Game of Thrones A Telltale Games Series Download

Jesteś fanem serialowego hitu HBO jakim jest Game of Thrones? Chciałbyś wcielić się w jednego ze swoich ulubionych bohaterów. Od dzisiaj będzie to możliwe, Game of Thrones A Telltale Games Series Pobierz i od nowa przeżyj to biorąc w tym czynny udział. Studio Telltale Games znane jest z takich produkcji, jak choćby The Walking Dead, teraz zaś oferuje nam grę przygodową na licencji serialu telewizyjnego „Gra o tron” emitowanego na kanale HBO. Co ważne, już w trakcie prac nad rozgrywkę konsultantem scenariusza został Ty Corey Franck – osoba o bardzo dużym znaczeniu pełniąca bowiem obowiązki asystenta samego George’a R. R. Martina – autora serii książek opowiadających o walce o wpływy. Starcie zostało podzielone na sześć epizodów, dużą atrakcją gry jest przy tym opowieść nawet o losach tych członków rodu Forrester, których zabrakło w serialu, dali się jednak poznać na kolejnych kartach powieści.

Game of Thrones Download – Akcja osadzona jest pomiędzy tymi wydarzeniami, które rozegrały się w trzecim i piątym sezonie amerykańskiego serialu. Możemy śledzić ją z perspektywy pięciu osób, a ich działania nie pozostają bez wpływu na cały ród. Postacie zmieniają się naprzemiennie, można więc wcielać się w zróżnicowane role znane nie tylko z serialu, ale i kart książki przemierzając przy tym zmieniające się lokacje. W czasie kolejnych etapów rozgrywki gracz pojawi się więc w Królewskiej Przystani, na Murze, a nawet w rodzinnym domu Forresterów. Tu zresztą czeka na nas bardzo poważne wyzwanie, monopol na handel drewnem, którym mogą pochwalić się Forrestrowie nie podoba się bowiem rodzinie Whitehill, a konflikt pomiędzy wielmożnymi rodami nie pozostaje bez wpływu na przebieg akcji gry.

Game of Thrones A Telltale Games Series Download na PC – Napisy PL !

Oczywiście, w tle naszych poczynań rozgrywają się inne wydarzenia, które znamy z filmu i książki. Nie powinno to jednak stanowić problemu z odbiorem gry, ta bowiem koncentruje się na wątkach nowych i oryginalnych. Historia znana i nieznana zazębia się, nie jest to jednak zjawisko na tyle częste, aby irytowało. Pewnym smaczkiem jest zresztą to, że raz na jakiś czas na ekranie pojawiają się postaci znane z filmu, a ich wpływ na wydarzenia nie jest wcale małe. Co więcej, każda znana z serialu postać przemawia do nas głosem grającego ją aktora.

Game of Thrones A Telltale Games Series Download – Instaluj Game of Thrones na komputer !

game of thrones download

Pobierz za Darmo!

Game of Thrones A Telltale Games Series Download – Pełna Wersja Gry “Zobacz Trailer”

  • Game of Thrones A Telltale Games Series Download
  • Game of thrones Download PC Full Version
  • Game of Thrones A Telltale Games Series Pobierz
  • Game of thrones Pobierz pełną wersję za darmo
  • Download Game of Thrones A Telltale Games Series

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *