Realm Royale Download

Pobierz za darmo dzisiejszą recenzowaną grę. Realm Royale to gra stworzona na komputery PC, która jest spin-offem bardzo popularnej gry Paladins: Champions of the Realm. Najprościej można ją opisać jako wieloosobową grę akcji, która działa w modelu free-to-play, choć oczywiście pojawia się też opcja mikropłatności. Cechą charakterystyczną tej produkcji jest ciekawa i raczej niespotykana interpretacja zasad związanych z battle royale. W trakcie meczów odbywa się rywalizacja nawet kilkudziesięciu drużyn. Każda z nich składa się z czterech osób. Taka rozgrywka trwa tak długo aż na głównej mapie pozostanie jedynie jedna drużyna. Warto też wspomnieć, że w tej grze bardzo duże znaczenie ma crafting. Jeśli więc jesteś zainteresowany takimi klimatami, pobierz Realm Royale download i zacznij doskonałą zabawę. Gra została stworzona przez Hi-Rez Studios, które odpowiada również za takie tytuły jak Global Agenda, Smite czy Tribes: Ascend. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Realm Royale PC Download do pobrania

Realm Royale pobierz pc

Pobierz za Darmo!

Jedyny możliwy tryb gry to multiplayer, jednak nie oznacza to nudy, bowiem występuje tu nietypowa i charakterystyczna dla tego projektu wariacja dotycząca stylu battle royale. Każdy mecz rozpoczyna się setką uczestników, którzy są pogrupowani w 4-osobowe drużyny. Na tym etapie cel jest prosty – na mapie może pozostać tylko jedna drużyna. Chcesz spróbować swoich sił w takiej rozgrywce? Pobierz grę Realm Royale PC download i stań do ciekawej rywalizacji. Jak w innych produkcjach utrzymanych w takim gatunku, na mapie pojawia się mgła, która jest zabójcza dla graczy. Zajmując coraz większą część terenu, sprawia, że uczestnicy starcia muszą uczestniczyć w kolejnych i kolejnych konfrontacjach. To sprawia, że każda rozgrywka toczy się w naprawdę dynamicznym tempie.

Zdjęcia gry Realm Royale


Każdy z graczy decydujących się na rozgrywkę ma możliwość wyboru jednej z pięciu kast pojawiających się w grze. Każda kasta oznacza inne umiejętności, które można wykorzystać w trakcie walki. I tak mamy magów, którzy mają zdolność unoszenia się w powietrzu i miotania w przeciwników ognistymi kulami, wojowników, którzy korzystają z magicznych mikstur, łucznicy z oczywistymi umiejętnościami strzelania z łuków, zabójców słynących z błyskawicznych ataków oraz saperów, którzy posiadają umiejętność konstruowania wieżyczek i ochrony tarczami.

Trailer gry Realm Royale

W tej grze istotne są umiejętności zręcznościowe. Charakterystyczny jest również bardzo bogaty ekwipunek, dzięki któremu istnieje możliwość urozmaicenia poszczególnych potyczek. W tej grze można kolekcjonować ekwipunek, jak i umiejętności. Dodatkową opcją jest możliwość tworzenia legendarnej broni w specjalnych kuźniach. Sam crafting jest naprawdę dużym wyzwaniem, bo wymaga od gracza zebrania znacznych ilości surowców przy jednoczesnej walce z nieprzyjaciółmi. Jeśli interesuje Cię taki styl rozgrywki, ściągnij Realm Royale free download i zakosztuj walk w przeróżnych lokacjach. Grę charakteryzuje bardzo ciekawa, kolorowa i przyjemna dla oka trójwymiarowa oprawa graficzna. To również jest cecha, która wyróżnia tę produkcję na tle innych. Na pewno warto sprawdzić, co oferuje graczowi Realm Royale.

Realm Royale Pobierz skidrow

Realm Royale download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2320 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 555 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Steam Realm Royale Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Realm Royale Crack Exsite
  • Chomikuj Realm Royale Do pobrania Prophet
  • CODEX Realm Royale Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.