Diablo 3 Pobierz

Niezwykle popularna seria Diablo zadebiutowała już w roku 1996, teraz zaś doczekaliśmy się jej kolejnej, trzeciej już, odsłony. Produkcja odwołuje się do rozwiązań fantasy, które są nam znane z poprzednich części, możemy jednak liczyć i na to, że pojawi się w niej także szereg nowych pomysłów. Za proukcję odpowiada firma Blizzard Entertainment odpowiedzialna za takie fabularne gry, jak choćby World of Warcraft. Diablo 3 Pobierzesz u nas za friko. Instalator ściągnie oraz zainstaluje grę na Twoim komputerze. Data premiery tej świetnej gry video została zaplanowana na 15 maja 2012. Twórcy gry dostępnej na Microsoft Windows PC, Playstation 4, Playstation 3, Xbox 360, Xbox One i Nintendo Switch to Jay Wilson, Leonard Boyarsky, Stone Librande i Kevin Martens.

Trzecia odsłona gry hack’and’slash to powrót do świata Sanktuarium, gdzie, po raz kolejny, czekają na nas siły ciemności. Diablo III do pobrania przesuwa się w czasie o dwadzieścia lat do przodu, a na katedrę w Tristram spada tajemnicza kometa. Wydarzenie to pociąga za sobą poważne konsekwencje, rozbudzone zostają piekielne zastępy, które do tej pory spoczywały w katedrze. Świat Sanktuarium musi być zatem obroniony przez nowych bohaterów i tacy właśnie się pojawiają. W szranki z demonami stają szaman, mnich, czarownik, barbarzyńca, a także sam łowca demonów, a każdy z nich posiada własne tło fabularne. Opowiadane w grze historie są zresztą w istotny sposób rozbudowane, stają się przy tym znacznie ważniejszym elementem rozgrywki niż miało to miejsce we wcześniejszych odsłonach. Z pewnością ucieszy to fanów uniwersum, pozwoli to bowiem na zdobycie nowych informacji na temat odwiecznego konfliktu, jaki Wysokie Niebiosa toczą z siłami Płonącego Piekła. Warstwa fabularna zawiera też wiele nawiązań do poprzednich części. Ciekawostką dotyczącą wydawcy i producenta Blizzard Entertainment jest fakt, że jest odpowiedzialny za taką produkcję jak Hearthstone z 2014 roku. Warto również dodać jako ciekawostkę fanów tej gry, że 2 listopada 2018 roku byłą premiera na platformy Switch.

Nie zwlekaj dłużej, zanurz się w świecie pełnej fantazji odnajdź swoją wyobraźnię w pełnej wersji grze – Diablo 3 Download. W tej grze akcji z gatunku RPG możemy wcielić się z jednego z bohaterów i bohaterów przemierzając rozległe krainy w czterech aktach rozgrywki multiplayer. W czasie podróży musimy liczyć się z zadaniami zlecanymi nam przez mieszkańców świata, a także z takimi, które w grze pojawiają się losowo. Nie można też zapomnieć o walce, hordy przeciwników tylko czekają bowiem na to, aby nas unicestwić. Każda z postaci ma swój własny system energii i umiejętności, każda też może odwoływać się do wybranych zestawów broni. Jeśli więc zdecydujemy się na wcielenie się w rolę Barbarzyńcy musimy liczyć się z tym, że nasze starcia będą się zasadniczo różnić od tego, czego doświadczymy w roli Czarownika. Oczywiście, duże znaczenie mają również zdobywane przedmioty i sama pomysłowość gracza, zarówno czary, jak i zdolności mogą być bowiem modyfikowane, jeśli wykorzysta się do tego nadające im nowe efekty i zwiększające statystyki kamienie runiczne.

Osoby odpowiedzialne za grę na PS4, PS3, XONE, PC nie ograniczyły się jednak do wprowadzenia nowych klas postaci i urozmaicenia systemu, w oparciu o który odbywa się ich rozwój. Ogromnym atutem gry jest również to, że pojawia się w niej szereg innych pomysłów. Tu warto wspomnieć choćby o systemie towarzyszy dających nieocenioną pomoc podczas gry solowej oraz o setkach osiągnięć, które motywują graczy zachęcając ich do dalszej zabawy. Gracz może również dostosować poziom trudności do swoich potrzeb i cieszyć się wydarzeniami, które są generowane losowo.

Diablo 3 Pobierz pełną wersję

Pobierz za Darmo!

Diablo III Download PS3, X360, PC “Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 1.5 GB RAM.
 • Karta grafiki: 896 MB NVIDIA® GeForce® GTX 260.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 12 GB HDD.
 • System: Windows XP/Vista/7 (64-bit/32-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Diablo 3 łatka
 • Diablo 3 Pobierz
 • Download Diablo III pc
 • Diablo chomikuj
 • Exsite Diablo 3 pobierz

Podobne Darmowe Gry

Scorn pobierz gre

Scorn Download

Szukasz gry Scorn na PC która łączy w sobie stylistykę horroru i science fiction. Jest pierwszoosobową grą akcji, którą  zainspirowała twórczość znanego szwajcarskiego malarza H.R. Gigera. Malarzowi sławę przyniósł projekt ksenomorfa z kultowej serii filmów Obcy. Jeśli chcesz zagłębić się […]

Guts & Glory Pobierz

Guts and Glory Download

Guts and Glory to wydana na komputery osobiste z systemem Windows, wymagająca gra wyścigowa. Produkcja jest dziełem deweloperów ze studia HakJak Productions. Jeżeli lubisz nietypowe wyścigówki, pobierz Guts and Glory Download i wykaż się umiejętnościami wytrwałego kierowcy.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *