Dota 2 Download

DotA 2 to kontynuacja moda Defense of the Ancients do gry komputerowej Warcraft III: Regin of Chaos. Za tytuł odpowiada studio Valve, gra fantasy powstała jednak dzięki ścisłej współpracy z IceFrogiem – autorem oryginalnej modyfikacji. Tak samo, jak ma to miejsce w przypadku pierwowzoru, również tutaj do walki stają dwie drużyny składające się z maksymalnie pięciu graczy. Każdy z nich może kontrolować jednego bohatera, który systematycznie zdobywa doświadczenie, zbiera złoto, za które ulepsza posiadany przez siebie ekwipunek i awansuje na kolejne poziomy zaawansowania. Niemal identyczna jak w pierwowzorze jest też rozgrywka, każda potyczka ma więc na celu eliminację bazy przeciwnika, która znajduje się na końcu mapy. Nie można zapominać zresztą o ochronie własnej bazy, ta bowiem jest jednakowo ważna. Bohaterowie sterowani przez graczy nie są zresztą samotni, mogą bowiem wchodzić w interakcje z creepami – jednostkami kontrolowanymi przez komputer. Data premiery miała miejsce dnia 9 lipca 2013 udostępniona tylko na Microsoft Windows PC.

Dota 2 Download PC – Pełna Wersja

Defense of the Ancients 2 Pobierz

Do pobrania za Darmo!

Mylą się jednak osoby, które nabrały podejrzeń, że pierwowzór i jego kontynuacja różnią się jedynie obecnością kilu kosmetycznych korekt. Twórcy DotA 2 na PC zdecydowali się na kilka zmian o kluczowym znaczeniu. Chyba najbardziej istotną można określić jako system mentoringu, zakłada on bowiem swego rodzaju aktywizację społeczności graczy. Osoby, które miały już do czynienia z pierwszą odsłoną moda mogą zatem wcielać się w rolę nauczycieli, a ich sugestie powinny ułatwiać początkującym graczom nie tylko wybór odpowiedniej strategii, ale i ekwipunku. Już jest pełna wersja gry multiplayer Dota 2 Download na steam, a więc zagrasz w sieci za darmo. Nauczyciele nie ograniczają się zresztą do wsparcia teoretycznego, mają bowiem możliwość obserwowania aktualnie trwających potyczek swoich „uczniów”. DotA 2 promuje też tę aktywność, która jest prowadzona poza światem gry, w cenie jest więc zarówno uczestnictwo w dyskusjach na forum, jak i tworzenie oraz modyfikacja różnego rodzaju poradników. Recenzowana gra to połączenie zręcznościówki, strategii czasu rzeczywistego i action-RPG.

Steam Dota 2 Pobierz “Trailer”

Samo przystąpienie do gry MOBA (multiplayer online battle arena) nie jest wcale trudne, twórcy przygotowali bowiem oryginalny system matchmakingu oparty na doświadczeniu, jakie posiadamy. Osoby, które znajdują się dopiero na początku swojej kariery mogą też liczyć na oryginalne, interaktywne przewodniki, dobrym rozwiązaniem są przy tym również odbywające się poza rankingiem potyczki o charakterze treningowym. Solidnie prezentuje się też zintegrowany czat głosowy, który w istotny sposób ułatwia współpracę pomiędzy kolejnymi graczami. Pobierz Dota 2 Download na komputer PC i poczuj moc przygody.

Analizując oprawę wizualną gry trudno oprzeć się porównaniom z DotA-Allstars, o czym może świadczyć już choćby dość charakterystyczny kreskówkowy rys. Nie można jednak nie zgodzić się z tym, że gra RTS (ang. Real Time Strategy) jest bez porównania bardziej okazała niż jej pierwowzór, wykorzystuje bowiem znacznie lepszy silnik Source. Pozwolił on na wprowadzenie przynajmniej kilku miłych dla oka udoskonaleń, w tym kontekście warto przy tym wspomnieć zarówno o zaawansowanym oświetleniu, jak i oryginalnym wyglądzie tkanin. Miły dla oka jest też zestaw animacji, każda z postaci otrzymała bowiem zestaw charakterystyczny tylko dla siebie. Niewielkie zmiany można zauważyć również wtedy, gdy analizuje się oprawę dźwiękową. Tu warto wspomnieć o bohaterach, którym czasem zdarza się prowadzić ze sobą krótkie dialogi.

Dostępna teraz za darmo Steam Dota 2 Download. Mówiąc o najbardziej charakterystycznych cechach gry nie można też pomijać systemu powtórek zaimplementowanego w najnowszej jej odsłonie. Można dzięki niemu nie tylko śledzić samą rozgrywkę, ale i charakterystyczne dla niej statystyki, w tym dane takie, jak ilość zdobytego złota i doświadczenia. Gdy mamy do czynienia z większymi turniejami, możemy zdecydować się też na włączenie komentatora na żywo relacjonującego kolejne potyczki. Na potrzeby gry wykorzystano silnik Source 2. Więcej informacji na znajdziesz na stronie steam.

Defense of the Ancients 2 Pobierz Steam

Dota 2 steam kody

do pobrania instalacja

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E7400 2.80GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® 8600 GTS.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Pebx Dota 2 poradnik
 • Dota 2 Pobierz za darmo
 • Do pobrania Dota 2 Torrent
 • Chomikuj Dota 2 Steam
 • Free Download Dota 2 Exsite zip
 • Defense of the Ancients zainstaluj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *