Gothic 3 Download

Dobra gra RPG to gwarancja udanej rozrywki na najwyższym poziomie. Nic więc dziwnego, że liczba miłośników tego typu gier ciągle rośnie. Są one bowiem w stanie przenieść nas do bajkowego świata i sprawić, że wcielimy się w zupełnie inne niż na co dzień rolę. A to przecież właśnie o to chodzi w grach komputerowych. Wśród wielu gier RPG istnieją takie, które znać powinien każdy miłośnik gatunku. Gothic 3 Download z całą pewnością jest jedną z nich. Właśnie dlatego warto pobrać tę grę na swój komputer i przekonać się co może nam zaoferować. Jak pokazują pozytywne opinie oraz duża popularność tej fabularnej gry akcji może naprawdę wiele. Data premiery odbyła się dnia 13 października 2006 na platformę Microsoft Windows PC. Producent: Piranha Bytes. Wydawca: JoWooD Entertainment AG (obecnie THQ Nordic).

Gothic 3 Download

Gothic 3 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Gothic 3 to kolejna, trzecia już, odsłona jednej z najlepszych serii cRPG. Po przegranej wojnie ludzie są tłamszeni przez okupacyjne siły orków. Jeśli chcą ocaleć muszą albo z nimi walczyć, albo przyłączyć się do zielonych najeźdźców. To jaką drogę wybierzemy zależy od nas. Nie da się bowiem ukryć, że w grze tej bardzo duży nacisk położono na swobodę. Nic, poza stworzeniami, które napotkamy na swojej drodze, nie ogranicza naszej eksploracji. Od samego początku fabularnej gry akcji możemy udać się w dowolne miejsce na kontynencie. Zadania główne przez większość gry fantasy nie tworzą też żadnego logicznego ciągu i najczęściej wykonuje się je przy okazji wykonywania zadań pobocznych.

Warto dodać, że podobnie jak w poprzednich odsłonach gry, gracz nie może samodzielnie wykreować postaci, lecz jej rozwój został znacząco rozbudowany. Ułatwiono również posługiwanie się mieczem, które z całą pewnością było słabym punktem poprzedniej wersji gry. W trakcie rozrywek mamy również możliwość nauczenia się magii. Dzięki temu gra jest ciekawsza i przyjemniejsza w odbiorze. Zainteresowani kontynuacją tej serii będą zadowoleni z dostępności kolejnej części Gothic 4.

Największym jednak atutem trzeciej części Gothika wydaje się być wyrafinowana konstrukcja świata, 20 miast i osiedli ludzkich, z których największe przywodzą na myśl stolicę Khorinis. Bardzo urozmaicony wizualnie świat idzie w parze z bogactwem flory i fauny, z rytmem dobowym, któremu podporządkowuje się wszystko co żyje. W połączeniu z ciekawą grafiką oraz dbałością o detale takie jak zmiany pór dnia i nocy oraz zawrotną ilością misji, która liczy aż 600 zadań daje to grę, którą warto posiadać. Dlatego tez, niezależnie od tego czy byliśmy miłośnikami poprzednich części serii czy też dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z Gothic z pewnością będziemy zadowoleni z otrzymanej gry. Omawiane zalety oraz wady gry to zasługa silnika PhysX który był już wykorzystywany w takich grach jak m.in. Risen 3: Władcy tytanów. Słowem Gothic 3 Download to dobra decyzja, która nie pozwoli nam się nudzić przez wiele długich godzin. Warto bowiem zdać sobie sprawę, że w grze tej nie ma jednej słusznej drogi na jej ukończenie a przed nami wiele, często nieoczywistych lub trudnych wyborów. Nie jest to jednak wadą tej gry – wprost przeciwnie. Większość graczy właśnie za to docenia tę pozycję.

Podsumowując, jeśli poszukujemy gry, która ma nas przenieść do innego świata, wciągnąć w wir przygód a jednocześnie zmusić do myślenia wybór gry Gothic 3 jest decyzją słuszną w stu procentach. Jest to bowiem gra doskonale opracowana, w której każdy, najmniejszy szczegół ma znaczenie i może wpływać na dalsze nasze losy. Dlatego też nie ma dwóch osób, które przeszły by grę tę w dokładnie ten sam sposób. To wyjątkowa gra, w której wszystko zależy od nas.

O tym, że podoba to się graczom świadczą liczne pozytywne głosy, recenzje i oceny. Warto sprawdzić ich prawdziwość i przenieść się w ten niezwykły, nieco magiczny świat. Z pewnością będzie to ciekawe doświadczenie oraz doskonały sposób na nudę.

Gothic 3 Download – Enhanced Edition

Gothic 3 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Pentium 4 3.0GHz.
 • Pamięć operacyjna: 1.5 GB RAM.
 • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® 6800 XT.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD.
 • System: Windows XP or better.
 • Direct X: DX 9.
 • Free Download Gothic 3 Torrent
 • Pobierz Gothic 3 Enhanced Edition
 • Złota Edycja Gothic 3 Pobierz za darmo
 • Exsite Gothic 3 zmierzch bogów Download
 • Pebx Gothic 3 Download patch
 • Pełna Wersja Gothic 3 Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.