Warcraft III The Frozen Throne Download

Warcraft 3 The Frozen Throne pobierz

Warcraft III The Frozen Throne to pierwszy oficjalny dodatek do trzeciej serii popularnego Warcrafta. W dodatku pojawiają się zupełnie nowi bohaterowie, kampanie i wiele innych, dodatkowych możliwości i funkcjonalności. Za powstanie dodatku, odpowiedzialne jest studio Blizzard.

Warcraft III The Frozen Throne Download – Pełna Wersja

Warcraft III The Frozen Throne pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Wydarzenia pojawiające się w dodatku mają miejsce kilka miesięcy po słynnej bitwie na górze Hyjal. W jej trakcie co prawda pokonano słynny Płonący Legion, ale to nie koniec przygód związanych z tą grą. Naszym zadaniem we wspomnianym dodatku jest bowiem odnalezienie grobowca jednego z królów rasy Nieumarłych, którzy zresztą pojawiają się w trzeciej części gry. Jeśli również i Ty chcesz dołączyć do wspomnianych poszukiwań, koniecznie pobierz na swój komputer grę Warcraft III The Frozen Throne Download i ciesz się kultową rozgrywką na wyciągnięcie ręki.

Mechanika gry

W grze pojawiło się kilka nowych postaci, po jednej dla każdej z ras. Przykładowo u ludzi mamy do czynienia z Krwawym Magiem, który za pomocą jednego zaklęcia potrafi pokryć ogniem znaczny obszar pola bitwy. W dodatku pojawiły się również specyficzne dla każdej rasy, zupełnie nowe jednostki. Jeśli chcesz się przekonać, co nowego wnosi do rozgrywki Warcraft 3 The Frozen Throne Download, koniecznie pobierz ten dodatek i zobacz na własne oczy, jak może Cię on zaskoczyć.

Nowością w grze jest możliwość budowania specjalnych sklepów z akcesoriami bojowymi, a także opcja wynajmowania neutralnych herosów. Dodatkowi herosi mogą przydać się zwłaszcza podczas szczególnie trudnych bitew, a dodatkowe wyposażenie pozwoli nam na efektywniejsze wykorzystanie pola bitwy i możliwości poszczególnych jednostek.

Nowy dodatek wprowadza również trzy opcjonalne schematy krajobrazu, nowe ulepszenia i nowe budynki neutralne, dzięki którym rozgrywka będzie jeszcze bardziej zróżnicowana.

Tryby gry

Nowy dodatek wprowadza nowości nie tylko do standardowego trybu single, ale również do wciąż rozbudowywanego trybu multiplayer. To właśnie w trybie multi pojawiają się zupełnie nowe mapy (trzeba przyznać, że jest ich naprawdę sporo), a także ulepszony edytor scenariuszy. Nowości obejmujące wspomniany dodatek pojawiły się również na dedykowanych przez Blizzarda serwerach działających w obrębie battle.net. Jeśli chcesz się przekonać, jak nowy dodatek wpływa na grę sieciową, koniecznie pobierz na swój komputer Warcraft III The Frozen Throne Download. Przekonasz się, jak wiele zmian (również i takich, których nie opisaliśmy) wprowadza wspomniany dodatek.

Dodatkowe informacje

Dodatek (podobnie zresztą jak i cała seria) są dopuszczone do sprzedaży na zasadach PEGI 12. Oznacza to, że w grę mogą grać wyłącznie osoby powyżej 12 roku życia.

Dodatek nie wprowadza praktycznie żadnych zmian do interfejsu graficznego gry.

Wymagania techniczne

Wymagania techniczne dodatku są takie same, jak w przypadku podstawowej części gry.

  • Procesor – Pentium II 400MHz,
  • Pamięć operacyjna – 128MB RAM, 8MB akcelerator graficzny,
  • Wolne miejsce na dysku twardym – 550 MB HDD

Warcraft III The Frozen Throne Pobierz grę na PC

Warcraft III The Frozen Throne download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Warcraft III The Frozen Throne Crack Pebx
  • Pobierz Warcraft III The Frozen Throne Torrent Exsite
  • Chomikuj Warcraft 3 The Frozen Throne Free Download
  • Darkwarez Warcraft III The Frozen Throne Pobierz grę PC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *