Tekken 7 Download

Tekken 7 do pobrania to siódma już z kolei odsłona kultowej serii bijatyk 3D, która została wypuszczona na platformę PlayStation 4, Xbox One oraz Microsoft Windows PC. Tekken od 1994 roku jest sukcesywnie rozwijaną serią gier komputerowych, która wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Za stworzenie całej serii odpowiedzialne jest studio Namco (obecnie Bandai Namco Entertainement), a nad procesem twórczym Tekken 7 czuwał sam Katsuhiro Harada, czyli producent wcześniejszych części. Tekken to od wielu lat doskonały przykład na to, jak kolejne części mogą być jeszcze lepsze, doskonalsze i bardziej wciągające od pierwowzoru. Jeśli jesteś miłośnikiem wszelkiego rodzaju bijatyk i doskonale znasz serię od japońskiego producenta, to kolejna odsłona części zrobi na Tobie piorunujące wrażenie. Nie czekaj zbyt długo i jak najszybciej pobierz Tekken 7 Download, by ponownie móc uczestniczyć w turnieju King Of The Iron Fist! Data premiery gry multiplayer której twórcą jest Yasuki Nakabayashi została zapowiedziana na dzień 18 marca 2015.

Tekken 7 Download PC skidrow

Tekken 7 steam

Pobierz za Darmo!

Najnowsza część wprowadza gracza w jedną z najmroczniejszych historii, jakie do tej pory zaserwowało studio Namco. Kolejne odsłony turnieju przeplatają się z walkami toczonymi na śmierć i życie. Bohater poznaje następne mroczne fakty ze świata Tekken, w tym również historię rodowej kłótni pomiędzy Heihachi Mishimą, jego synem Kazuyą oraz wnukiem Jinem Kazamą. Ponadto autorzy postanowili zaserwować graczom kolejny smaczek i w historie wpletli obecność postaci znanej z konkurencyjnego cyklu Street Fighter. Ponadto Tekken to przede wszystkim powrót do tych elementów, za które fani tak bardzo uwielbiają tą mocno rozwiniętą już serię. Szeroka gama bohaterów, rozbudowana mechanika rozgrywek oraz ciąg dalszy bardzo zagmatwanych historii to dokładnie to, na co każdy miłośnik Tekkena czeka z niecierpliwością. W Tekken 7 autorzy postawili przede wszystkim na indywidualne walki jeden na jednego, które toczone są na specjalnie przygotowanych do tego arenach. Gracz może wybierać spośród przygotowanych dla niego trzydziestu sześciu postaci, w szeregach których znaleźli się dobrze znani z poprzednich części wojownicy. Ciekawostką jest fakt, iż gra dostępna na PS4, XONE oraz PC ma na swoim koncie wyróżnienie w postaci nagrody The Game Award for Best Fighting Game.

Deweloperzy postarali się o wprowadzenie kilku ciekawych nowości. Jedną z nich jest określana mianem Rage Art seria ciosów, która odbiera przeciwnikowi nawet trzydzieści procent energii w sytuacji, kiedy pasek zdrowia jest bardzo bliski zeru. Druga z kolei to Power Crush, czyli możliwość kontynuowania ataku, nawet po wyprowadzeniu przeciwnika z równowagi. Ponadto deweloperzy wprowadzili również Screw Attack, który użyty na znajdującym się w powietrzu nieprzyjacielu odrzuca go w bok, pozwalając jednocześnie na zadanie dodatkowych obrażeń w momencie, kiedy ten uderza o ziemię. Jeśli seria Tekken to jeden z Twoich ulubionych tytułów, najnowsza część powinna już znaleźć się w Twoim zbiorze. Koniecznie pobierz Tekken 7 Download i przekonaj się, jak działa Screw Attack lub Power Crush, które pomogą Ci w pokonaniu Twojego przeciwnika.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego silnika Unreal Engine 4 Tekken 7 na PC, XONE oraz PS4 stanowi ogromny przeskok jakościowy w porównaniu z ostatnią, pełnoprawną częścią serii. Animacje wojowników, wygląd lokacji oraz sama walka – te wszystkie elementy zyskały zupełnie inny wymiar, co z pewnością odczują sami miłośnicy serii. Pobierz Tekken 7 Download i rozpocznij rozgrywkę ze swoimi największymi rywalami! Cena na steam: 39,99 USD.

Tekken 7 Pobierz pełna wersja

reloaded Tekken 7 warez

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-4690 3.5GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 6 GB NVIDIA® GeForce® GTX 1060.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 60 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • CODEX Tekken 7 deluxe edition Download
  • Pebx Tekken 7 Pobierz za darmo PC
  • Steam Download Tekken 7 Crack Exsite
  • Reloaded Tekken 7 season pass Torrent Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *