Darwin Project Download

Gra dostępna za darmo jako Free to Play. Pełna wersja Darwin Project to gra akcji typu Battle Royale, przedstawiona w formie rywalizacyjnych rozgrywek z perspektywy trzeciej osoby. Tytuł opracowany został przede wszystkim z myślą o sieciowych zmaganiach w trybie multiplayer. Produkcja jest dziełem niezależnego zespołu kanadyjskich deweloperów ze studia Scevengers. Platformy: Microsoft Windows, Xbox One.

Darwin Project PC Download prophet

Darwin Project pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Miejscem akcji gry Darwin Project XONE, PC są okolice Canadian Rockies, kanadyjskiego pasma górskiego. Gracze wcielają się w wojowników, którzy dysponują określonymi zdolnościami. Akcja osadzona została w świecie po apokalipsie, wymagającym od ludzkości ciągłej walki z nadchodzącą epoką lodowcową. Jeżeli chcesz podziwiać otoczenie u progu zagłady, pobierz za darmo Darwin Project i wkrocz do niezwykłego postapokaliptycznego świata. Tytułowy Projekt Darwina to specjalny program, którego celem jest przygotowanie społeczeństwa do ostatecznego kataklizmu. Biorą w nim udział więźniowie, którzy zmuszani są do wzajemnej walki na życie i śmierć. Jedynie wygrana w bitwie pozwala na uzyskanie statusu mistrza przetrwania.

Mechanika

Darwin Project to produkcja typu Battle Royale, a założenia jej rozgrywki nie odbiegają od innych tytułów z tego gatunku. Postaci kierowane przez graczy zamykane są ze sobą na rozległym obszarze, który służy jako pole bitwy. Walka trwa aż do momentu, gdy przy życiu utrzyma się zaledwie jeden ocalały więzień. Zabawa pozwala na korzystanie z licznych zdolności uczestników, np. możliwości tropienia śladów czy zastawiania pułapek. Poszczególni bohaterowie posiadają odmienne umiejętności, a także lepsze i gorsze strony. Jeżeli chcesz wziąć udział w brutalnym Battle Royale, poszukaj w wyszukiwarce frazy ściągnij Darwin Project Download i podejmij się intensywnej walki na śmierć i życie. Urozmaiceniem rozgrywki jest nieprzyjazne i lodowate otoczenie, w którym przyroda jest dodatkowym zagrożeniem. Ułatwieniem są natomiast sojusze, które można zawierać poprzez namówienie napotkanego przeciwnika do współpracy. Wraz z upływem czasu, mapa podzielona na siedem sektorów zaczyna stopniowo się zamykać.

Rozgrywka

Do ważnych elementów rozgrywki należy crafting, który pozwala graczom na tworzenie ulepszeń, pułapek oraz różnych specjalnych akcesoriów. Tego typu gadżet to na przykład tarcza energetyczna, działko strażnicze czy teleporter. Aby wykorzystać dostępne możliwości, pobierz Darwin Project Download i wykaż się sprytem. Sposobem na znalezienie niezbędnych surowców jest eksploracja. W grze nie występują żadne bronie tradycyjne, poza toporem oraz łukiem. Produkcja opracowana została w komiksowej stylistyce i oferuje wysokiej jakości oprawę wizualną. Urozmaiceniem zabawy jest system Mixer, którego możliwości pozwalają na interaktywne strumieniowanie przebiegu rozgrywki na żywo. W ten sposób widzowie mogą wpłynąć na przebieg obserwowanej rozgrywki, wręczając faworytom tarczę obronną lub inny prezent. Aby wziąć udział w intensywnej rozgrywce Battle Royale, kliknij na pobierz grę Darwin Project PC Download i pokonaj wszystkich rywali.

Darwin Project Pobierz skidrow

Darwin Project download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Dual Core 2.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 970 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz Darwin Project Torrent Pebx
  • Free Download Darwin Project Crack Exsite
  • Chomikuj Darwin Project Free download
  • CODEX Darwin Project Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.