Warcraft 3: Reforged Download

Warcraft 3: Reforged był dość mocno oczekiwany przez graczy. Nie spotkał się jednak z pozytywnymi opiniami. I trochę mnie to dziwi, bo muszę przyznać, że naprawdę z dużą przyjemnością grałem w tę odsłonę wspaniałej serii. Pobierz grę za darmo i sam sprawdź, czy nowe dzieło Blizzarda przypadnie Ci do gustu. Jedno jest pewne – na pewno warto przekonać się samemu.

Producent: Blizzard Entertainment
Wydawca: Activision Blizzard
Data premiery: 29 stycznia 2020 (battle.net)
Język: polski, angielski
Ocena użytkowników: 5/10
Ilość pobrań: 11231

Warcraft 3: Reforged Pobierz – gra do pobrania

Warcraft III: Reforged download

O grze

Warcraft 3: Reforged to tytuł wyprodukowany przez Blizzard Entertainment i wydany przez Activision Blizzard. Gra dostępna jest na komputer PC i umożliwia grę w jednoosobowej kampanii fabularnej oraz toczenie potyczek w trybie multiplayer. Dużym plusem jest dostępność pełnej polskiej wersji językowej, czyli z dialogami. Zawsze to doceniam. Zobacz poprzedniąodsłonę tej serii Warcraft III: The Frozen Throne i porónaj z aktualną.

Osoby, które miały niewątpliwą przyjemność spędzania czasu ze znakomitymi poprzednimi częściami, doskonale wiedzą, czego mają się spodziewać. Warcraft 3: Reforged pełna wersja podobnie jak poprzedniczki jest strategią czasu rzeczywistego, w którym świat oglądamy z rzutu izometrycznego.

Świat gry

Nie zdziwiło mnie, że po raz kolejny Warcraft wygląda tak jak zawsze. Otrzymujemy bowiem świat zamknięty, ograniczony linearnością akcji i nieodkryty (zaciemniony), który staje się widoczny wraz z jego eksploracją. To klasyczna i sprawdzona metoda programistów z Blizzard. Ten sam motyw sprawdzał się w poprzednich częściach, a także w innych grach tego studia, jak np. Diablo.

Światem gry jest fantastyczna kraina Azeroth pełna magicznych postaci i stworów jak np. golemy czy sługi podziemi. Gracz przedziera się przez lasy, bagna, mroczne katedry z lochami, podziemne kopalnie pełne gorącej lawy i wiele innych lokacji.

Fabuła gry Warcraft III: Reforged

Ci, którzy oczekują rozbudowanej i niezwykle ciekawej fabuły niczym powieści Tolkiena, mogą być zaskoczeni. Ta jest tu wyjątkowo prosta i praktycznie sprowadza się do tego, że w grze poznamy cztery rasy (są nimi orkowie, nieumarli, elfy i ludzie), które prowadzą ze sobą zaciekłe walki o kontrolę nad całą krainą Azeroth.

Rozgrywka

Głównym zadaniem w grze Warcraft III Reforged jest oczywiście prowadzenie walk i podbijanie krainy. Potyczki odbywają się w czasie rzeczywistym. Żeby móc być gotowym do wojny trzeba zbudować swego rodzaju imperium.

Jak niemal w każdej strategii mamy tu zatem do czynienia z elementami ekonomicznymi. Żeby wygrać z wrogami, musiałem prowadzić wydobycie surowców czy opracowywać nowe technologie wojenne. I to jest duży plus tytułu. Zawsze lubiłem to w grach strategicznych, więc cieszy, że Blizzard nie porzucił tej klasycznej części rozgrywki.

Choć fabuła z punktu widzenia gracza jest dość skromna, nie znaczy to, że Warcraft 3: Reforged do pobrania pozbawiony jest epickiej historii. Ta jest, choć nie stanowi część akcji, a jest przedstawiana w naprawdę rozbudowanych cutscenkach. Trwają one ponad cztery godziny. Nie da się zatem ukryć, że jest to gra dla tych, którzy oprócz siekania wrogów lubią słuchać i oglądać animacje, by poczuć klimat fantasy. Grafika i mechanika gry może zachwycać.

Jak wypada Warcraft 3: Reforged?

Jak już wspomniałem, recenzje gry Warcraft III Reforged są bardzo słabe. I rzeczywiście jest tu sporo słabych akcentów. Choć polski dubbing zawsze jest dla mnie plusem, to muszę przyznać, że w tej grze nie wypadł on najlepiej. Dialogi są sztuczne i nie pasują do nastroju świata przedstawionego. Brakuje też trochę akcji. Mimo wszystko uważam jednak, że gra potrafi zapewnić przyjemną rozrywkę i warto w nią zagrać. Świat gier jest ekscytujący!

Warcraft III: Reforged Download

pelna wersja gry warcrafta trzeciej czesci

Wymagania Sprzętowe gry Warcraft III: Reforged:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i3-530 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 910 2.6 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 450 / Radeon HD 5750
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i5-6400 2.7 GHz / AMD Ryzen 7 1700X 3.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960 / 3 GB Radeon R9 280X
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

gry warcraft 3 reforged download, warcraft iii reforged strategii czasu rzeczywistego, warcraft iii reforged wersji gry nocnych elfów, gier jednego gracza lub dobierania graczy, nowo kliknij na instalator, orków kampanie możesz bohaterów, strategia rts nieumarłych, odświeżona wersja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *