Dreadnought Download

Lubisz kosmiczne strzelanki oraz starcie tytanów, koniecznie pobierz za darmo w pełnej wersji grę na PC. Dreadnought to gra symulacyjna nastawiona na rozgrywki w trybie multiplayer, pozwalająca graczom na zabawę statkami kosmicznymi. Produkcja w wersji przygotowanej z myślą o komputerach osobistych z systemem Windows, opracowana została przez zespół deweloperów ze studia Yager Decvelopment. Jeżeli chcesz wziąć udział we wspólnej międzygwiezdnej bitwie, zainstaluj Dreadnought na PC i stań za sterami kosmicznego statku. Wydawca gry Grey Box. Data premiery 14.10.2018. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4.

Dreadnought Download – Pełna Wersja PC

Dreadnought pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w Dreadnought ma miejsce w fikcyjnym uniwersum. Świat zdominowany został przez najemników i niezależne wojska, których reputacja ma większe znaczenie od odznaczeń i oficjalnych tytułów. Zadaniem gracza jest spełnianie obowiązków kapitana jednej z jednostek niezwiązanych z żadnym określonym ruchem politycznym. Celem rozgrywki jest uzyskanie wysokiej pozycji w nieformalnej hierarchii, przede wszystkim poprzez umiejętne zarządzanie własnym flagowym okrętem. Na swojej drodze gracz musi jednak zmierzyć się z pozostałymi dowódcami, którzy są równie ambitnymi rywalami. Aby rozpocząć kosmiczne wojaże, pobierz grę Dreadnought PC Download i wciel się w rolę kapitan międzygalaktycznej jednostki.

Rozgrywka

Produkcja oferuje dostęp do unikalnych klas maszyn, z których gracz może wybrać najbardziej odpowiadający mu wariant. Poszczególne maszyny różnią się wyglądem, siłą ognia oraz wytrzymałością, jednak wszystkie łączy nieduża zwrotność. Aby stanąć za sterami gigantycznego frachtowca, pobierz za darmo Dreadnought Download i podejmij się przeprowadzenia najtrudniejszych manewrów. W przypadku klęski i śmierci kapitana, gracz nie jest eliminowany z rozgrywki. Wykorzystanie niedużego myśliwca pozwalana powrót do akcji. Nie jest niestety w stanie dorównać okrętom kosmicznym pod względem ogólnych możliwości, jednak dzięki sporej zwinności wciąż zapewnia graczowi szansę na uzyskanie przewagi. Polecamy również Star Citizen kosmiczną grę.

Tryby

Praktycznie wszystkie warianty rozgrywki wieloosobowej w Dreadnought PS4, PC wymagają od graczy kooperacji oraz współpracy. Podczas zabawy w trybach takich jak Team Deathmatch czy Team Elimination niezbędne jest wzajemne egzekwowanie odpowiedniego planu działania. Sprzyja temu wolne tempo całej zabawy, wynikające z masywności wielkogabarytowych okrętów. Oprócz tradycyjnego multiplayera, gracz może wziąć udział również w solowej kampanii. Nie jest ona szczególnie rozbudowana, ale daje możliwość zaznajomienia się z klimatem produkcji oraz ogólnymi zasadami rozgrywki. Jeżeli lubisz zróżnicowaną zabawę, pobierz Dreadnought Download i sprawdź swoje umiejętności w każdym z dostępnych trybów.

Kwestie techniczne

Wersja Dreadnought przeznaczona na komputery osobiste wyróżnia się efektowną oprawą graficzną. Efekty wizualne robią niezwykłe wrażenie, przede wszystkim za sprawą starannie wykreowanego otoczenia oraz doskonałych projektów modeli poszczególnych statków. Aby zobaczyć piękną animację, ściągnij Dreadnought free Download i zobacz rozwiązania oferowane przez tę niezwykle dopracowaną pod względem wizualnym produkcję.

Dreadnought Pobierz grę na PC

Dreadnought download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo E7300 2.6 GHz / AMD Athlon II X2 250 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTS 450 / Radeon HD 5750 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 25 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz Dreadnought Crack Chomikuj
  • Free Download Dreadnought Torrent Pebx
  • Exsite Dreadnought Pobierz za darmo
  • SKIDROW Dreadnought Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.