The Forest Download

Chcesz poczuć grozę oraz gęsią skórkę? Wczuć w klimat horroru kategorii survivalowych? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś pozytywnie, nie zwlekaj i już pobierz The Forest Download, grę prowadzoną z perspektywy pierwszej osoby otwartego świata, dzięki czemu jeszcze bardziej można poczuć deszcz emocji na swoim ciele. Data premiery została zapowiedziana na dzień 30 maja 2014 i wydana na platformy Playstation 4 oraz Microsoft Windows PC. Producent/Wydawca: Endnight Games.

The Forest Download Pełna Wersja PC

The Forest pobierz

Pobierz za Darmo!

Każdy gracz wciela się w bohatera – mężczyznę jako jedynego ocalałego z katastrofy pasażerskiego samolotu. Nieszczęśnik trafia na wyspę, która pozornie nie jest zamieszkała, a przynajmniej nie przez ludzi, bowiem… została opanowana przez plemię mutantów, których określa się mianem kanibali. Las, jaskinie, mgła i ucieczka przed niechybną śmiercią, która może czekać za najbliższym drzewem, bądź w ciemnej, tajemniczej grocie. Gracz, tudzież bohater musi wykazać się umiejętnościami survivalowymi – wybudować schronienia, poszukiwać i zdobywać żywność, a dodatkowo – zastawiać pułapki na swoich wrogów. Gracz musi za wszelką cenę walczyć, bądź też unikać przeciwników, tak aby nie zginąć. Nie ma spokojnego zarówno dnia, jak i nocy, bowiem mutanty mogą pojawić się w każdej chwili, zaatakować niezależnie od godziny, ani też pogody, z kolei ta… wciąż zmienia się i jest wręcz nieprzewidywalna, podobnie w życiu rzeczywistym. Roślinność rośnie, a następnie więdnie w cyklu dobowym, bo jest dodatkową atrakcją dla każdego z graczy. Cała wyspa została zaprojektowana za pomocą niezwykle szerokiego systemu, dzięki czemu istnieje możliwość poznawania coraz to nowszych podziemnych jaskiń, bądź też… tuneli, które łączą je wszystkie w jedność. Za sprawą systemu gry The Forest Download, można również konstruować broń oraz zastawiać szerokie, czasem prymitywne, a czasem nader rozbudowane, skomplikowane pułapki oraz – co najważniejsze – jak w prawdziwym życiu bywa, polowania na zwierzęta oraz dążenia do jednego z wielu celów – nie umrzeć z głodu. Zdobądź się na odwagę, zagraj już dzisiaj w komputerową grę survivalową na najnowszej konsoli PS4 lub PC np. w trybie kooperacyjnym.

Warto wiedzieć, iż klan mutantów to nie grupa zwierząt, z kolei jego członkowie nie zachowują się jak one, bowiem posiadają one własne wierzenia, tradycje, a także wchodzą w relacje, związki z innymi członkami swojego klanu. Mają własną wiarę oraz kultywują starodawne obrzędy, które przekazują sobie z pokolenia na pokolenie. Jak ukazują różnorodne grafiki gry sandbox, hasło wiodące brzmi: “Samiec Alfa kontra Kanibale”. Ma ono wydźwięk pozytywny, podobnie jak i pierwsze wrażenia po uruchomieniu jej. W razie potrzeby, gracze mają możliwość wyłączyć w ustawieniach opcję rozmycia, co dla niektórych osób jest przeszkodą, mimo że wygląda pięknie oraz sprawia, że jeszcze bardziej chce się skonfrontować z kanibalami.

Sama grafika jest dla wielu niezwykle realistyczna oraz dopracowana przez projektantów z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu przygody survivalowe jeszcze bardziej przypominają wręcz świat rzeczywisty, a dla niektórych graczy granica pomiędzy fikcją a realiami może zatrzeć się. Sprawdź wady i zalety tej technologii w której używa się silnika Unity stosowanego także w grze Syberia 3. W końcu – może gdzieś daleko istnieje wyspa przez nikogo jeszcze nie odkryta, a The Forest Download opisuje prawdziwe wydarzenia? Tego prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy, ale jeśli jednak ktoś przez przypadek trafi w podobne miejsce, dzięki tejże gdzie będzie potrafił bez trudu poradzić sobie ze zmutowanymi ludożercami, którzy czekają na kolejną smakowitą przekąskę. Cena na steam: 19,99 USD. Warty uwagi jest fakt, że sprzedano już ponad 5 milionów egzemplarzy.

The Forest Pobierz grę PC

The Forest download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q6400 2.13GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 9.
  • Gra PC Download The Forest Crack Pebx
  • Pobierz The Forest Torrent Exsite 3DM
  • Chomikuj The Forest Pobierz za darmo
  • ALI213 The Forest steam Download PC

Podobne Darmowe Gry

Dakar 18 pobierz gre

Dakar 18 Download

Rajdy to niesamowity sport ekstremalny. Pełna wersja Dakar 18 na PC jest realistyczną grą wyścigową w otwartym świecie, symulującą znany na całym świecie rajd. Tytuł przygotowany został przez studio Bloodmoon Entertainment, znane z produkcji takich jak Demons Age, Jagged Alliance: […]

Final Fantasy XV Pocket Edition pobierz

Final Fantasy XV Pocket Edition Download

Gra Final Fantasy XV Pocket Edition PC to kolejna część kultowego cyklu japońskich gier RPG. Produkcja stanowi adaptację oryginalnej kampanii FFXV na nowy format oraz model epizodyczny. Pierwszy odcinek udostępniony został bezpłatnie, natomiast kolejne odblokować można poprzez dokonanie mikropłatności. Jeżeli […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *