Arcania Gothic 4 Download

Arcania: Gotic 4, a ściślej Arcania: A Gothic Tale to gra z gatunku RPG opowiadająca o losach prostego chłopaka, który staje przed wielkim wyzwaniem przekonując się w trakcie jego trwania o tym, czy i na ile jest już dojrzały. Pobierając grę korzystając z opcji Arcania Gothic 4 Download zyskujemy więc jedyną w swoim rodzaju szansę na wcielenie się w bezimienną postać i przemierzania kolejnych lokacji. W grze spotkamy wszystko to, za co kochamy RPG akcji – ciekawą fabułę, świat, który zapiera dech w piersiach, zadania o różnym stopniu trudności oraz możliwość toczenia walki z coraz lepszymi przeciwnikami. I co wcale nie najmniej istotne, gra fantasy z powodzeniem utrzymuje klimat typowy dla serii, z której się wywodzi, co przecież nie udaje się każdej produkcji tego typu. Data premiery: 12 października 2010. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC i Xbox 360 premiera na konsolę Playstation 3 została wstrzymana. Wydawca: JoWooD Entertainment AG (obecnie THQ Nordic).

Arcania Gothic 4 Download PC

Arcania Gothic 4 za darmo

Pobierz za Darmo!

Arcania Gothic 4 to kolejna już odsłona cyklu gier komputerowych, który już jakiś czas temu zyskał sobie status legendarnego. Choć jednak nie zabrakło tu odwołania do tego, do czego przyzwyczaiły nas poprzednie odsłony, nie można pominąć również pewnych zmian. Tu warto wspomnieć choćby o tym, że zmienił się sam producent fabularnej gry akcji, teraz więc zarówno pochwały, jak i skargi z powodzeniem możemy kierować do Spellbound Studios. Nie zwlekaj, downloaduj grę i zacznij swoją przygodę grając na platformach X360 lub komputerach stacjonarnych PC. Na potrzeby gry wykorzystano silnik Vision wspomagany PhysX czego wynikiem jest doskonała grafika i nietuzinkowy soundtrack (ścieżka dźwiękowa).

Gdy pobierzemy grę korzystając z możliwości, jakie otwiera przed nami Arcania Gothic 4 Download zostanie nam zafundowana podróż w czasie, wydarzenia, które przyjdzie nam śledzić rozgrywają się bowiem dziesięć lat po tym, czego doświadczyliśmy podczas Zmierzchu Bogów. Bezimienny ma świadomość, że świat staje u progu wielkiego konfliktu, kwestią czasu jest więc podjęcie przez niego decyzji o interwencji. Tu zresztą na fanów serii czeka kolejna niespodzianka, ich ulubiony bohater w końcu obwołuje się bowiem królem i teraz walczy pod imieniem Rhobara III. Porzućmy jednak nadzieję. Nasza postać nie jest wcale królem, ale nowym Bezimiennym. Co więcej, naszym celem staje się zemszczenie się na władcy, jego decyzja doprowadziła bowiem do najazdu na naszą wioskę i rzezi, której nie przetrwał żaden z jej mieszkańców. Oczywiście, walczyć nie musimy sami, z pomocą przychodzi nam bowiem Diego, który dla fanów serii z pewnością nie jest postacią anonimową. Zaskoczeniem nie powinno być to, że czaka nas imponująca liczba walk z potworami, a także z przeciwnikami, którzy mogą pochwalić się coraz większym poziomem inteligencji. Z czasem zyskujemy zarówno na sile, jak i na znaczeniu, choć nasza pozycja w dużej mierze uzależniona jest od ekwipunku Bezimiennego. Co ciekawe, możemy go uzupełniać nie tylko dzięki walkom i regularnemu odwiedzaniu kupców, w sprzyjających okolicznościach sami jesteśmy bowiem w stanie wytworzyć to, co jest nam najbardziej potrzebne.

Zwiastun gry – Arcania Gothic 4 X360, PC

Miłośnicy rozgrywki mogą narzekać na dość liniową fabułę i związaną z nią konieczność odwiedzania poszczególnych lokacji w z góry ustalonej kolejności, jeśli bowiem nie zrealizujemy stawianych nam zadań, na ogół będziemy pozbawieni możliwości odblokowania kolejnych części świata. Na szczęście, bardzo często okazuje się, że Arcania Gothic 4 pozwala nam na rozwiązywanie zadań na kilka sposobów. Samego bohatera możemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby, a kamera w sposób automatyczny oddala się od niego w tym samym momencie, w którym rozpoczyna się walka.

Pomimo pewnej przewidywalności rozgrywki Arcania Gothic 4 Pobierz to opcja, która zasługuje na rozważenie. Pobranie gry gwarantuje nam wiele godzin znakomitej zabawy w znanym, choć nieco zmodyfikowanym świecie, w którym szukanie sprawiedliwości nie jest prostym zadaniem. Cena gry na steam od 15,99 zł.

Arcania Gothic 4 Pobierz i zainstaluj

Arcania Gothic 4

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.8 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® 8800 GTX.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 11 GB HDD.
 • System: Windows XP/Vista/7.
 • Direct X: DX 9.
 • Pobierz Gothic 4 Chomikuj
 • Kody Download Arcania: A Gothic Tale Torrent
 • Spolszczenie Arcania Gothic 4 Pobierz za darmo
 • Pebx Arcania: A Gothic Tale crack Download
 • Exsite Arcania Gothic 4 Download Pełna Wersja
 • CODEX Poradnik Arcania Arcania: A Gothic Tale PC Download

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.