Fade to Silence Download

Fade to Silence jest wydaną na komputery osobiste z systemem Windows grą akcji z rozbudowanymi elementami survivalowymi. Tytuł opracowany został przez studio Black Forest Games, znane z produkcji takich jak Rogue Stormers, Giana Sisters: Twisted Dreams czy Bubsy: The Woolies Strike Back. Produkcja przygotowana została do zabawy w trybie dla pojedynczego gracza. Gra została wydana przez THQ Nordic / Nordic Games. Platformy Windows PC.

Fade to Silence Download skidrow

Fade to Silence pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Fabuła

W wyniku pojawienia się tajemniczych potworów, Ziemia została opanowana. Większość ludzi zamarzła na śmierć lub została zamordowana. Ocalała zaledwie garstka bohaterów, którzy nie widzą szansy na odbudowanie cywilizacji w postapokaliptycznym świecie. Gracz wciela się w Asha, mężczyznę starającego się walczyć o przetrwanie w świecie skutym lodem. Jego jedynym celem jest skoncentrowanie się na przeżyciu. Jeżeli chcesz wykazać się umiejętnościami przetrwania, pobierz grę Fade to Silence PC Download i znajdź sposób na zapewnienie sobie bezpieczeństwa.

Mechanika

Fade to Silence pod wieloma względami naśladuje rozwiązania zastosowane w wielu innych grach survivalowych. Zadaniem gracza jest między innymi konstruowanie przydatnych przedmiotów czy budowanie odpowiednio wytrzymałych schronów. Niezbędne do tych celów surowce zdobyć można jedynie podczas wyjątkowo ryzykownych wypraw. Jeżeli chcesz wykazać się odwagą, pobierz za darmo Fade to Silence Download i odnajdź materiały potrzebne do przetrwania. Graczowi przyjdzie odwiedzić zamarznięte pustkowia, na których zagrożenie stanowią nie tylko niebezpieczne potwory. Wyjątkowo groźne są również ciężkie warunki atmosferyczne, przede wszystkim w postaci intensywnych, śmiercionośnych zamieci. System pogodowy jest wyjątkowo dynamiczny i rozbudowany. Obejmuje zarówno zmiany temperatury, jak i poziomu zamieci. Wpływa również na widoczność śladów ludzi, zwierząt oraz potworów w śniegu, co pozwala na określenie ich obecności w danej lokacji. Postapokaliptyczną grą jest Fallout 76.

Rozgrywka

Podczas swoich zmagań główny bohater nie musi liczyć wyłącznie na siebie. Wraz z rozwojem zabawy, gracz może gromadzić sojuszników oraz sprowadzać ich do swojego obozowiska. Wszystkie pozyskane w ten sposób postaci posiadają unikalne cechy charaktery oraz przydatne zdolności. Dzięki ich werbowaniu, możliwe jest stopniowo odblokowywanie dostępu do znacznie lepszych elementów ekwipunku. Jeżeli chcesz wziąć udział w intensywnej przygodzie, ściągnij Fade to Silence free Download i spróbuj swoich sił w wyjątkowo wymagających zmaganiach w lodowej krainie. Rozgrywkę uatrakcyjnia możliwość korzystania z psich zaprzęgów, które ułatwiają i przyspieszają poruszanie się po świecie gry. W Fade to Silence gracz może odbywać walkę przy pomocy tradycyjnej broni białej, jak i znacznie skuteczniejszej broni dystansowej. Podobnie jak w innych grach survivalowych, w produkcji nie zabrakło również miejsca na dylematy moralne. Gracz nierzadko zmuszany jest do podejmowania wyjątkowo ciężkich decyzji, które mają dalekosiężne konsekwencje i dodatkowo pogłębiają przesłanie całej opowieści.

Fade to Silence Pobierz reloaded

Fade to Silence download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R9 270 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • Pobierz Fade to Silence Torrent Pebx
  • Free Download Fade to Silence Crack Exsite
  • Chomikuj Fade to Silence Free download
  • CODEX Fade to Silence Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *