Counter Strike Global Offensive Download

Counter Strike to ciesząca się ogromną popularnością strzelanka, która rozpoczynała swoją karierę jako jedna z modyfikacji Half-Life, aby szybko podbić cały świat. Counter Strike: Global Offensive to kolejna próba jej odświeżenia, choć sama filozofia rozgrywki nie ulega zmianie i nadal możemy cieszyć się ze stojącej na bardzo wysokim poziomie drużynowej gry akcji. Datę premiery gierki komputerowej online twórców Minh Le i Jess Cliffe zaplanowano na dzień 21 sierpnia 2012. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Mac Os. Producentem recenzowanej popularnej gry jest Valve Software a jej wydawcą Valve Corporation.

Tym razem w centrum starcia stają dwa zespoły po wybraniu konkretnej mapy. Terrorystom przeciwstawiają się siły specjalne antyterrorystów, które próbują ich powstrzymać. Zadaniem gracza jest eliminowanie rolę przeciwnika, za każdego zabitego otrzymuje się bowiem gotówkę, którą można, przed kolejnym starciem, zamienić na lepszą broń i uzbrojenie. Gracze rywalizują ze sobą na jednej z kilkudzziesięciu dostępnych map. Opisywana gra może się pochwalić takimi wyróżnieniami użytkowników jak The Game Award: E-sportowa gra roku.

Zwiastun – Counter Strike Global Offensive

Gra sieciowa Counter-Strike: Global Offensive oferuje nam aż cztery nowe dostępne tryby rozgrywki. Na pierwszy plan wysuwa się wyścig zbrojeń, możemy jednak grać również w trybie demolki, systemie turniejowym oraz klasycznym. Pierwszy z trybów jest wariacją popularnego trybu deathmatch, w którym zabicie przeciwnika jest równoznaczne z uzyskaniem nowej broni. W drugim trybie zasada związana z otrzymywaniem ekwipunku jest taka sama, gra podzielona jest jednak na rundy tak, jak ma to miejsce w klasycznych trybach. Tryb trzeci jest przeznaczony dla początkujących graczy, którzy chcą poznać tajniki świata Counter Strike, co sprawia, że nie grozi im choćby tak zwany ogień przyjacielski. Tryb klasyczny turniejowy występuje w wersji uproszczonej, a to oznacza, że nie obowiązują w nim żadne udogodnienia. Grę (FPP) możesz pobrać w pełnej wersji Counter Strike Global Offensive Download pełna wersja wraz z kontem steam.

Nowa odsłona gry (FPS) dostępna na X360, PS3, PC to także siedem nowych plansz, wśród których pięć zakłada rozbrojenie lub podłożenie bomby, a dwie – odbijanie zakładników. Każda z nich wzorowana jest na klasycznych polach bitew, z pewnością więc spodoba się fanom poprzednich odsłon serii. Naturalnie, mamy do czynienia także z pewnymi zmianami, trudno jednak nie zgodzić się z tym, że ich wprowadzenie miało na celu przede wszystkim poprawienie jakości rozgrywki multiplayer. Na potrzeby gry producent wykorzystał silnik Source dlatego grafika wygląda dużo lepiej.

Counter Strike Global Offensive Download PC Steam

Na uwagę zasługuje i to, że o kilka pozycji rozszerzona została lista dostępnego uzbrojenia. Mamy zatem do czynienia z ośmioma nowymi narzędziami, wśród których możemy znaleźć choćby IMI, koktajl Mołotowa, granat-przynętę, PP-Bizon oraz Taser. Ten ostatni zasługuje na szczególną uwagę. Nie należy do gadżetów tanich umożliwia jednak zabicie przeciwnika poprzez oddanie jednego celnego strzału. Pobierz CS GO Download za darmo w formie szybkiego instalatora i graj już teraz na steam.

Nowością w grze Counter-Strike: Global Offensive jest również odświeżony system matchmakingu. Dzięki temu przeciwnicy dobierani są tak, aby odpowiadali nam ze względu na posiadane przez siebie umiejętności. Do dyspozycji mamy serwery utrzymywane przez Valve, możemy jednak również hostować własne rozgrywki. Dostępny jest język polski.

Counter Strike Global Offensive Download

CS GO Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Pentium Dual Core E5700 3GHz, minimum Intel Core 2 Duo E6600 2.4GHz lub AMD Phenom 8750 Triple-Core.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta graficzna: 1 GB NVIDIA® GeForce® GT 630.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows 7 (32-bit), Windows XP, Vista Windows.
 • DirectX: DX 9.
 • Pobierz Counter Strike Global Offensive Torrent
 • Counter Strike Global Offensive do pobrania za darmo
 • Free Download Counter Strike Global Offensive Chomikuj
 • Exsite gier CS GO Download Free
 • Pobierz CS GO Pebx w pełnej wersji
 • CS GO Free Download
 • CS Global Offensive PC Download do pobrania

Oficjalna strona: https://blog.counter-strike.net/.

13 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.