Elex Pobierz grę na PC

Gra o wdzięcznej nazwie Elex Download jest niezwykle znanym oraz docenianym przez graczy projektem z gatunki RPG akcji. Dopracowana w każdym calu sprawia, iż została doceniona na całym świecie. Grę zaprojektowali oraz wydali wielokrotnie nagradzani autorzy znani z serii Gothic. Gra sandbox posiada wiele pozytywnych ocen. Choć jeszcze nie jest znana dokładna data jej premiery, to gracze już dziś czekają niecierpliwie, aż będą mogli ją pobrać. Jesteś jednym z nich? Z całą pewnością! Nie możesz przegapić tego, co będzie działo się w fikcyjnym, postapokaliptycznym świecie, gdzie zaawansowana technologia świetnie miesza się wraz z magią znaną raczej z bajek. Brzmi świetnie, czyż nie? Projekt był pomysłem pracowników z niemieckiego studia Pirahna Bytes (twórców wspomnianej serii Gothic) a jej wydawcą THQ Nordic. Ponadto, będzie ona dostępna zarówno w angielskiej, jak i polskiej wersji językowej. Data premiery: 17 października 2017.

Elex Pobierz grę w Pełnej Wersji PC

Elex download

Pobierz za Darmo!

Fabularna gra akcji będzie dostępna na PC, platformy Windows, PlayStation 4 oraz Xbox One. Elex Download łączy w sobie przede wszystkim elementy akcji wraz z fantastyką oraz kojarzoną z nieco starodawnymi czasami magią. Sam jej tytuł został wymyślony podczas współpracy z firmą Nordic Games, odpowiedzialnej za samo jej wydanie. Mrok, postapokaliptyczne uniwersum oraz współpracujące ze sobą magia i najnowsza technologia. Elex Download przenosi graczy na planetę o nazwie Magalan, która wiele lat wcześniej została nagle zniszczona przez meteoryt. Wówczas katastrofa sprawiła, iż cywilizacja zginęła, a cały jej dorobek odszedł w zapomnienie. Nie wszystko jednak zginęło, bowiem potomkowie ocalałych budują nowy świat. Nie wiedzą jednak, iż na Magalan wraz z meteorytem przybyło coś jeszcze, pierwiastek owiany tajemnicą – tytułowy Elex. Czymże on jest? Otóż, służy przede wszystkim do produkowania broni, a także – najważniejsze – stosowania własnych, magicznych umiejętności. Niestety, są również skutki uboczne. Jakie? Posiadacze owego pierwiastka tracą uczucia ludzkie, zostają obdarci z emocji, a ponadto, walka o Elex toczy się nieustannie, co może kończyć się poważną tragedią. Sprawdź swoje możliwości w grze science fiction, zagraj dzisiaj na platformach PS4, XONE lub PC.

Nowe społeczeństwo zostało podzielone na kilka obozów. Wśród nich znajdują się Albowie posiadający imperialistyczne poglądy. Kierują się własnymi interesami, nie bacząc na resztę obozów. Do walki z nimi stają jednak trzy inne drużyny – Berserkerzy, którzy żyją w zgodzie z naturą, Klerycy zaawansowani technologiczne oraz Banici, którzy stronią od reszty, nie przychylając się ku żadnej z możliwości. Gracze rozpoczynają swoją przygodę jako generał Albów, który zostaje zdradzony przez swój zespół. Pozostawiony na pastwę losu budzi się w obozie Berserkerów. Nie pamięta, kim jest. Nie zna swojej przyszłości. Nie wie, co robić. Teraz przyszedł czas na zapłatę za swoje winy. Gracz kieruje jego losami, pomagając przemierzyć mu świat oraz wykonywać różnorodne zadania. Ostatecznie sprzymierza się z trzema obozami.

Każda strona jednak posiada odmienną koncepcję na świat, próbując je zrealizować. Bohater dostaje od nich różnorodne nagrody, które posiadają. Magia, broń, nowoczesna technologia. Gracze posiadają duży, otwarty i przestrzenny świat, który kryje w sobie różnorodne tajemnice. Dodatkowo, twórcy Elex Download wprowadzili do gry komputerowej teleporty. Jeśli więc jesteś zainteresowany przyszłością, już dziś pobierz ją na swój komputer! Cena na steam: 19,99 USD.

Elex Download PC [RELOADED]

Elex pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-4790K 4-Core 4.0GHz.
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
  • Karta grafiki: 3 GB NVIDIA® GeForce® GTX 1060.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 35 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Free Download Elex Crack Exsite
  • Pobierz Elex Torrent Chomikuj
  • Pebx Elex Pobierz za darmo
  • CODEX Elex Free Download PC

Oficjalna strona: https://elexgame.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.