Assassins Creed Rogue Download

Kolejna odsłona popularnej serii gier Assassin’s Creed autorstwa firmy Ubisoft powstała w bułgarskim jej oddziale, warto jednak wspomnieć o tym, że tytuł jest kooperacją, w której tworzeniu brały udział również zespoły z Singapuru, Kanady, Włoch i Rumunii. Data premiery gry (TPP) twórcy Martina Capela odbyła się dnia 11 listopada 2014. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360.

Pobierz pełną wersję Assassins Creed Rogue Download na komputer PC i poznaj przygodę kolejnej części tej świetnej gry sandbox. Tym razem przenosimy się do drugiej połowy osiemnastego wieku i trafiamy do burzliwych czasów Wojny Siedmioletniej. Naszym alter ego jest Shay Patrick Cormac, który reprezentuje zakon asasynów, wstrząsające wypadki sprawiają jednak, że decyduje się na przejście na drugą stronę barykady nawiązując współpracę z templariuszami. Rusza polowanie na przedstawicieli jego dawnego zakonu, gra akcji rozgrywa się przy tym w trzech dużych lokacjach przenosząc gracza do Nowego Jorku, nad Dolinę Rzeki na północy kontynentu amerykańskiego praz na wody Oceanu Atlantyckiego. Nie oznacza to, oczywiście, że nie będziemy zwiedzać innych miast na świecie, tytuł jest bowiem dopełnieniem wydarzeń opowiadanych w trzeciej i czwartej części cyklu. W Assassin’s Creed: Comet zagramy na platformach PS4, XONE, PC oraz starszych PS3 i X360.

Zwiastun gry Assassin’s Creed Rogue

W przypadku samej rozgrywki nie ma mowy o diametralnych różnicach w porównaniu z tym, z czym mieliśmy do czynienia w poprzednich odsłonach popularnej serii. Nadal bierzemy udział w głównych misjach, uczestniczymy jednak również w misjach pobocznych. Shay może pochwalić się znakomitymi umiejętnościami, dotyczą one przy tym zarówno wspinania się po budynkach, jak i samej walki. Nie bez znaczenia wydaje się i to, że również zestaw umiejętności charakterystyczny dla naszych przeciwników uległ istotnemu poszerzeniu, mogą oni więc nie tylko atakować z powietrza, ale również wykorzystywać poszczególne elementy otoczenia w charakterze kryjówki. Fani tej serii powinni się zainteresować kolejną nowszą częścią gry Assassin’s Creed Unity.

Assassin’s Creed: Rogue Download

Ciekawe rozwiązania charakterystyczne są również dla tych partii gry, które rozgrywają się na morzu, tam bowiem przeciwnicy są w stanie dokonać abordażu statku, który należy do gracza. Rozgrywka na morzu nawiązuje zresztą do rozwiązań zastosowanych wcześniej w dodatku Black Flag, choć i tu nie zabrakło innowacji, wśród których warto wymienić choćby możliwość przebijania się przez te elementy mórz, które uległy zlodowaceniu. Na gracza czeka też zupełnie nowy okręt, a także nowe środki zagłady, w tym zwłaszcza płonący olej. Pobierz Assassins Creed Rogue Download PC i zagraj już teraz.

Gra nie posiada trybu multiplayer tak charakterystycznego dla jej poprzednich odsłon. Jej grafika nie odbiega od tego, z czym gracz miał do czynienia startując w rozgrywce w serii White Flag. Całość to zasługa silnika AnvilNext który był wykorzystywany w innych częściach tej serii gier historycznych.

Assassins Creed Rogue Download

Pobierz za darmo na PC

Assassins Creed Rogue Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5 2400 2.5 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560 Ti.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 12 GB HDD.
 • System: Windows 7/8 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Assassins Creed Rogue PC Download
 • Chomikuj Assassins Creed Rogue Free Download
 • Assassins Creed Rogue Download Free
 • Exsite Assassins Creed Rogue Pobierz za darmo
 • Pobierz Assassins Creed Rogue Pebx
 • Free Download Assassins Creed Rogue Torrent
 • CODEX Assassin’s Creed: Comet Pobierz Pełną wersję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *