Star Citizen Download

Gra o nazwie Star Citizen to inaczej produkcja komputerowej gry symulacyjnej, która została wyprodukowana oraz zaprojektowana przez studia Cloud Imperium Games i Behaviour Interactive. W skład uczestników produkcji można zaliczyć między innymi Chrisa Robertsa – reżysera, a także Erica Petersona, Roba Irvinga, Pete’a Mackay’a, Nathana Blaisdell’a, Dave’a Haddocka oraz kompozytora – Pedro Macedo Camacho. Gra miała swoją premierę w roku 2016, jednak nadal cieszy się dużą popularnością wśród graczy zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Star Citizen Download to inaczej symulator handlu, a także walki, która ma miejsce w przestrzeni kosmicznej. Jest to gra przeznaczona na komputery PC, a dodatkowo nie wymaga ona zbyt wielkich parametrów sprzętowych, co również przyciąga wielu graczy. Platformy Windows PC.

Star Citizen Download Pełna Wersja PC

Star Citizen pobierz

Pobierz za Darmo!

Można ją pobrać zarówno na platformę Microsoft Windows, jak i Linux. Posiada zmodyfikowany silnik CryEngine 3. Można stwierdzić, iż Star Citizen to symulator lotów kosmicznych, a także gatunek serii first-person shooter. Posiada zarówno tryb jednoosobowy, jak też i wieloosobowy. Fabuła właściwa ma miejsce w XXX wieku na Drodze Mlecznej. Akcja toczy się w fikcyjnym międzygalaktycznym państwie UEE (inaczej mówiąc – United Empire of Earth), które jest nawiązaniem do późnego Cesarstwa Rzymskiego. Gracz ma za zadanie zdobyć obywatelstwo tegoż kraju, w związku z czym musi osiągnąć pewne cele, takie jak na przykład odbycie służby wojskowej. Dlaczego jest to tak ważne dla bohaterów? Otóż, UEE oferuje im przede wszystkim niższe podatki, a także łatwy dostęp do międzygatunkowego handlu, który się tam nieustannie rozwija (choć jego szczegóły wciąż nie zostały ustalone).

Niezwykle ważną kwestią są interakcje pomiędzy wszystkimi graczami, co ma znaczący wpływ na nader dynamiczną ekonomię znajdującą się w grze. Zachowanie graczy jest najważniejsze. Gracz wciela się w postać pilota statku kosmicznego, wraz z którym przemierza liczne zakątki wszechświata, równocześnie wykonując przypisane mu misje, walcząc z wrogami oraz handlując wieloma towarami, które ma za zadanie “sprzedać”. Sama gra jest dostępna w angielskiej wersji językowej, jednak równocześnie nie ma to zbyt dużego wpływu na sam przebieg gry, jeśli gracz zna podstawowe słowa z języka obcego. Wraz z doświadczeniem gracza oraz samego bohatera, rosną jego urozmaicone możliwości, za pomocą których może modernizować własne statki, bądź kupować nowe modele, a tych natomiast jest niezwykle dużo – począwszy oraz myśliwców poprzez transportowe oraz jednostki cywilne, aż na krążownikach oraz lotniskowcach skończywszy. Dwa ostatnie modele mogą niejednokrotnie wymagać współpracy kilku graczy, w związku z czym gra posiada tryb multiplayer. Inną dobrą grą kosmiczną jest Endless Space 2 pobierz.

Chcesz więc spędzić miło czas z przyjaciółmi? Nie wahaj się i już dziś pobierz za darmo Star Citizen Download! Gra posiada dwa warianty, tryb Squadron 42, który pozwala grać w trybie offline, a także Tryb Galaktyki, gdzie można wybrać drogę kariery oraz decydować o swoim handlu. Zależnie od preferencji gracza, można zająć się działalnością przestępczą, być najemnikiem, bądź handlarzem.

Strzelaniny, loty statkami kosmicznymi oraz świetna przygoda. Czego chcieć więcej? Nie wahaj się, Star Citizen czeka na Ciebie!

Star Citizen Pobierz grę na PC

Star Citizen download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Quad Core 2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 770 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 100 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • Free Download Star Citizen Crack Pebx
  • Pobierz Star Citizen Torrent Exsite
  • Chomikuj Star Citizen Free Download
  • Pełna Wersja Star Citizen Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *