Dota 2 Download

DotA 2 to kontynuacja moda Defense of the Ancients do gry komputerowej Warcraft III: Regin of Chaos. Za tytuł odpowiada producent studio Valve Corporation, gra fantasy powstała jednak dzięki ścisłej współpracy z IceFrogiem – autorem oryginalnej modyfikacji. Tak samo, jak ma to miejsce w przypadku pierwowzoru, również tutaj do walki stają dwie drużyny składające się z maksymalnie pięciu graczy. Każdy z nich może kontrolować jednego bohatera, który systematycznie zdobywa doświadczenie, zbiera złoto, za które ulepsza posiadany przez siebie ekwipunek, przedmioty i awansuje na kolejne poziomy zaawansowania. Niemal identyczna jak w pierwowzorze jest też rozgrywka, każda potyczka ma więc na celu eliminację bazy przeciwnika, która znajduje się na końcu mapy. Nie można zapominać zresztą o ochronie własnej bazy, ta bowiem jest jednakowo ważna. Bohaterowie sterowani przez graczy nie są zresztą samotni, mogą bowiem wchodzić w interakcje z creepami – jednostkami kontrolowanymi przez komputer. Data premiery miała miejsce dnia 9 lipca 2013 udostępniona tylko na Microsoft Windows 7, Windows 8 PC.

Dota 2 Download PC – Pełna Wersja

dota 2 Pobierz

 

Mylą się jednak osoby, które nabrały podejrzeń, że pierwowzór i jego kontynuacja różnią się jedynie obecnością kilu kosmetycznych korekt. Twórcy DotA 2 na PC zdecydowali się na kilka zmian o kluczowym znaczeniu. Chyba najbardziej istotną można określić jako system mentoringu, zakłada on bowiem swego rodzaju aktywizację społeczności graczy. Osoby, które miały już do czynienia z pierwszą odsłoną moda mogą zatem wcielać się w rolę nauczycieli, a ich sugestie powinny ułatwiać początkującym graczom nie tylko wybór odpowiedniej strategii, ale i ekwipunku. Już jest pełna wersja gry multiplayer Dota 2 Download na steam, a więc zagrasz w sieci za darmo. Nauczyciele nie ograniczają się zresztą do wsparcia teoretycznego, mają bowiem możliwość obserwowania aktualnie trwających potyczek swoich „uczniów”. DotA 2 od studia Valve Corporation promuje też tę aktywność, która jest prowadzona poza światem gry, w cenie jest więc zarówno uczestnictwo w dyskusjach na forum, jak i tworzenie oraz modyfikacja różnego rodzaju poradników. Recenzowana gra to połączenie zręcznościówki, strategii czasu rzeczywistego i action-RPG. Poniżej na trailerze widać, że w recenzowanej grze musimy wykazać się dużym sprytem i posiadać umiejętności walki z przeciwnikiem.

Gra Steam Dota 2 Pobierz „Trailer”

Samo przystąpienie do gry MOBA (multiplayer online battle arena) nie jest wcale trudne, twórcy przygotowali w grze bowiem oryginalny system matchmakingu oparty na doświadczeniu, jakie posiadamy. Osoby, które znajdują się dopiero na początku swojej kariery mogą też liczyć na oryginalne, interaktywne przewodniki wraz z dobrym rozwiązaniem są przy tym również odbywające się poza rankingiem potyczki o charakterze treningowym. Solidnie prezentuje się też zintegrowany czat głosowy, który w istotny sposób ułatwia współpracę pomiędzy kolejnymi graczami. Pobierz Dota 2 Download na komputer PC i poczuj moc przygody i wzmacniaj pozycję bohaterów podczas rozgrywki.

Oprawa graficzna w grze

Analizując oprawę wizualną gier studia Valve trudno oprzeć się porównaniom z DotA-Allstars, o czym może świadczyć już choćby dość charakterystyczny kreskówkowy rys. Nie można jednak nie zgodzić się z tym, że gra RTS (ang. Real Time Strategy) jest bez porównania bardziej okazała niż jej pierwowzór, wykorzystuje bowiem znacznie lepszy silnik Source. Pozwolił on na wprowadzenie przynajmniej kilku miłych dla oka udoskonaleń, w tym kontekście warto przy tym wspomnieć zarówno o zaawansowanym oświetleniu, jak i oryginalnym wyglądzie tkanin. Miły dla oka jest też zestaw animacji, każda z postaci otrzymała bowiem zestaw charakterystyczny tylko dla siebie. Niewielkie zmiany można zauważyć również wtedy, gdy analizuje się oprawę dźwiękową. Tu warto wspomnieć o bohaterach, którym czasem zdarza się prowadzić ze sobą krótkie dialogi.

Dostępna teraz za darmo Steam Dota 2 Download, także możesz ją pobrać. Mówiąc o najbardziej charakterystycznych cechach gry nie można też pomijać systemu powtórek zaimplementowanego w najnowszej jej odsłonie. Można dzięki niemu nie tylko śledzić samą rozgrywkę, ale i charakterystyczne dla niej statystyki, w tym dane takie, jak ilość zdobytego złota i doświadczenia. Gdy mamy do czynienia z większymi turniejami, możemy zdecydować się też na włączenie komentatora na żywo relacjonującego kolejne potyczki. Na potrzeby gry wykorzystano silnik Source 2. Więcej informacji na znajdziesz na stronie steam. Ocena użytkowników: 8,6. Spróbuj wykorzystać fakt, że gra Dota 2 jest Free to Play czyli licencja darmowa. Gracze pokochają produkcje i tytułowych bohaterów podczas rozgrywki!

Defense of the Ancients 2 Pobierz Steam

Dota 2 download

 

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E7400 2.80GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta graficzna: 256 MB NVIDIA® GeForce® 8600 GTS.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows 7 Windows 8, Windows 10 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Język: polski, angielski.
 • Pebx program Dota 2 poradnik
 • Dota 2 Pobierz za darmo Warcraft III
 • Do pobrania Dota 2 Torrent
 • Chomikuj 2 Dota 2 Steam
 • Free Download Dota 2 Exsite zip

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.