Warcraft III The Frozen Throne Download

Sprawdź opcję pobierz na PCWarcraft III The Frozen Throne dlatego, że to pierwszy oficjalny dodatek do trzeciej serii popularnego Warcrafta. W dodatku pojawiają się zupełnie nowi bohaterowie, kampanie i wiele innych, dodatkowych możliwości i funkcjonalności. Za powstanie dodatku, odpowiedzialne jest studio Blizzard. Data premiery 01.07.2003. Platformy Windows PC. Nie zwlekaj zainstaluj grę na swoim komputerze stacjonarnym bądź laptopie!

Warcraft III The Frozen Throne Pobierz – Pełna Wersja

Warcraft III The Frozen Throne pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Wydarzenia pojawiające się w dodatku mają miejsce kilka miesięcy po słynnej bitwie na górze Hyjal. W jej trakcie co prawda pokonano słynny Płonący Legion, ale to nie koniec przygód związanych z tą grą. Naszym zadaniem we wspomnianym dodatku jest bowiem odnalezienie grobowca jednego z królów rasy Nieumarłych, którzy zresztą pojawiają się w trzeciej części gry. Jeśli również i Ty chcesz dołączyć do wspomnianych poszukiwań, pobierz grę Warcraft III The Frozen Throne PC Download i ciesz się kultową rozgrywką na wyciągnięcie ręki.

Warcraft III The Frozen Throne galeria zdjęć


Mechanika gry

W grze pojawiło się kilka nowych postaci, po jednej dla każdej z ras. Przykładowo u ludzi mamy do czynienia z Krwawym Magiem, który za pomocą jednego zaklęcia potrafi pokryć ogniem znaczny obszar pola bitwy. W dodatku pojawiły się również specyficzne dla każdej rasy, zupełnie nowe jednostki. Sprawdź również Warcraft Armies of Azeroth pobierz.

Nowością w grze jest możliwość budowania specjalnych sklepów z akcesoriami bojowymi, a także opcja wynajmowania neutralnych herosów. Dodatkowi herosi mogą przydać się zwłaszcza podczas szczególnie trudnych bitew, a dodatkowe wyposażenie pozwoli nam na efektywniejsze wykorzystanie pola bitwy i możliwości poszczególnych jednostek.

Nowy dodatek wprowadza również trzy opcjonalne schematy krajobrazu, nowe ulepszenia i nowe budynki neutralne, dzięki którym rozgrywka będzie jeszcze bardziej zróżnicowana.

Warcraft III The Frozen Throne trailer

Tryby gry

Nowy dodatek wprowadza nowości nie tylko do standardowego trybu single, ale również do wciąż rozbudowywanego trybu multiplayer. To właśnie w trybie multi pojawiają się zupełnie nowe mapy (trzeba przyznać, że jest ich naprawdę sporo), a także ulepszony edytor scenariuszy. Nowości obejmujące wspomniany dodatek pojawiły się również na dedykowanych przez Blizzarda serwerach działających w obrębie battle.net. Jeśli chcesz się przekonać, jak nowy dodatek wpływa na grę sieciową, koniecznie pobierz na swój komputer Warcraft III The Frozen Throne free Download. Przekonasz się, jak wiele zmian (również i takich, których nie opisaliśmy) wprowadza wspomniany dodatek.

Dodatkowe informacje

Dodatek (podobnie zresztą jak i cała seria) są dopuszczone do sprzedaży na zasadach PEGI 12. Oznacza to, że w grę mogą grać wyłącznie osoby powyżej 12 roku życia.

Dodatek nie wprowadza praktycznie żadnych zmian do interfejsu graficznego gry.

Warcraft III The Frozen Throne Pobierz grę na PC

Warcraft III The Frozen Throne download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Pentium II 400MHz
  • Pamięć operacyjna: 128 MB RAM
  • Karta grafiki: 8MB akcelerator graficzny
  • Wolna przestrzeń na dysku: 550 MB HDD
  • System: Windows XP

  • Free Download Warcraft III The Frozen Throne Crack Pebx
  • Pobierz Warcraft III The Frozen Throne Torrent Exsite
  • Chomikuj Warcraft 3 The Frozen Throne Free Download
  • Darkwarez Warcraft III The Frozen Throne Pobierz grę PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *