Dragon Ball: Xenoverse 2 Download

Świetna gra z gatunku bijatyk osadzona w popularnym uniwersum Dragon Balla wykreowanym przez Akirę Toriyamę w 1989 roku powraca na nasze ekrany. Dragon Ball to manga luźno oparta na motywach z chińskiej powieści “Wędrówka na Zachód”, która składa się z 42 tomów podstawowych oraz jednego tomu specjalnego. Na jej podstawie powstało anime, które składa się z czterech serii: Dragon Ball oraz Dragon Ball Z, które są oparte na mandze i Dragon Ball GT oraz Dragon Ball Super, w których bohaterowie przeżywają nowe przygody. Na rynek wyszły również filmy kinowe. Seria jest popularna do tego stopnia, że autorzy aktualnie popularnych mang takich jak Naruto czy One Piece przyznają, że czerpali z niej inspirację. W świecie stworzonym przez Akirę Toriyamę bywały też osadzone gry wideo, czego przykładem jest opisywana tu komputerowa gra fabularna – Dragon Ball: Xenoverse 2. Data premiery zaplanowana na 25 października 2016 została udostępniona na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Producent Dimps Corporation. Wydawca: Bandai Namco Entertainment.

Dragon Ball: Xenoverse 2 Download

Dragon Ball Xenoverse 2 crack

Pobierz za Darmo!

LEPSZY DRAGON BALL

Wracając do samej gry wideo, jest to trójwymiarowa bijatyka z elementami przygodowymi, która rozwija rozgrywkę znaną z części pierwszej, która wyszła na rynek w 2015 roku o wiele nowych elementów rozgrywki oraz ma lepszą oprawę graficzną. Za grę Dragon Ball: Xenoverse 2 wydaną na PS4, XONE, PC oraz Switch odpowiada firma Bandai Namco wraz ze studiem Dimps z Osaki, mają one na koncie również pierwszą część gry Dragon Ball: Xenoverse. Na szczęście developerzy porzucili konsole poprzedniej generacji takie jak Xbox 360 oraz PlayStation 3, dzięki czemu owe zmiany na lepsze w grafice oraz bardziej rozwinięta rozgrywka były możliwe. Co więcej system personalizacji naszych postaci ma być jeszcze bardziej rozbudowany, zaś przemierzać będziemy nie tylko różne lokacje, ale również różne okresy z historii Dragon Ball – gra zabierze nas zarówno do jej przeszłości, jak i do jej przyszłości. Developerzy zapowiadają ponadto nowe miasto oraz największy i najbardziej szczegółowy świat Dragon Balla. Zainteresowani kolejną częścią tej serii gier powinien się zainteresować Dragon Ball FighterZ wydanym w 2018 roku.

MANGA, ANIME I GRA NA DOKŁADKĘ

Dla wszystkich wielbicieli gatunku bijatyk, a tym bardziej dla fanów produkcji Akiry Toriyamy – Dragon Balla – szykuje się łakomy kąsek, który może okazać się smaczniejszy i bardziej okazały od pierwowzoru. Kto z nas w młodości nie oglądał z wypiekami na twarzy jak Son Goku toczy zażarty bój na kopniaki i pięści oraz różnego rodzaju ciosy specjalne ze swymi adwersarzami takimi jak Freezer, Komórczak czy Bubu? A może jeszcze dziś oglądałeś jeden z odcinków tej popularnej serii lub masz to w planach po zakończeniu niniejszej lektury? Jeśli tak jest, to czym prędzej pobierz Dragon Ball: Xenoverse 2 download i wciel się w swojego ulubionego bohatera. Efekty wizualne oraz dźwiękowe w grze science fiction prezentują przyzwoity poziom, więc gracz poczuje się tak, jakby naprawdę strzelał we wrogów kulami czy promieniami energii. Po każdym trafionym kopnięciu czy uderzeniu pięścią będzie cię rozsadzała duma oraz satysfakcja, zaś po wygranym pojedynku urosną one do niewyobrażalnych rozmiarów. Jeśli chcesz to wszystko i jeszcze więcej przeżyć i poczuć na własnej skórze pobierz Dragon Ball: Xenoverse 2 download.

ZNANY DJ MIXUJE NA POTRZEBY GRY

Co ciekawe, Bandai Namco zaprosiła do specjalnej kooperacji muzyka nominowanego do nagrody Grammy – jest nim DJ Steve Aoki. Popularny DJ mixuje najbardziej znane utwory z Dragon Ball Z na potrzeby gry Dragon Ball: Xenoverse 2. Muzyka możemy również znaleźć w grze jako niegrywalną postać. Chcesz spotkać znanego muzyka w świecie gry? Pobierz Dragon Ball: Xenoverse 2 download już dziś. Cena na steam: 49,99 USD.

Dragon Ball: Xenoverse 2 Pobierz

Dragon Ball Xenoverse 2 cracked

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-3470 3.2GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 660.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *