Black Mesa Download

Black Mesa jest darmową i samodzielną modyfikacją wydanej w 1998 roku gry komputerowej Half-Life. Odświeżenie tego tytułu pozwoliło na przywrócenie jego chwały w dobie nowoczesnych komputerów, które ze względu na obecność dużo bardziej zaawansowanych technologicznie gier zepchnęły na drugi plan archaiczne dzieła pokroju Half-Life studia Valve Software. Pierwsze prace nad nową wersją pierwszych przygód Gordona Freeman rozpoczęły się rok po premierze gry Half-Life 2 w 2004 roku. Data premiery odbyła się 14 września 2012 na platformy Microsoft Windows PC. Producentem oraz wydawcą recenzowanej gry science fiction jest Crowbar Collective.

Black Mesa Download Pełna Wersja

Black Mesa Pobierz

Pobierz za Darmo!

Zapał i talent miłośników serii Half-Life pozwolił na staranne odtworzenie postaci, lokacji oraz całych poziomów z pierwszej edycji gry, która dzięki możliwościom silnika Source nigdy nie wyglądała lepiej. Jeżeli chcesz poznać fabułę gry Half-Life w nowoczesnej odsłonie, Pobierz Black Mesa Download i podziwiaj dzieło ponad 40-osobowej grupy Black Mesa Modification Team. Modyfikację Half-Life, będącą jednocześnie remakiem i odświeżeniem pierwowzoru, udało się ukończyć w 2012 roku, a dzięki licznym aktualizacjom i poprawkom, projekt pozostaje wciąż ulepszany.

Fabuła i rozgrywka w grze Black Mesa

Przebieg wydarzeń z gry Half-Life wydanej w 1998 roku, został wiernie odtworzony w Black Mesa. Gracz ponownie ma okazję wcielić się w doktora Gordona Freemana, także tym razem będącego pracownikiem kompleksu badawczego Black Mesa, który pozostaje tajny dla społeczeństwa. W wyniku tragicznego eksperymentu Gordon Freeman musi zmierzyć się z atakiem obcych, którzy znaleźli się w ośrodku Black Mesa po przybyciu ze świata Xen. W fabułę zamieszane jest także wojsko amerykańskie, które usiłuje sprostać skutkom nieprawidłowo przeprowadzonego eksperymentu. Ofiarą nieszczęśliwego wypadku zostaje Gordon Freeman i inni pracownicy kompleksu, którzy jako świadkowie nielegalnych działań i wynikającej z nich katastrofy znajdują się na celowniku wojska oraz coraz większej ilości obcych.

Pierwsza wersja Half-Life charakteryzowała się niespotykanym jak na ówczesne czasy sposobem prowadzenia fabuły i była czymś więcej niż zwykłą strzelanką. Jeżeli pragniesz poznać wykreowany przez laty świat Half-Life w nowej odsłonie, to Pobierz Black Mesa Download i zatrać się w niezwykle starannie odwzorowanym klimacie kultowej gry. Zarówno oryginał, jak i odświeżona wersja są w stanie ująć współczesnego gracza niezwykłą, mroczną atmosferą oraz zabiegami narracyjnymi z pogranicza horroru. W 1998 roku Half-Life wyróżniał się również bardzo dobrą grafiką i dobrze dopasowanym soundtrackiem, które w nowej edycji również zostały znacznie podrasowane i dostosowane do trendów oraz wymogów nowoczesnej rozrywki komputerowej.

Nowości i ulepszenia w grze Black Mesa na PC

Kierowana przez Carlosa Montero grupa Black Mesa Modification Team dołożyła wszelkich starań, aby jak najlepiej wykorzystać silnik Source, który posiada wiele atrakcyjnych możliwości. Projekt gry Black Mesa tworzony był całkowicie od podstaw, a z oryginalnego kodu gry Half-Life nie wykorzystano żadnych danych. Jeżeli chcesz zobaczyć tysiące nowych modeli i tekstur w świecie Half-Life, Pobierz Black Mesa Download i wysłuchaj również całkiem nowych linii dialogowych i efektów dźwiękowych.

Black Mesa to dzieło stworzone przez fanów oryginalnej gry, którzy w celu jej unowocześnienia wykorzystali wszystkie najlepsze cechy silnika Source, opierając na nim całą fizykę gry oraz wykorzystując opcje renderowanie przy wykorzystaniu procesorów wyposażonych w wiele rdzeni. Nowa wersja gry pozwala na podziwianie zaawansowanych efektów graficznych, animacji oraz całych poziomów i obiektów, a także wysłuchanie całkiem nowej muzyki. Cena na steam: 9,99 USD.

Black Mesa Pobierz – Cracked-3DM

Black Mesa download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E4600 2.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 1 GB RAM.
  • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® 7600 GS.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD.
  • System: Windows Xp (32-bit).
  • Direct X: DX 9.

Oficjalna strona: https://www.blackmesasource.com/.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *