granat-przynętę, PP-Bizon oraz Taser. Ten ostatni zasługuje na szczególną uwagę. Nie należy do gadżetów tanich umożliwia jednak zabicie przeciwnika poprzez oddanie jednego celnego strzału. Pobierz CS GO Download za darmo w formie szybkiego instalatora i graj już teraz na steam.

Nowością jest również odświeżony system matchmakingu. Dzięki temu przeciwnicy dobierani są tak, aby odpowiadali nam ze względu na posiadane przez siebie umiejętności. Do dyspozycji mamy serwery utrzymywane przez Valve, możemy jednak również hostować własne rozgrywki.

Counter Strike Global Offensive Download

CS GO Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Pentium Dual Core E5700 3GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GT 630.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
 • System: Windows 7 (32-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Counter Strike Global Offensive Download Free
 • Pobierz Counter Strike Global Offensive Torrent
 • Counter Strike Global Offensive Pobierz za darmo
 • Free Download Counter Strike Global Offensive Chomikuj
 • Counter Strike Global Offensive Free Download Steam
 • Exsite CS GO Download Free
 • Pobierz CS GO Pebx w pełnej wersji
 • CS GO Free Download
 • CS Global Offensive PC Download

Oficjalna strona: https://blog.counter-strike.net/.

13 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *