The Walking Dead A Telltale Games Series – Season One Download

Zainstaluj na PC świetną grę na PC The Walking Dead: A Telltale Games Series – Season One to gra typu point’n’click, stworzona przez studio Telltale Games. W swojej fabule gra opiera się na swoim komiksowym pierwowzorze, który został wydany w Polsce pod wiele mówiącą nazwą “Żywe trupy“. Data premiery PC 24.04.2012. Jeśli lubiłeś serialowy film, koniecznie kliknij opcję aby zainstalować pełną wersję gry na PC.

The Walking Dead A Telltale Games Series – Season One Pobierz

The Walking Dead Season One pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Gra została podzielona na sezony (podobnie jak w serialach). Bohaterem sezonu pierwszego jest niejaki Everett, który w momencie rozpoczęcia “armageddonu zombie” jest skuty kajdankami w jednym z radiowozów. Jest on jednym z głównych podejrzanych w sprawie zabójstwa swojej żony. Nietrudno więc dojść do wniosku, że nasz główny bohater raczej nie odsiedzi w areszcie kilku najbliższych lat…

Twórcy gry wprowadzili do rozgrywki zupełnie nowe postacie, które nie mają nic wspólnego ze swoimi komiksowymi odpowiednikami. Przykładowo wspomniany Lee Everett pojawia się w momencie, gdy jego komiksowy pierwowzór zapada w śpiączkę. Mimo to, The Walking Dead: A Telltale Games Series – Season One jest dość dokładnym odzwierciedleniem komiksu. W grze możemy spotkać między innymi postacie i lokacje, które mieliśmy przyjemność poznać w komiksowym pierwowzorze. Jeśli więc nie czytałeś komiksu, pobierz za darmo The Walking Dead Season One Download i przekonaj się, jak wyglądała kanoniczna wersja tej historii. A jeśli zapoznałeś się już z komiksem, to przekonaj się, czy jest ona rzeczywiście w 100 procentach oparta na komiksowym pierwowzorze.

Mechanika gry

Co ciekawe, naszym głównym zadaniem w The Walking Dead: A Telltale Games Series – Season One wcale nie jest eksterminowanie kolejnych fal żywych trupów. Wręcz przeciwnie – kluczem do przejścia gry jest zachowywanie się w miarę spokojnie, tak by nie prowokować umarłego przeciwnika.

Podczas prowadzenia rozgrywki będziemy musieli zbierać potrzebne nam rzeczy, prowadzić rozmowę z niektórymi bohaterami a także – starać się unikać “żywych”. Nie zapominajmy, że w upadłym świecie naszym przeciwnikiem nie są wyłącznie nieumarli, ale też inni ludzie, którzy będą z nami walczyć o przetrwanie i to za wszelką cenę.

Zaletą gry jest… brak czasu na wybór odpowiednich dróg postępowania w grze. Dzięki temu niektóre decyzje musimy podejmować przypadkowo, co przedkłada się z jednej strony na realizm rozgrywki, a z drugiej – na nasze doświadczenie w kolejnych sezonach. Jeśli więc lubisz niecodzienne gry o zombie, pobierz grę The Walking Dead A Telltale Games Series – Season One free Download.

Kwestie techniczne

The Walking Dead Season One nie jest niestety dostępna w wersji multiplayer. Interfejs gry jest za to bardzo otwarty i plastyczny. Pod względem graficznym, produkcja jest utrzymana w typowo komiksowej odsłonie, co jeszcze bardziej podkreśla charakter oryginału. Warto również dodać, że gra odnosi się do problemów, które faktycznie mogłyby wystąpić podczas trwania takiej apokalipsy. Jeśli więc chcesz uczestniczyć w “wirtualnym”, a zarazem niezwykle realnym końcu świata, ściągnij The Walking Dead Season One Download i… radź sobie sam!

The Walking Dead A Telltale Games Series – Season One Download – Pełna Wersja PC

The Walking Dead A Telltale Games Series - Season One download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Core 2 Duo 2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB (GeForce GTX 460 lub lepsza)
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD
  • System: Windows XP/Vista/7

  • Free Download The Walking Dead Season One Crack Chomikuj
  • Pobierz The Walking Dead Season One Torrent Exsite
  • Pebx The Walking Dead Season One Pobierz za darmo cały sezon
  • Darkwarez The Walking Dead Season One Free Download PC

Podobne Darmowe Gry

UBOOT pobierz grę PC

UBOOT Download

Polska podwodna gra planszowa rozgrywana podczas Drugiej Wojny Światowej z sukcesem na Kickstarter. Pełna wersja UBOOT to gra symulacyjna, pozwalająca na graczom na kontrolowanie łodzi podwodnej. Tytuł jest dziełem deweloperów z warszawskiego Deep Water Studio, a jego wydaniem zajęła się […]

Age of Empires II

Age of Empires II Download

Dobre gry komputerowe nigdy się nie starzeją. Wiedzą o tym doskonale prawdziwi pasjonaci. Nic więc dziwnego, że coraz większa ilość osób sięga po kultowe pozycje sprzed lat. Wśród gier, które przeżywają obecnie drugą młodość najwięcej jest gier strategicznych. Nie ma […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *