Risen 3 Władcy tytanów Pobierz

Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition jest to kolejna trzecia odsłona kultowego cyklu gier cRPG-ów. Risen 3: Władcy Tytanów wyprodukowało zagraniczne niemieckie studio Piranha Bytes, czyli grupa fachowców odpowiedzialnych za produkcję poprzednich części odsłon Risen w podobnych duchu serii jak Gothic. Data premiery fabularnej gry akcji została zaplanowana na 12 sierpnia 2014. Wydawcą recenzowanej gry jest Deep Silver. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360. Ważną informacji dla fanów gier na konsole jest fakt, że na PS wykorzystuje PlayStation Network.

Trochę o grze

Akcja kolejnej części Risen bedzie rozgrywana w pełnej zaskakującej krainie magii fantasy, która odwzorowuje europejskie średniowiecze, lecz posiada również regiony tropikalne inspirowane kulturą śródziemnomorską. W  Risen 3: Titan Lords Pobierz wcielamy się w innego bohatera niż w poprzednich częściach gry, którego dusza została odebrana przez Lorda Cieni. W czasie gry możemy wybrać pomiędzy człowieczeństwem postaci, lub ciemną ścieżkę. Podczas gry również odwiedzimy zarówno świat żywych oraz królestwo umarłych.

Risen 3 Download – Zwiastun / Trailer

Risen 3 Władcy tytanów Pobierz ma dużo wspólnego z poprzednimi częściami tej (TPP) gry. Fabułę gry obserwujemy z perspektywy kamery za plecami bohatera, a zadania polegają na przechodzeniu zadań, rozwijaniu umiejętności bohatera oraz swoje i eksplorowaniu świata. Rozwijanie bohatera polega na umiejętnościach w zręczności, wzorowanego na dwóch pierwszych częściach Gothica. Odstępem od poprzednich części gry jest możliwość blokowania ciosów potwora, a w czasie walk pomagają nam członkowie drużyny.

Mechanika gry

Sterowanie bohaterem zostało oparte na czterech rodzajach ruchów oraz łatwym systemie kombosów. Korzystamy z broni palnej, łuków jak i licznych zaklęć bojowych, takie jak ogień czy pioruny. Możemy wykonywać salta, przewroty oraz teleportować się w różne miejsca wszystko jest dostępne już od pierwszych poziomów gry RPG akcji. Grafika i soundtrack w grze to zasługa silnika Genome Engine.

Świat przedstawiony w Risen 3

Wszystkie lokacje w grze Risen 3: Władcy tytanów Download zostały zaprojektowane ręcznie i składa się z trzech frakcji do których możemy dołączyć. Gracze mają również możliwość wspinaczki w określonych miejscach oraz pływania. Warto pamiętać o tym że niektóre postacie w fabule gry są nieśmiertelne. Risen 3: Władcy tytanów Pobierzesz za darmo tylko u nas, znajdziesz u nas też wiele innych gier do których dostępu nie otrzymasz na żadnej innej stronie ! Dostępny język: polski, angielski.

Risen 3 Władcy tytanów Pobierz

Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition = Complete Edition

 

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5 2.5 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 470.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows 7 (64-bit), Windows Vista, Windows 8, Windows 10, Linux, Mac.
 • Direct X: DX 9.
 • gry Risen 3 Titan Lords Download Pełna Wersja
 • za darmo Risen 3 Władcy tytanów poradnik online
 • Risen 3 Titan Lords Enhanced Edition Pobierz
 • darmowe gry Risen 3 Władcy tytanów kody 2020 pliki
 • Risen 3 Titan Lords Enhanced Edition spolszczenie
 • gry Risen 3 Władcy tytanów PS4 recenzja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.