Dragon Ball FighterZ Download

Fani mangi będą zachwyceni. Pełna wersja Dragon Ball FighterZ gry jest klasyczną bijatyką, rozgrywającą się w wykreowanym przez Akirę Toriyamę świecie Dragon Ball. Produkcja jest wspólnym działem Bandai Namco oraz uznanego Arc System Works. Japońskie studio zasłynęło z takich tytułów jak wyjątkowo popularna seria Guilty Gear czy BlazBlue. Data premiery 26.01.2018. Platformy: PC, PS4, XONE, Switch.

Dragon Ball FighterZ Pobierz – Pełna Wersja PC

Dragon Ball FighterZ PC windows

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja gry rozgrywa się w uniwersum Dragon Ball. Son Goku oraz inni wojownicy ponownie zmierzyć muszą się z zagrożeniem, które wymaga solidnego treningu oraz zwiększenia poziomu mocy. Wątek fabularny opiera się na domniemanym odrodzeniu armii Super Androidów, którym udało się skopiować i przejąć wygląd oraz umiejętności bohaterów Dragon Ball. W grze pojawia się większość najpopularniejszych wojowników znanych z serii, a także zupełnie nowa postać kobieca, Android 21. Jeżeli chcesz poznać nowe losy swoich ulubionych bohaterów, pobierz za darmo Dragon Ball FighterZ Download i pomóż im stawić czoła zupełnie nowemu zagrożeniu. Główna opowieść podzielona została na trzy rozdziały – Super Warriors Arc, Super Villain Arc oraz Android Arc. W każdym z wariantów historia prezentowana jest z perspektywy różnych bohaterów. Wydarzenia przedstawione w grze rozgrywają się niedługo po zakończeniu serii Dragon Ball Z.

Mechanika

Koncepcja rozgrywki zastosowana w Dragon Ball FighterZ przypomina rozwiązana wykorzystane w wielu innych bijatykach. Na uwagę zasługuje przede wszystkim model sterowania, bliźniaczo podobny do systemu zaproponowanego w serii Mavel vs. Campcom. Do dyspozycji gracza pozostawiono wybór trójki bohaterów, którzy utworzą jego drużynę. Jeden z wojowników jest aktywnie kontrolowany i może być w dowolnym momencie przełączony na innego. Jeżeli chcesz stworzyć zespół niepokonanych fighterów, pobierz grę Dragon Ball FighterZ free Download i wykorzystaj możliwości oferowane przez atrakcyjną mechanikę walki. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość przywołania jednego z bohaterów poprzez wykonanie ruchu Assist, pozwalającego na wykonanie jednoczesnej kombinacji z całą drużyną. Porażka każdego z trójki wojowników wiąże się z przegraną. Aby zwyciężyć, konieczne jest natomiast pokonanie wszystkich trzech postaci z drużyny przeciwnika. Standardowym dla gier z uniwersum Dragon Ball jest ruch Ki Charge, dzięki któremu bohater może stopniowo zwiększyć swoją moc. Zagraj również w Dragon Ball: Xenoverse 2.

Strona techniczna

Pod względem oprawy graficznej, Dragon Ball FighterZ opiera się na technologii wykorzystywanej również w najnowszych częściach cyklu Guilty Gear. Bohaterowie prezentowani są w dwóch wymiarach z widokiem z boku, jednak oprawa graficzna wykonana została w pełnym trójwymiarze. Zabieg ten pozwolił na przygotowanie grafiki doskonale naśladującej estetykę znaną z telewizyjnego serialu Dragon Ball Z. Również oprawa dźwiękowa serii stoi na bardzo wysokim poziomie, zarówno pod względem muzyki, jak i wszystkich odgłosów wydawanych przez postaci.

Dragon Ball FighterZ Download grę na PC

Dragon Ball FighterZ gra pc

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 650 Ti / Radeon HD 6870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • Ściągnij Dragon Ball FighterZ Crack Chomikuj
  • Free Download Dragon Ball FighterZ Torrent Pebx
  • Exsite Dragon Ball FighterZ Pobierz za darmo
  • CODEX Dragon Ball FighterZ Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *