Drug Dealer Simulator Download

Drug Dealer Simulator to popularny symulator gangsterki z elementami ekonomiczny. Jest to gra FPP wydana wyłącznie na platformę PC. Podczas zabawy wcielamy się w niebezpiecznego dealera narkotykowego. Musimy rozkręcić interes, a także zapracować na pozycję w mieście. Producentem jest studio Byterunners Game Studio, a wydawcą Movie Games.

Drug Dealer Simulator Pobierz za darmo

Drug Dealer Simulator download

Pobierz za Darmo!

Sprzedaż narkotyków

Chcesz zobaczyć, jak wygląda kariera bossa narkotykowego? Pobierz Drug Dealer Simulator Download i zrób wszystko, aby kierowany przez Ciebie bohater osiągnął spektakularny sukces w branży. Oczywiście nie będzie to łatwym zadaniem. Nie można zapomnieć o rozmaitych niebezpieczeństwach oraz pułapkach, które czyhają na nas niemal na każdym kroku.

Podczas rozgrywki musimy wykazać się sprytem. Zaczynamy od zera. Oznacza to, że wychodzimy na ulicę z niewielką ilością narkotyków. Musimy znaleźć osoby zainteresowane zakupem, a jednocześnie uważać na służby porządkowe, czy też konkurencyjne gangi. Gry darmowe zapewniają nam wysoką swobodę. To wyłącznie od nas zależy, czy sterowana przez nas postać w przyszłości stanie się prawdziwym baronem narkotykowym.

Nie od dziś wiadomo, że początki są najtrudniejsze. Handel detaliczny gwarantuje zyski na niewysokim poziomie. Wynika to z faktu, że nie jesteśmy jeszcze rozpoznawalni w mieście. Wraz z upływem czasu popularność wzrośnie, co niesie za sobą zarówno plusy, jak i minusy. Możemy rozwijać biznes, co nie przypadnie do gustu innym osobom z branży zakazanych substancji.

Rozwój interesu

Jak już wspomniano, głównym celem Drug Dealer Simulator jest rozwój posiadanego interesu. Trzeba liczyć się z przeciwnościami losu, które niejednokrotnie pokrzyżują nam plany. Gra bywa bardzo zaskakująca, a pewnych wydarzeń nie można z góry przewidzieć. Mamy szansę na to, aby przejąć kontrolę nad ogromnym terytorium.

Im odważniejsze będą nasze poczynania, tym większa szansa na to, że zostaniemy zaatakowani. Wiadome jest, że wchodząc na obcy rejon odbieramy klientów tamtejszym handlarzom. Z drugiej strony umacniamy naszą pozycję, przez co część gangów będzie mieć opory przed dokonaniem ataku.

Na specjalną uwagę w Drug Dealer Simulator zasługuje możliwość współpracy z gangami. W ten sposób można zarobić jeszcze większe pieniądze. Podczas zabawy musimy rzetelnie analizować, co opłaca się bardziej. Właśnie dlatego omawiana produkcja zaliczana jest do gier ekonomicznych. Bez logicznego myślenie nie możemy podejmować trafnych decyzji. Każda pomyłka może nas sporo kosztować. Sprawdź też jak uciec z więzienia gdy Cię złapią pobierz A Way Out za darmo.

Sieć przestępcza

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć własną sieć przestępczą. Wystarczy jedynie pozyskać odpowiednie osoby. Istotne jest to, aby rekrutacja nie była przypadkowa. Nasz gang musi być potężny i nieustraszony, tak aby budził postrach wśród społeczności. W czasie zabawy należy także zadbać o organizację życia np. kryjówek, w których można skryć się przed konkurencją lub policją.

Oczywiście to my możemy planować ataki na okoliczne gangi. Jeśli uda nam się je wyeliminować, to zapewnimy sobie spokój, a także lepszą pozycję. Akcje obserwujemy z perspektywy FPP (pierwszej osoby). Oprawa graficzna znajduje się na satysfakcjonującym poziomie. Trójwymiarowy świat jest bogaty w detale. Twórcy umożliwili nam rozgrywkę wyłącznie w pojedynkę.

Drug Dealer Simulator Download Pełna Wersja PC

Drug Dealer Simulator pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 3 GB GeForce GTX 780 / 2 GB Radeon R7 260X
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit
 

  • torrent Drug Dealer Simulator pobierz na PC exsite
  • crack Drug Dealer Simulator free download
  • chomikuj Drug Dealer do pobrania

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *