The Walking Dead A Telltale Games Series – Season One Download

Zainstaluj na PC świetną grę na PC The Walking Dead: A Telltale Games Series – Season One to gra typu point’n’click, stworzona przez studio Telltale Games. W swojej fabule gra opiera się na swoim komiksowym pierwowzorze, który został wydany w Polsce pod wiele mówiącą nazwą „Żywe trupy„. Data premiery PC 24.04.2012. Jeśli lubiłeś serialowy film, koniecznie kliknij opcję aby zainstalować pełną wersję gry na PC.

The Walking Dead A Telltale Games Series – Season One Pobierz

The Walking Dead Season One pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Gra została podzielona na sezony (podobnie jak w serialach). Bohaterem sezonu pierwszego jest niejaki Everett, który w momencie rozpoczęcia „armageddonu zombie” jest skuty kajdankami w jednym z radiowozów. Jest on jednym z głównych podejrzanych w sprawie zabójstwa swojej żony. Nietrudno więc dojść do wniosku, że nasz główny bohater raczej nie odsiedzi w areszcie kilku najbliższych lat…

Twórcy gry wprowadzili do rozgrywki zupełnie nowe postacie, które nie mają nic wspólnego ze swoimi komiksowymi odpowiednikami. Przykładowo wspomniany Lee Everett pojawia się w momencie, gdy jego komiksowy pierwowzór zapada w śpiączkę. Mimo to, The Walking Dead: A Telltale Games Series – Season One jest dość dokładnym odzwierciedleniem komiksu. W grze możemy spotkać między innymi postacie i lokacje, które mieliśmy przyjemność poznać w komiksowym pierwowzorze. Jeśli więc nie czytałeś komiksu, pobierz za darmo The Walking Dead Season One Download i przekonaj się, jak wyglądała kanoniczna wersja tej historii. A jeśli zapoznałeś się już z komiksem, to przekonaj się, czy jest ona rzeczywiście w 100 procentach oparta na komiksowym pierwowzorze.

Mechanika gry

Co ciekawe, naszym głównym zadaniem w The Walking Dead: A Telltale Games Series – Season One wcale nie jest eksterminowanie kolejnych fal żywych trupów. Wręcz przeciwnie – kluczem do przejścia gry jest zachowywanie się w miarę spokojnie, tak by nie prowokować umarłego przeciwnika.

Podczas prowadzenia rozgrywki będziemy musieli zbierać potrzebne nam rzeczy, prowadzić rozmowę z niektórymi bohaterami a także – starać się unikać „żywych”. Nie zapominajmy, że w upadłym świecie naszym przeciwnikiem nie są wyłącznie nieumarli, ale też inni ludzie, którzy będą z nami walczyć o przetrwanie i to za wszelką cenę.

Zaletą gry jest… brak czasu na wybór odpowiednich dróg postępowania w grze. Dzięki temu niektóre decyzje musimy podejmować przypadkowo, co przedkłada się z jednej strony na realizm rozgrywki, a z drugiej – na nasze doświadczenie w kolejnych sezonach. Jeśli więc lubisz niecodzienne gry o zombie, pobierz grę The Walking Dead A Telltale Games Series – Season One free Download.

Kwestie techniczne

The Walking Dead Season One nie jest niestety dostępna w wersji multiplayer. Interfejs gry jest za to bardzo otwarty i plastyczny. Pod względem graficznym, produkcja jest utrzymana w typowo komiksowej odsłonie, co jeszcze bardziej podkreśla charakter oryginału. Warto również dodać, że gra odnosi się do problemów, które faktycznie mogłyby wystąpić podczas trwania takiej apokalipsy. Jeśli więc chcesz uczestniczyć w „wirtualnym”, a zarazem niezwykle realnym końcu świata, ściągnij The Walking Dead Season One Download i… radź sobie sam!

The Walking Dead A Telltale Games Series – Season One Download – Pełna Wersja PC

The Walking Dead A Telltale Games Series - Season One download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Core 2 Duo 2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB (GeForce GTX 460 lub lepsza)
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD
  • System: Windows XP/Vista/7

  • Free Download The Walking Dead Season One Crack Chomikuj
  • Pobierz The Walking Dead Season One Torrent Exsite
  • Pebx The Walking Dead Season One Pobierz za darmo cały sezon
  • Darkwarez The Walking Dead Season One Free Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.