Dragon Ball FighterZ Download

Dragon Ball FighterZ free download

Dragon Ball FighterZ jest klasyczną bijatyką, rozgrywającą się w wykreowanym przez Akirę Toriyamę świecie Dragon Ball. Produkcja jest wspólnym działem Bandai Namco oraz uznanego Arc System Works. Japońskie studio zasłynęło z takich tytułów jak wyjątkowo popularna seria Guilty Gear czy BlazBlue.

Dragon Ball FighterZ Download – Pełna Wersja PC

Dragon Ball FighterZ pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Dragon Ball FighterZ

Akcja gry rozgrywa się w uniwersum Dragon Ball. Son Goku oraz inni wojownicy ponownie zmierzyć muszą się z zagrożeniem, które wymaga solidnego treningu oraz zwiększenia poziomu mocy. Wątek fabularny opiera się na domniemanym odrodzeniu armii Super Androidów, którym udało się skopiować i przejąć wygląd oraz umiejętności bohaterów Dragon Ball. W grze pojawia się większość najpopularniejszych wojowników znanych z serii, a także zupełnie nowa postać kobieca, Android 21. Jeżeli chcesz poznać nowe losy swoich ulubionych bohaterów, pobierz Dragon Ball FighterZ Download i pomóż im stawić czoła zupełnie nowemu zagrożeniu. Główna opowieść podzielona została na trzy rozdziały – Super Warriors Arc, Super Villain Arc oraz Android Arc. W każdym z wariantów historia prezentowana jest z perspektywy różnych bohaterów. Wydarzenia przedstawione w grze rozgrywają się niedługo po zakończeniu serii Dragon Ball Z. Aby poznać nowe niebezpieczeństwa towarzyszące wojownikom, pobierz Dragon Ball FighterZ Download i weź udział w pasjonującej przygodzie.

Mechanika w grze Dragon Ball FighterZ

Koncepcja rozgrywki zastosowana w Dragon Ball FighterZ przypomina rozwiązana wykorzystane w wielu innych bijatykach. Na uwagę zasługuje przede wszystkim model sterowania, bliźniaczo podobny do systemu zaproponowanego w serii Mavel vs. Campcom. Do dyspozycji gracza pozostawiono wybór trójki bohaterów, którzy utworzą jego drużynę. Jeden z wojowników jest aktywnie kontrolowany i może być w dowolnym momencie przełączony na innego. Jeżeli chcesz stworzyć zespół niepokonanych fighterów, pobierz Dragon Ball FighterZ free Download i wykorzystaj możliwości oferowane przez atrakcyjną mechanikę walki. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość przywołania jednego z bohaterów poprzez wykonanie ruchu Assist, pozwalającego na wykonanie jednoczesnej kombinacji z całą drużyną. Porażka każdego z trójki wojowników wiąże się z przegraną. Aby zwyciężyć, konieczne jest natomiast pokonanie wszystkich trzech postaci z drużyny przeciwnika. Standardowym dla gier z uniwersum Dragon Ball jest ruch Ki Charge, dzięki któremu bohater może stopniowo zwiększyć swoją moc.

Strona techniczna gry Dragon Ball FighterZ

Pod względem oprawy graficznej, Dragon Ball FighterZ opiera się na technologii wykorzystywanej również w najnowszych częściach cyklu Guilty Gear. Bohaterowie prezentowani są w dwóch wymiarach z widokiem z boku, jednak oprawa graficzna wykonana została w pełnym trójwymiarze. Zabieg ten pozwolił na przygotowanie grafiki doskonale naśladującej estetykę znaną z telewizyjnego serialu Dragon Ball Z. Również oprawa dźwiękowa serii stoi na bardzo wysokim poziomie, zarówno pod względem muzyki, jak i wszystkich odgłosów wydawanych przez postaci.

Dragon Ball FighterZ Pobierz grę na PC

Dragon Ball FighterZ download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Dragon Ball FighterZ Crack Chomikuj
  • Free Download Dragon Ball FighterZ Torrent Pebx
  • Exsite Dragon Ball FighterZ Pobierz za darmo
  • CODEX Dragon Ball FighterZ Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *