The Forest Download

Chcesz poczuć grozę oraz gęsią skórkę? Wczuć w klimat horroru kategorii survivalowych? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś pozytywnie, nie zwlekaj i już pobierz The Forest Download, grę prowadzoną z perspektywy pierwszej osoby otwartego świata, dzięki czemu jeszcze bardziej można poczuć deszcz emocji na swoim ciele. Data premiery została zapowiedziana na dzień 30 maja 2014 i wydana na platformy Playstation 4 oraz Microsoft Windows PC. Producent/Wydawca: Endnight Games.

The Forest Download Pełna Wersja PC

The Forest pobierz

Pobierz za Darmo!

Każdy gracz wciela się w bohatera – mężczyznę jako jedynego ocalałego z katastrofy pasażerskiego samolotu. Nieszczęśnik trafia na wyspę, która pozornie nie jest zamieszkała, a przynajmniej nie przez ludzi, bowiem… została opanowana przez plemię mutantów, których określa się mianem kanibali. Las, jaskinie, mgła i ucieczka przed niechybną śmiercią, która może czekać za najbliższym drzewem, bądź w ciemnej, tajemniczej grocie. Gracz, tudzież bohater musi wykazać się umiejętnościami survivalowymi – wybudować schronienia, poszukiwać i zdobywać żywność, a dodatkowo – zastawiać pułapki na swoich wrogów. Gracz musi za wszelką cenę walczyć, bądź też unikać przeciwników, tak aby nie zginąć. Nie ma spokojnego zarówno dnia, jak i nocy, bowiem mutanty mogą pojawić się w każdej chwili, zaatakować niezależnie od godziny, ani też pogody, z kolei ta… wciąż zmienia się i jest wręcz nieprzewidywalna, podobnie w życiu rzeczywistym. Roślinność rośnie, a następnie więdnie w cyklu dobowym, bo jest dodatkową atrakcją dla każdego z graczy. Cała wyspa została zaprojektowana za pomocą niezwykle szerokiego systemu, dzięki czemu istnieje możliwość poznawania coraz to nowszych podziemnych jaskiń, bądź też… tuneli, które łączą je wszystkie w jedność. Za sprawą systemu gry The Forest Download, można również konstruować broń oraz zastawiać szerokie, czasem prymitywne, a czasem nader rozbudowane, skomplikowane pułapki oraz – co najważniejsze – jak w prawdziwym życiu bywa, polowania na zwierzęta oraz dążenia do jednego z wielu celów – nie umrzeć z głodu. Zdobądź się na odwagę, zagraj już dzisiaj w komputerową grę survivalową na najnowszej konsoli PS4 lub PC np. w trybie kooperacyjnym.

Warto wiedzieć, iż klan mutantów to nie grupa zwierząt, z kolei jego członkowie nie zachowują się jak one, bowiem posiadają one własne wierzenia, tradycje, a także wchodzą w relacje, związki z innymi członkami swojego klanu. Mają własną wiarę oraz kultywują starodawne obrzędy, które przekazują sobie z pokolenia na pokolenie. Jak ukazują różnorodne grafiki gry sandbox, hasło wiodące brzmi: „Samiec Alfa kontra Kanibale”. Ma ono wydźwięk pozytywny, podobnie jak i pierwsze wrażenia po uruchomieniu jej. W razie potrzeby, gracze mają możliwość wyłączyć w ustawieniach opcję rozmycia, co dla niektórych osób jest przeszkodą, mimo że wygląda pięknie oraz sprawia, że jeszcze bardziej chce się skonfrontować z kanibalami.

Sama grafika jest dla wielu niezwykle realistyczna oraz dopracowana przez projektantów z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu przygody survivalowe jeszcze bardziej przypominają wręcz świat rzeczywisty, a dla niektórych graczy granica pomiędzy fikcją a realiami może zatrzeć się. Sprawdź wady i zalety tej technologii w której używa się silnika Unity stosowanego także w grze Syberia 3. W końcu – może gdzieś daleko istnieje wyspa przez nikogo jeszcze nie odkryta, a The Forest Download opisuje prawdziwe wydarzenia? Tego prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy, ale jeśli jednak ktoś przez przypadek trafi w podobne miejsce, dzięki tejże gdzie będzie potrafił bez trudu poradzić sobie ze zmutowanymi ludożercami, którzy czekają na kolejną smakowitą przekąskę. Cena na steam: 19,99 USD. Warty uwagi jest fakt, że sprzedano już ponad 5 milionów egzemplarzy.

The Forest Pobierz grę PC

The Forest download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q6400 2.13GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 9.
  • Gra PC Download The Forest Crack Pebx
  • Pobierz The Forest Torrent Exsite 3DM
  • Chomikuj The Forest Pobierz za darmo
  • ALI213 The Forest steam Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.