Life is Strange Before the Storm Download

Life is Strange Before the Storm jest prequelem cenionej gry odcinkowej, w której poznaliśmy historię niezwykłej Max, posiadającej zdolność manipulowania czasem. Jeśli chcesz się dowiedzieć co poprzedziło wydarzenia przedstawione w Life i Strange Pobierz Life is Strange Before the Storm prequel kultowej gry odcinkowej. Producentem gry jest Deck Nine/Idol Minds, a jej wydawcą Square Enix. Data premiery 31.08.2017. Platformy: PC, PS4, XONE, AND, iOS.

Life is Strange Before the Storm Pobierz grę na PC

Life is Strange Before the Storm download

Pobierz za Darmo!

W Life is Strange Before the Storm śledzimy życie Chloe oraz jej przyjaciółki Rachel, która pojawiła się jedynie epizodycznie w Life is Strange. Jeśli chcesz się przekonać jak Chloe poradzi sobie z wyzwaniami, które na nią czekają Pobierz za darmo Life is Strange Before the Storm, prequel cenionej gry Life i Strange. Chloe nie jest obdarzona specjalnymi umiejętnościami, musi więc polegać na własnej intuicji logice i sprycie, by poradzić sobie z konsekwencjami wyborów, które podjęła wcześniej – przez to rozgrywka staje się jeszcze ciekawsza.

Zarówno w Life is Strange, jak i Life is Strange Before the Storm jednym głównych motywów jest efekt motyla – to, że każde nasze działanie pociąga za sobą trudne do przewidzenia konsekwencje, z którymi musimy sobie radzić. Chcesz sprawdzić jak poradzisz sobie z zaskakującymi konsekwencjami swoich działań ściągnij Life is Strange Before the Storm PC Download jedną z najciekawszych gier odcinkowych. Gra jest opowieścią o dorastaniu, o chwili, kiedy zaczynamy zdawać sobie sprawę, że nie mamy wpływu na wszystko i o próbie zaakceptowania tego. O trudnych dylematach życiowych i o tym, że z pozoru z pozoru niewinne żarty mogą doprowadzić innych na skraj załamania. Inną ciekawą grą epizodyczną jest The Walking Dead The Final Season pobierz.

Trailer gry

W pierwszej części bohaterką gry była Maxine Caulfield, która właśnie rozpoczęła studia w fikcyjnej elitarnej szkole Blackwell Academy w Oregonie. Max była zwykłą nieśmiałą i bardzo cichą nastolatką, która fascynowała się fotografią i starała się żyć nie wchodząc nikomu w drogę. Początkowo jej największym problem był wybór zdjęcia do zbliżające konkursu fotograficznego. Później jednak pod wpływem stresu Maxine posiadła moc manipulacji czasem. Wspólnie z Chloe, jej najlepszą przyjaciółką od czasów dzieciństwa, postanawiają rozwikłać niewyjaśnioną zagadkę zniknięcia innej studentki. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak wcześniej wyglądało życie Chloe Pobierz grę Life is Strange Download. Zabawa z czasoprzestrzenią jest jednak niebezpieczna i powoduje nieprzewidywalne konsekwencje, drobna zmiana powodowana najlepszymi pobudkami może doprowadzić do wielkiej katastrofy. Max nękają też wizje straszliwego huraganu, który już w nieodległym czasie ma zniszczyć miasto. Musi zrobić wszystko, żeby temu zapobiec.

Zdjęcia gry


W Life is Strange Before the Storm trzeba nieustannie podejmować decyzje, których konsekwencji nie jesteśmy w stanie do końca przewidzieć, to jaką decyzję podejmiemy wpłynie na na daną scenę, ale również wszystkie następne. Jeśli chcesz poruszać się po świecie o nieliniowym czasie, pobierz jedyną taką grę odcinkową. W grze pojawił się silnik, który ułatwił scenarzystom rozgałęzianie opowieści oraz zmienianie nastroju w zależności od poczynań gracza.

Life is Strange Before the Storm Download Pełna Wersja PC

Life is Strange Before the Storm pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz/Phenom X4 945 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 3 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 650/Radeon R7 250 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 14 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz Life is Strange Before the Storm Torrent Chomikuj
  • Free Download Life is Strange Before the Storm Crack Pebx
  • CODEX Life is Strange Before the Storm Free Download
  • Skidrow Life is Strange Before the Storm Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *