Wargame AirLand Battle Download

Wargame: AirLand Battle Pobierz, to wypuszczona przez studio Eugen Systems i wydawcę Focus Home Interactive oraz Ubisoft produkcja będąca specyficzną, wojenną strategią. Gra komputerowa jest kontynuacją innej podobnej produkcji o nazwie Wargame: Zimna Wojna. Data premiery odbyła się dnia 29 maja 2013 na platformie Microsoft Windows PC.

Fabuła gry

Fabuła gry Wargame: AirLand Battle, przenosi nas do czasów Zimnej Wojny a konkretnie do lat jej największego natężenia, czyli 1975 – 1985. W grze, wcielamy się w dowódcę lokalnych sił wojskowych a następnie, wykonujemy powierzone nam zadania. Naszą „narodowość”, możemy wybrać spośród kilkunastu różnych frakcji. Naszym celem, będzie pokonanie przeciwnika, który w zależności od naszego wyboru, może być członkiem NATO, albo Układu Warszawskiego.

Wargame AirLand Battle Pobierz

Wargame AirLand Battle Download

Pobierz za Darmo!

Jeśli więc również i Ty, koniecznie chcesz poczuć się jak prawdziwy dowódca wojskowy i poprowadzić swoje jednostki do decydującego starcia, koniecznie pobierz na swój komputer Wargame AirLand Battle Download. Przekonasz się, że dowodzenie na szczeblu taktycznym i strategicznym, to bardzo trudna i zawiła sprawa.

Mechanika gry recenzja

W Wargame: AirLand Battle, wcielamy się w rolę dowódcy zgrupowania i jednocześnie – prowadzimy fikcyjne starcia zbrojne głównie na terenie Skandynawii. Dysponujemy predefiniowanymi jednostkami, co oznacza, że nie mamy możliwości ich doboru do konkretnej operacji. Musi nam więc wystarczyć to co mamy do własnej dyspozycji.

Jak sama nazwa wskazuje, w Wargame: AirLand Battle nowością są przede wszystkim… samoloty. Tych w grze pojawia się nieco ponad 100. Oprócz nich, mamy do dyspozycji około 750 przeróżnych jednostek bojowych, od zwykłych ciężarówek, na czołgach kończąc. Możemy więc być pewni, że nie będziemy się nudzić. Jeśli więc uwielbiasz grać w wojenne strategie, które na dodatek dają Ci możliwość prowadzenia rozgrywki wieloma różnymi jednostkami, koniecznie pobierz na swój komputer Wargame AirLand Battle Download. Dzięki Tobie, Zimna Wojna przerodzi się w wojnę gorącą…

Tryby gry

Gra w głównej mierze została przeznaczona dla fanów samotnych starć. Nie oznacza to jednak, że fani trybu multi będą zawiedzeni. Twórcy gry, przygotowali specjalnie dla nich kilka misji, które będzie można prowadzić również w oparciu o tryb walki sieciowej. Jednym słowem, z Wargame: AirLand Battle nikt nie będzie mógł się nudzić.

Grafika w grze

Grafika w Wargame: AirLand Battle, opiera się na nowoczesnym silniku IRISZOOM. Dzięki niemu, można było do gry wprowadzić prawdziwe dane geograficzne i topograficzne. Jednocześnie dzięki zmianom wprowadzonym w tym silniku. twórcy gry mogli jeszcze dokładniej ukazać wszystkie szczegóły dotyczące jednostek wykorzystywanych w walce. Tym samym, Wargame: AirLand Battle od strony graficznej prezentuje się znacznie lepiej, niż jej poprzednik.

Jeśli chcesz na własne oczy sprawdzić, jakie nowości w szacie graficznej niesie ze sobą Wargame AirLand Battle Download, to koniecznie pobierz tą grę na swój komputer. Przekonasz się, że warto było to zrobić.

Podsumowanie

Wargame: AirLand Battle, to z pewnością bardzo ciekawa i wydajna od strony graficznej pozycja wśród strategii zimnowojennych. Choć została stworzona głównie w oparciu o tryb single, to i tak fani trybu multiplayer nie powinni być rozczarowani. W grze, uderza przede wszystkim mnogość wprowadzonych jednostek bojowych. W ten sposób, prowadzona rozgrywka jest jeszcze bardziej atrakcyjna dla gracza i pozwala na toczenie jeszcze bardziej zaawansowanych starć z państwami wchodzącymi w skład obcych układów politycznych i wojskowych. Cena na steam: 19,99 USD.

Wargame AirLand Battle Download

Wargame AirLand Battle Pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.5 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
  • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® 7600.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD.
  • System: Windows XP/Vista/7/8 (łącze internetowe).
  • Direct X: DX 9.
  • Campaign Wargame AirLand Battle Torrent
  • Pobierz Wargame AirLand Battle Chomikuj
  • Exsite Wargame AirLand Battle mods Download
  • Pebx Wargame AirLand Battle Pobierz za darmo

Oficjalna strona: https://wargame-ab.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.